Öne Çıkanlar yozgat istihbarat haber haberi 29 ekim

Kısmetse Olur Melis kimdir, ne iş yapar, kimin kızı, eski sevgilisi kim? Instagram hesabı

Kısmetse Olur Melis kimdir? Melis Kısmetse Olur evinde şok eden gelin adayı. Her gelen gelin adayı ile kavga çıkaran Melis'in yarışmada önce Erde ile sonra Serhan'a yakın olması ardından Semih ile ilgilenmesi Erdem ile olan aşkını bitirdi. Sosyal medyada Melis'in yakın zamanda yarışmadan eleneceği konuşuluyor. Melis kimdir ne iş yapar?

Kısmetse Olur Melis kimdir, ne iş yapar, kimin kızı, eski sevgilisi kim? Instagram hesabı
 Kısmetse Olur Melis kimdir? Melis Buse Kısmetse Olur evinin hırçın güzeli. Erdem ile yaşadığı aşk ile gündem oluşturan Melis aynı zamanda önce Serhan sonra da eve yeni gelen Semih ile birlikte olmak istedi her seferinde yeniden Erdem'e dönüş yapan Melis bu kez Erdem tarafından rededildi. Melis zengin bir ailenin kızı olduğu için en çok konuşulan isim oldu.

 Kısmetse Olur Melis kimdir? Kısmetse Olur'un yarışmacılarından olan Melis fevri çıkışları ile bir çok kişinin tepkisi toplarken aynı zamanda Erdem ile aşk yaşamaya başladı. Çaalkantılı bir aşk yaşayan Melis ve Erdem Erdem'in kolundaki dövme yüzünden zor günler yaşadılar. Melis Erdem'den ayrıldı eve yeni gelen Semih'e yöneldi ama Semih'in annesi bu ilişkiyi onaylamadı. Melis'in babası ne iş yapıyor? Melis'in babasının çok zengin olduğu söyleniyor. Melis'in eski sevgilisi Efe kimdir?

 Kısmetse Olur Melis'in babası kimdir? Meli Kısmetse Olur'un fevri gelin adayı oldu. Yaptığı yorumlar ve öfkesini kontrol edememeinden dolayı gergin anlara imza atan Melis'in babasının oldukça zengin olması da herkes tarafından biliniyor. İç mimar olan Melis yarışmada birinci olacak mı merak konusu oldu.

 Kısmetse Olur Melis kimdir? Melis ve Erdem arasındaki aşk sonunda noktalanıyor. Daha öncede çok kez noktalanan aşkta son durum Melis'in kararı ile bitiyor. Melis bir süredir Erdem'in kolundaki eski sevgilisinin adının dövmesine takıldı. peki Melis şimdi Semih ile birlikte olacak yoksa bu bir strateji mi? Kısmetse Olur Melis ne iş yapar?

 Kısmetse Olur Melis Buse kimdir? Kısmetse Olur yeni bölümde Erdem ile aralarındaki tüm bağ kopuyor. Erdem ile bir aşka yol alan Melis ilişkisinin monotonlouğundan rahatsız olduğunu dile getiren Melis ve Erdem arasındaki gerilim artıyor. Peki kimdir Melis Buse Betkayan ne iş yapar?

 Kısmetse Olur'un Melis'i başlarda çok sevilmişti ama ardından Erdem ile yaşadığı aşkta yaptığı yanlışlar yüzünden büyük tepkiler aldı. Melis'in bugün Erdem ile büyük bir tartışma yaşadı ve bunun sonrasında sinirlerine hakim olamadı. Peki kimdir Melis?  
 

Kısmetse Olur Melis kimdir? Genç ve güzelliği ile bir anda Kısmetse Olur'un gelin adaylarının evindeki Melis son haftada yaptıkları ile kafalarda soru işareti bıraktı. Önce Erdem ile bir birlikteliğe başlayan Melis ardından Erdem'inen yakın arkadaşı Serhan'ı tanımak istedi. Bu durum Erdem ile aralarında yeni başlayan aşkın sonu oldu. Peki kimdir Melis Buse bu hafta neler yaşandı?

 

Kısmetse Olur Melis kime aşık Serhan'a mı yoksa ERdem'e mi? Kısmetse Olur'un güzel ve genç yarışmacısı Melis bugün yaptığı çıkışlar ile gündem oluşturdu. Melis Erdem'e yakın ama duygularından bir türlü emin değil. Diğer yandan Emre şok bir iddia ortaya attı ve Melis'in SErhan'a aşık olduğunu iddia etti. İç mimar olan Melis'in aşk hayatı bir türlü yoluna giremedi. 

 

Melis Buse Betkayan

 

İşi-Mesleği

 

İç Mimar

 

Kimdir-Biyografisi

 

Melis kaç yaşında: 23.

 

Melis eğitim durumu: Beykent Üniversitesi İç Mimarlık Mezunu

 

Melis mesleği, ne iş yapıyor: İç Mimar

 

Melis nereli: Sivas

 

Melis nerede yaşıyor: İstanbul

 

Melis göz rengi ne: Açık Kahve

 

Melis kilosu, kaç kilo: 1.71

 

Melis boyu: 54

 

Melis burcu ne: Balık

 Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283