Öne Çıkanlar android 6 gülşah alkoçlar manisa haberleri alanyaspor antalyaspor maçı

Kısmetse Olur Eser kimdir, en iş yapar, eski karısı kimdir fotoları? Eser evli mi boşandı mı?

Kısmetse Olur Eser kimdir ne iş yapar? Eser şok bir iddia ile gündeme geldi. Eser kendini bekar olarak tanıttı ama yarışmacının daha önce evlenip boşandığı ortaya çıktı. Eser'in birlikte olduğu Cansel bu durum karşısında şok olur çünkü kendisine yalan söylediğini düşünerek ilişkisini gözden geçiriyorlar. Kısmetse Olur Eser'in eski karısı olduğu iddia edilen kişi haberimizin içinde yerini aldı.

Kısmetse Olur Eser kimdir, en iş yapar, eski karısı kimdir fotoları? Eser evli mi boşandı mı?
 Kısmetse Olur Eser'in eski karısı kimdir, neden boşandı? Eser'in vücudunda bulunan dövme büyük sorun yaşattı. Eser'in kağıt üzerinde bir evlilik yaşadığın söylemesi ve boşanması kızlar evinde olay oldu. Peki kimdir Eser West kimdir?

 Kısmetse Olur Eser kimdir? Eser West Kısmetse Olur'da evinden ayrıldıktan sonra bir kez daha eve dönmüştü. Cansel 'e karşı beslediği büyük aşk ile eve dönen Eser Cansel'in gönlünü kazandı ve büyük aşk başladı. Peki kimdir Eser West kimdir?

Eser West kimdir? Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen isim Eser aynı yarışmada yer alan Cansel ile büyük aşk yaşıyor. Eser west hakkında şok açıklamalar ve iddialar gündeme geldi. Eser'in daha önce evlendiği konusunda iddialar ard arda geldi. Eser West'in doğum gününde arkadaşları çok güzel bir sürpriz hazırladılar. Eser West kimdir ne iş yapar?

 Kısmetse Olur Eser West kimdir? Eser daha önce yarışmaya katılmış sonrasında elenmişti. Cansel ile büyük aşk yaşamak için yeniden eve dönen Eser beklediği o aşkı yaşamaya başladı. Eser West kimdir? Eser hakkında sosyal medyada evli olduğu hakkında haberler çıkmaya başladı. Peki kimdir Eser 'in eski karısı yada eski sevgilisi?

 Kısmetse Olur evi bu kez Murat ve Mehtap şakası yüzünden birbirine girdi. Şakaya Mehtap bozulurken asıl kavga ise ummadık bir çift arasında patladı.
Kısmetse Olur evindeki şakaya tepki vermek için Melis ve Cansel damatlar evini bastı. Cansel'in ağır eleştirilerine karşı Eser öyle bir patladı ki final şok görüntülerle bitti. 
ESER NE SÖYLEDİ Kİ CANSEL VAZO ATTI

Eser West'in sözlerine sinirlenen Cansel Çördük evi terkederken sözlüsü arkasından konuşmaya devam etti. O anda ses yayından alınırken Eser ne söylediyse Cansel çıldırdı ve vazoyu fırlattı.

ESER VE CANSEL AYRILDILAR MI?

Eser ve Cansel arasındaki kavga bu noktada bitmedi. Aradan geçen bir kaç saatin ardından özür dilemek için kızlar evine dönen Eser, yine kavga çıkardı. Cansel, Eser'in davranışı sebebiyle sinirlerine hakim olamayınca bakın neler yaşandı...

 Kısmetse Olur Eser kimdir? Eser West olarak Kısmetse Olur 'a gelen Eser hakkında şok iddialar gündeme gelirken bugün evde Kız evine kız istemeye gitti. Eser ve Cansel gerçekte evlenecekler mi yoksa tüm bunların hepsi bir oyun mu?

 Kısmetse Olur Eser evli mi? Kısmetse Olur'un son günlerde en çok konuşulan ismi olan Eser West dün  Cansel'e evlenme teklif etti. İçindeki aşkı tüm Türkiye'ye inandıran Eser West ile iligli şok detaylar gündeme gelmeye başladı. Eser'in evli olduğuna dair bilgiler hızla sosyal medyada dolaşmaya başladı. Peki kimdir Eser West ne iş yapar?

Kısmetse Olur Eser evlenmiş boşanmış mı yoksa hala evli mi? Kısmetse Olur isimli yarışma programında oynayan damat adaylarından Eser'in daha önce evlendiği hatta boşanmadığı iddia edildi. Yarışmada hiç bunlardan bahsedilmemesi çok dikkat çekiyor.  Eser West kimdir?Eser'in bir dönem İsveç'te yaşadığını, hatta orda bir spor salonu işlettiğini iddia edildi. . ratsit.se denen güvenli bir site İsveç'te yaşayan insanların kişise bilgilerini paylaşıyor. Medeni durumu bölümünde GİFT yazıyor. Bu da EVLİ anlamına geliyor. 
Türkiye'nin en beğenilen kanallarından biri olarak göze çarpan TV kanalı Kanal D'de gerçekleştirilen ve bu ay içerisinde ekranlara gelmeye başlayan Kısmetse Olur adlı programın yeni damat adayı ve yarışmacısı olarak Türkiye'ye kendini tanıtan Eser West, 1990 senesinde Amerika'da hayata gözlerini açmıştır. Amerika / New York eyaletinde hayatını sürdüren Eser West, 25 yaşındadır.Amerika'da öğretmen olarak görev yapmaktadır ve mesleği gereği aldığı maaşın çok büyük bir kısmını vücuduna yaptırdığı dövmeler için harcamaktadır.Yeni damat adayı ve yarışmacı Eser West, siyah bir göze sahip ve 1.70 cm uzunluğundadır.Üniversite mezunudur ve şu anda öğretmenlik yapmaktadır.Ailesinin Amerika'da yaşaması ve babasının da amerikan bir insan olması sayesinde hayatına Amerika'da başlamış ve burada sürdürmeye devam etmiştir.Kova Burcu olan Eser West, bu ay içerisinde Kısmetse Olur adlı programa aradığı talibi bulabilmek için dahil olmuştur.Eser West'in her zaman öğretmenliği çok sevdiğini tekrarlaması da mesleğini çok sevdiği anlamına geldiğini anlatmaya çalışmasındandır.Eser West'in öğretmenlik yanı sıra çevresindeki insanları güldürebilmek için bazı taklitler yaptığı da gelen bilgiler arasında.Neşeli tavırlarıyla dikkat çekecek olan Eser West'in programda uzun süre kalması herkes tarafından bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270