Öne Çıkanlar elazığ naniye kim teklif verdi kanlı ay tutulması burç etkileri istanbul elektrik kesintisi android 6

Kısmetse Olur Hazal kimdir, ne iş yapar, daha önce evlendi mi? Hazal'ın annesi ne iş yapar?

Kısmetse Olur Hazal kimdir? Hazal Emre ile yeni bir aşka yelken açtı. Bugün eve gelen Hazal'ın annesi dengeleri değişti. Emre heyecanlandırırken bu ziyaret Hazal çok mutlu oldu. Hazal Atabek kimdir daha önce evlendi mi evlenmedi mi sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kısmetse Olur Hazal ne iş yapar?

Kısmetse Olur Hazal kimdir, ne iş yapar, daha önce evlendi mi? Hazal'ın annesi ne iş yapar?
 Kısmetse Olur Hazal kimdir? Hazal Atabek güzelliği ile Kısmetse Olur evine bomba gibi giriş yaptı. Hazal Emre için geldiğini söyledi. Ayça'nın da evde olması gerilimi oldukça tırmandırdı. Hazal Atabek ve Emre arasında büyük bir aşk başlayacak mı merak ile bekleniyor. Bu aşk AYEM cilerin canını çok sıkacak.

 Kısmetse Olur Hazal kimdir? Kısmetse Olur gelinler evine giren son gelin adayı. Hazal Atabek kendine olan öz güveni ve Emre 'ye olan ilgisiyle gündem oluşturdu. Hazal ve Ayça 'nın karşı karşıya geldi. Hazal ve Emre birbirlerini tanıma yoluna girdi. Hazal ve Emre aşkı başladı başlayacak derken Ayça gergin anlar yaşadı. Hazal kimdir ne iş yapar?

 Kısmetse Olur Hazal kimdir? Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli televizyon programında bu hafta elenen isim Gözde olurken yarışmaya dahil olan isim Hazal ismindeki gelin adayı oldu. Hazal güzelliği ile göz kamaştırırken evde Ayça ve Hazal tartışması çoktan başladı.

 Kısmetse Olur Hazal Atabek kimdir? Kısmetse Olur yeni bölümde heyecan dolu anlar yaşanacak. Hazal Atabek'in Emre için gelmiş olması içerde bulunan Ayça'yı çok tedirgin etti. Hazal'ın güzelliği ve çetin ceviz olması bakalım Emre'nin gönlünü kazanabilecek mi? Hazal Atabek kimdir, ne iş yapar?

Kısmetse Olur'a yeni katılan gelin adayı Hazal Atabek kimdir? Güzelliği ve kararlılığı ile bir anda evde büyük çıkış yapan Hazal yeni bölümde Ayça ile tartışma yaşayacak. Hazla'ın Emre'nin eski sevgilisi olduğu yönünde çıkan haberlerden sonra Hazal'ın Emre'ye talip olarak gelmesi de merak uyandırdı. 

 HAZAL ATABEK KİMDİR?
Hazal Atabek Kimdir?
Hazal Atabek’in Yaşı Kaç: 21
Hazal Atabek Nereli: Ankara
Hazal Atabek instagram hesabı: @hazalatbk
Hazal Atabek Boyu: 1.70
Hazal Atabek Kilosu: 55

Kısmetse Olur’un yeni gelin adayı Hazal Atabek 1995 Ankara doğumludur. 21 yaşındaki güzel yarışmacı İstanbul’da hayatını devam ettiriyor. Hazal Atabek bir kafede müdürlük yapıyormuş,

Yeni gelin adayı Hazal Atabek güzelliği ile dikkat çekiyor. Kısmetse Olur evinde Gözde’yi göndermeyi başaran Ayça bu kez Hazal ile uğraşacak gibi. Çünkü yeni gelin Hazal kısmetse olur evine Emre için gelecek…

Bir çok haber sitesinde ve instagram hesabında Emre ile Hazal’ın birbirini tanıdığı hatta ikilinin eski sevgili olduğu iddia ediliyor. Tabi bu ne kadar doğru bilemeyiz. İlerleyen günlerde Hazal ve Emre’nin eski fotoğrafları çıkarsa yayınlayacağız. Ama şimdilik Hazal ve Emre’nin eski aşkı iddiaları ile ilgili bir delil yok…


kimsetse-olur-hazal-atabek-resimleri


Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile artık pazar akşamları ekranda olacak.  Kısmetse Olur 3 Şubat 2016'da yayınlanan bölümde; Cansel, Daniela ve Melis'in dostluğu tamamen bitiyor! Daniela ve Melis gözyaşlarına hakim olamıyor!

Ekranların çekişmeli izdivaç programı Kısmetse Olur'da bu hafta adayların kavgaları ve aldıkları ihtarlar damga vurdu!  Gerilimin tavan yaptığı Kısmetse Olur'da önce erkekler evinde bir tartışma yaşandı. Emre ile Semih arasında başlayan tartışmaya Eser’de dahil olunca evdeki gerginlik ihtarlarla son buldu. Gelinler evinde ise Melis ve Daniel’a Ceyda’nın Adnan’a olan aşkını samimi bulmadıklarını dile getirdiler.

Ceyda’da sert bir şekilde karşılık verince ipler iyice gerildi. Melis’in üçüncü ihtiranı almasının ardından evden gönderilmesiyle ilgili oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Melis evde kaldı.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak.

6 Şubat Cumartesi günü de yeni bölümüyle 23.30'da ekrana gelecek olan Kısmetse Olur, haftanın finali bölümüyle de artık her pazar 22.15'te ekranda olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270