Öne Çıkanlar kara para aşk gündem ırak kaza yınca evcimik ios 7

Kısmetse Olur Cansel elenecek mi? Cansel'in gitmesini kim isteyecek?

Kısmetse Olur Cansel elenecek mi? Kısmetse Olur evinde gerilim bugün artıyor. Cansel Çördük bugün diskalifiye olma durumu ile karşı karşıya kaldı. Evin en popüler gelin adayı olan Cansel ikinci ihtarından sonra bugün üçüncü ihtarını alıyor. Cansel Çördük'ün ihtarından sonra elenip elenmeyeceği arkadaşlarının oylarına bağlı olacak. Peki Cansel diskalifiye olacak mı? Cansel'in gitmesini kim isteyecek kim kalsın diyecek?

Kısmetse Olur Cansel elenecek mi? Cansel'in gitmesini kim isteyecek?
 Kısmetse Olur Cansel kimdir? Cansel güzelliği ile ve yaşadığı aşk ile Kısmetse Olur evinde en beğenilen yarışmacı oldu. Cansel ve Eser'in büyük aşkı halktan tam not alırken ailelerde bu duruma olumlu karşılık verince onlar evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor ama Cansel 'in elenme durumu gündeme geldi. Cansel bugün elenecek mi elenmeyecek mi merak ediliyor. Cansel kimdir ne iş yapar?

 Kısmetse Olur yeni bölümde bir isim daha diskalifiye olup olmayacağı arkadaşlarının kararlarına bağlı. Kısmetse Olur'da Cansel elenecek mi elenmeyecek mi merak ile beklenirken son karar arkadaşlarının olacak. Cansel haftalardır en favori gelin adayı oldu ve haftanın birincisi oldu. Bakalım yarın yarışmadan elenecek mi elenmeyecek mi merak ile bekleniyor.

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı. 9 Şubat Kısmetse Olur yeni bölüm heyecan ile bekleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kısmetse Olur 'da bu hafta elenen isim Gözde oldu ve yarışmaya dahil olan isim Hazal Atabek oldu. Hazal eve Emre için girdiğini söyleyince Ayça'nın tüm sinirlerini alt üst etti. Kısmetse Olur 9 Şubat yeni bölüm fragmanı.

 Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı. Kısmetse Olur evinde bu hafta elenen isim Gözde oldu. Geçen haftanın birincileri Murat ve Nur oldu. Halktan en çok SMS oylamasını alan isim Murat oldu. Nur ikinci isim olunca yarışmadan elenen isim Göze oldu. Gözde'nin yerine gelen isim Hazal Atabek oldu. Hazal'ın eve girişi oldukça iddialı oldu. Hazal güzelliği ile göz kamaştırırken iddiası ile Emre'nin gönlünü kazanmaya başladı. Kısmete Olur yeni bölümde Hazal ve Emre aşkı başlayacak mı merak ediliyor.


Ayça'nın eve girişinden sonra Emre ile aşklarının başlamasını isteyen AYEM'ciler önce Emre ile ilgilenen Gözde'yi hedef belirledi çok geçmeden Gözde elendi ve şimdi sırada Hazal var. Hazal eve giriş nedenin Emre olarak gösterince şimdi AYEM'cilerin hedef belirlediği isim Hazal oldu. Hazal Emre'nin gönlünü kazanmak için elinden geleni yaparken aynı zamanda Ayça ile de gizliden gizliye savaş halinde.

Kanal D’nin, büyük bir ilgi ile izlenen programı Kısmetse Olur'da yeni bir elmee heyecanı daha yaşandı. Kısmetse Olur eleme gecesi 7 Şubat Pazar günü bu sorunun yanıtı vermek için Kanal D ekranlarına geldi. Kısmetse Olur evinde koruma altına alınan gelin adayı SMS oylaması sonucunda bir sürprizle Nur Erkoç oldu. Damat adaylarından ise Murat geçen hafta olduğu gibi bu hafta da koruma altındaydı. Eleme akşamı ise Adnan ve Mehtap yarışmacı arkadaşları tarafından koruma altına alınan isimlerdi.


CANSEL'İN EN ÖZEL FOTOĞRAFLARI
Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur eleme gecesine Melis ve Semih'in şiddetli tartışmaları damgasını vurdu.

Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim gelin adayları arasından Gözde oldu.

Eleme sistemi nedeniyle damat adayları arasında ismi en çok yazılan Semih dokunulmazlık oylamasını ve 10 bin lirayı damatlar evinden Murat'ın kazanması sayesinde elenmekten kurtuldu.

Gözde'nin elenmesinin ardından eve giren yeni gelin adayı ise Hazal Atabek oldu.


KISMETSE OLUR MEHTAP VAKASI MURAT ESMER SEVİYORUM DEYİNCE...

Kısmetse Olur evinde haftanın kavgalarında başrolü alan isimlerden biri Mehtap Taşkıran oldu. Mehtap bu kez de Murat "Esmer severim" deyince olay çıkardı.

KISMETSE OLUR'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLDU?

5 Şubat  Cuma günü yayınlanan bölümde, haftanın sms birincileri belli olurken bir yandan da Eser'e sürpriz doğum günü partisi yapıldı. Eser'e sürpriz doğum günü partisi yaptı ve duygusal anlar yaşanmıştı.

