Öne Çıkanlar yozgat istihbarat haber haberi 29 ekim

Kısmetse Olur Erdem kimdir, ne iş yapar, eski sevgilisi kim? Erdem ile Melis neden ayrıldı?

Kısmetse Olur Erdem kimdir? Erdem ve Melis Kısmetse Olur evinin ünlü çiftlerinden biriydi ama Erdem'in kolunda bulunan eski sevgilisinin isminin yazıldığı dövme aralarındaki o aşkın bitmesinin ilk adımı oldu. İkinci adımı ise eve yeni gelen damat adayı Semih ile Melis'in ilgilenmesi oldu. Bugün ise yapılan bir sürpriz ile ikilin yeniden barışıyor. Erdem Dalfidan kimdir ne iş yapar?

Kısmetse Olur Erdem kimdir, ne iş yapar, eski sevgilisi kim? Erdem ile Melis neden ayrıldı?
 Kısmetse Olur Erdem Dalfidan kimdir? Erdem ve Melis'in aşkı bitti. Bu aşkın nedeni Erdem'in eski sevgilisi Romana olarak gösterildi. Erdem'in kolundaki eski sevgilisinin adının yazılı olması bu aşkın bitmesine neden oldu. Peki Erdem kimdir ne iş yapar?

 Kısmetse Olur Erdem Dalfidan kimdir? Erdem Dalfidan Melis ile büyük aşk yaşamaya başlamıştı. Bu aşk sonu iyi bitmedi. Erdem'in eski sevgilisinin adının kolundaki dövme Melis'in çideden çıkmasına neden oldu. Melis daha fazla dayanamadı ve bu ilişkiye son verdi. Erdem'in eski sevgilisi kimdir?

 Kısmetse Olur Erdem Dalfidan kimdir?  Erdem Dalfidan'ın eski sevgilisi Romana kimdir? Erdem ve Melis'in arasında gerilim artıyor. Melis sevgilisinden ayrılma kararı aldı. Melis'in ayrılma kararından sonra gözler Erdem'in eski sevgilisine çevrildi. Erdem Dalfidan 'ın eski sevgilisi Romana'yı hala takip etmesi Melis ile olan ilişkisinin sonunu getirdi.

 Kısmetse Olur Erdem Dalfidan kimdir? Kısmetse Olur 'un en mülayim adamı Erdem 'in büyük aşkı Melis ile ayrılması olay oldu. Erdem büyük hayal kırıklığına uğradı. Kolundaki dövme Melis ile aralarında kapanmayan bir uçurum açtı. Bu durum Melis'in ilişkiyi bitirmesine neden oldu. Erdem Dalfidan kimdir, eski sevgilisi kimdir?

 Kısmetse Olur Erdem Dalfidan kimdir? Erdem ve Melis aşkı bitiyor. Melis Erdem'in kolundaki dövmeden dolayı rahatsız oldu. Erdem'in bu umursamaz tavrı Melis'i çileden çıkardı. Melis Erdem'den ayrılma kararı aldı. Erdem ise bir kez daha büyük hayal kırıklığı yaşadı. Erdem Dalfidan kimdir ne iş yapar?

 Kısmetse Olur Erdem Dalfidan'ın eski sevgilisi Romana kimdir? Dün Erdem ve Melis arasında büyük gerilimi yaşandı. Erdem Dalfidan 'ın kolundaki dövme büyük bir krizin yaşanmasına neden oldu. Melis'in bu olayı duyduktan sonraki tepkisi ise Erdem'i çileden çıkaran cinstendi.Bursalı Erdem'in eski sevgilisi sarışın ve oldukça da güzel

 Kısmetse Olur Erdem'in sevgilisi kim? Erdem bugün kırmızı odada Melis'in dövmesini fark etmesiyle zor anlar yaşadı. Erdem evin sağ duyulu yarışmacısı olarak bilinen Erdem bugün tartışmaya neden olan dövmesi yüzünden gergin anlar yaşadı.

Kısmetse Olur Erdem ve Melis ayrılacak mı? Eski sevgilisi ile aynı dövmeyi yaptıran Erdem Melis yüzünden gergin anlar yaşadı. Erdem'e neden dövmesini sildirmediğini sorgulayınca olan oldu. Melis elini Erdem'in ellerinden çekti ve tehlike çanları çalmaya başladı. 


ERDEM DALFİDAN

Yaşı: 27
Eğitim durumu: Doğu Akdeniz Üniversite – Turizm Bölümü
Meslek: İşletmeci
Memleket: Bursa
Yaşadığı Yer : Bursa
Göz rengi: Kahverengi
Boy: 1.86
Kilo: 80
Burç: Balık

Her hafta bir gelin ve bir damat adayının evlilik hayallerine veda edeceği programda, elenenlerin yerlerine yepyeni adaylar gelecek ve evdeki aşkı bulma şansı hiç bitmeyecek.

Hafta içi her gün ve hafta sonu “eleme” heyecanı ile ‘Kısmetse Olur’ saat 12:45'de Kanal D’de.

Siz de katılın, siz de kazanın!

Kısmetse Olur programına katılıp hem hayatının aşkını bulmak hem de muhteşem ödüllere sahip olmak için yapılacak tek şey ise, www.kanald.com.tr adresindeki “Kısmetse Olur ” başvuru formunu doldurmak ve yarışmacı adayı olmak. Siz de katılın, siz de kazanın!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283