Öne Çıkanlar android 6 wolfsburg haberleri katkı maddesi iran

Kısmetse Olur Nur kimdir, eski kocası kim, ne iş yapar? Nur ve Boğaçhan'ın gizli buluşması

Nur Erkoç kimdir? Nur ve Semih aşkı dolu dizgin devam ediyor derken ikili bugün büyük bir kavga yaşadı. Nur eski sevgiliye ve emih'in ilgisizliğine takmış durumda. Nur ve Semih aşkı noktalanacak gibi dururken bu durumdan en memnun olan isim hiç şüphesiz Melis olacak. Nur 'un eski kocası kimdir, çocuğu var mı?

Kısmetse Olur Nur kimdir, eski kocası kim, ne iş yapar? Nur ve Boğaçhan'ın gizli buluşması
 Kısmetse Olur Nur Erkoç kimdir? Nur Önce Emre ile bir aşk için adım atmıştı ama şimdilerde Semih ile büyük bir aşk yaşıyor. Nur'un güzelliği dikkat çekerken diğer yandan Semih bugün cebinde tek taş ile eve geldi. Semih ve Nur evlenecek mi? Bu aşka Melis tarafından gölge düşecek mi merak ile bekleniyor.

 Kısmetse Olur Nur Erkoç güzelliği ile yarışmada gözde olmayı başardı. Önce Emre ile yakınlaşan Nur Emre'nin davranışlarından sonra büyük hayal kırıklığı yaşadı. Nur evli olduğunu gizlemesi Emre'ye hayal kırıklığı yaşattı. Nur Erkoç daha sonra yarışmaya dahil olan Semih ile bir ilişkiye başladı. Nur Erkoç 'un eski kocası kimdir?


 Kısmetse Olur Nur Erkoç kimdir? Kısmetse Olur evine gelen güzel yarışmacı Nur Erkoç eve girer girmez önce Emre ile görüşmeye başladı ama Emre duygularından emin olamadı. Nur Erkoç daha önce evlenmiş boşanmasından dolayı Emre hayal kırıklığı yaşadı. Emre ile aşkı biten Nur Semih ile tanışma süresine girdi.

 Kısmetse Olur Nur Erkoç kimdir? Nur Erkoç güzelliği ile hanım efendiliği ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Nur içeriye girer girmez Emre ile ilgilenmeye başladı ama ne yazık ki bu aşk Emre 'nin olumsuz yaklaşımı ile büyük hayal kırıklığı yaşattı. Nur Erkoç daha önce evlenip boşanmış olması ve bu durumu Emre'den gizlemesi Emre yönünden eksi olarak algılandı.

 Nur Erkoç hakkında şok bir haber sosyal medyada evlenip boşandığı haberleri gündeme bomba gibi düştü. Peki Nur ERkoç gerçekte evlenip boşandı mı yoksa Ayem fanları tarafından mı böyle bir şey gündeme geldi.

 Kısmetse Olur Nur Erkoç eve gelir gelmez Emre'nin dikkatini çekti. Emre Ayça'dan hemen sonra büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. Çok geçmeden eve giren gelin adayı Nur Erkoç Emre 'nin aşkı başladı gibi görünüyor.

 Kısmetse Olur Nur Erkoç kimdir? Hafa sonu yaşanan haftanın finalinden sonra yarışmaya veda eden isim Nurçin oldu. Nurçin vedasıyla birlikte yarışmaya katılan isim Nur Erkoç oldu. Nur Erkoç ve Emre'nin yakınlaşması gözlerden kaçmadı. Nur Erkoç ve Emre Ulubey aşkı başlayacak mı merak ile bekleniyor.Kısmetse Olur yeni bölümde yarışmaya dahil olan isim Nur Erkoç oldu. Nur Erkoç güzelliği ile gelin adaylarının bir anda korkulu rüyası oldu. Nur Erkoç ne iş yapar?  Kısmetse Olur Emre eve yeni dahil olan 23 yaşındaki Üniversite öğrencisi Nur’u daha yakından tanımak isteyecek mi? 
NUR ERKOÇ

Doğum Yeri:İzmir
Yaşı : 23
Eğitim Durumu : Üniversite Öğrencisi
Meslek : İvent organizasyon
Göz Rengi : Açık Kahverengi
Kilo : 49
Boy : 1.70
Burç : Balık

Gelin ve damat adayları, bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283