4 Şubat Perşembe günü yayınlanan bölümde damat adaylarından Boğaçhan'ın annesi eve geldi ve aklındaki gelin adaylarıyla görüştü. Boğaçhan'ın annesi aday olarak bir kişi seçti. Ancak Boğaçhan bu adaylar hakkında ne düşünceleri bu bölümde yanıt buldu.

3 Şubat Çarşamba günü yayınlanan bölümde; Cansel, Daniela ve Melis'in dostluğu tamamen bitti! Daniela ve Melis gözyaşlarına hakim olamadı.

2 Şubat Salı günü yayınlanan bölümde, Melis'in teyzesi ve Nur'un annesi karşı karşıya geldi! İki aile büyüğü kozlarını paylaştılar.

1 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümde, üçüncü ihtarını alan Melis için oylama yapılmıştı.. Önce erkekler evinde bir tartışma yaşandı. Emre ile Semih arasında başlayan tartışmaya Eser’de dahil olunca evdeki gerginlik ihtarlarla son buldu. Gelinler evinde ise Melis ve Daniel’a Ceyda’nın Adnan’a olan aşkını samimi bulmadıklarını dile getirdiler.

Ceyda’da sert bir şekilde karşılık verince ipler iyice gerildi. Melis’in üçüncü ihtiranı almasının ardından evden gönderilmesiyle ilgili oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Melis evde kaldı.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.


HAZAL ATABEK KİMDİR?

Kısmetse Olur Hazal kimdir? Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli televizyon programında bu hafta elenen isim Gözde olurken yarışmaya dahil olan isim Hazal ismindeki gelin adayı oldu. Hazal güzelliği ile göz kamaştırırken evde Ayça ve Hazal tartışması çoktan başladı.

 Kısmetse Olur Hazal Atabek kimdir? Kısmetse Olur yeni bölümde heyecan dolu anlar yaşanacak. Hazal Atabek'in Emre için gelmiş olması içerde bulunan Ayça'yı çok tedirgin etti. Hazal'ın güzelliği ve çetin ceviz olması bakalım Emre'nin gönlünü kazanabilecek mi? Hazal Atabek kimdir, ne iş yapar?

Kısmetse Olur'a yeni katılan gelin adayı Hazal Atabek kimdir? Güzelliği ve kararlılığı ile bir anda evde büyük çıkış yapan Hazal yeni bölümde Ayça ile tartışma yaşayacak. Hazla'ın Emre'nin eski sevgilisi olduğu yönünde çıkan haberlerden sonra Hazal'ın Emre'ye talip olarak gelmesi de merak uyandırdı. 
Hazal Atabek Kimdir?
Hazal Atabek’in Yaşı Kaç: 21
Hazal Atabek Nereli: Ankara
Hazal Atabek instagram hesabı: @hazalatbk
Hazal Atabek Boyu: 1.70
Hazal Atabek Kilosu: 55

Kısmetse Olur’un yeni gelin adayı Hazal Atabek 1995 Ankara doğumludur. 21 yaşındaki güzel yarışmacı İstanbul’da hayatını devam ettiriyor. Hazal Atabek bir kafede müdürlük yapıyormuş,

Yeni gelin adayı Hazal Atabek güzelliği ile dikkat çekiyor. Kısmetse Olur evinde Gözde’yi göndermeyi başaran Ayça bu kez Hazal ile uğraşacak gibi. Çünkü yeni gelin Hazal kısmetse olur evine Emre için gelecek…

Bir çok haber sitesinde ve instagram hesabında Emre ile Hazal’ın birbirini tanıdığı hatta ikilinin eski sevgili olduğu iddia ediliyor. Tabi bu ne kadar doğru bilemeyiz. İlerleyen günlerde Hazal ve Emre’nin eski fotoğrafları çıkarsa yayınlayacağız. Ama şimdilik Hazal ve Emre’nin eski aşkı iddiaları ile ilgili bir delil yok…


kimsetse-olur-hazal-atabek-resimleri


Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile artık pazar akşamları ekranda olacak.  Kısmetse Olur 3 Şubat 2016'da yayınlanan bölümde; Cansel, Daniela ve Melis'in dostluğu tamamen bitiyor! Daniela ve Melis gözyaşlarına hakim olamıyor!

Ekranların çekişmeli izdivaç programı Kısmetse Olur'da bu hafta adayların kavgaları ve aldıkları ihtarlar damga vurdu!  Gerilimin tavan yaptığı Kısmetse Olur'da önce erkekler evinde bir tartışma yaşandı. Emre ile Semih arasında başlayan tartışmaya Eser’de dahil olunca evdeki gerginlik ihtarlarla son buldu. Gelinler evinde ise Melis ve Daniel’a Ceyda’nın Adnan’a olan aşkını samimi bulmadıklarını dile getirdiler.

Ceyda’da sert bir şekilde karşılık verince ipler iyice gerildi. Melis’in üçüncü ihtiranı almasının ardından evden gönderilmesiyle ilgili oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Melis evde kaldı.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak.

6 Şubat Cumartesi günü de yeni bölümüyle 23.30'da ekrana gelecek olan Kısmetse Olur, haftanın finali bölümüyle de artık her pazar 22.15'te ekranda olacak.


CANSEL ÇÖRDÜK KİMDİR?


Türkiye'nin en sevilen kanallarından biri olarak ön plana çıkan ve günümüze kadar da yapmış olduğu projelerle insanları kendisine çekmeyi başaran Kanal D, bu ay itibariyle yayın akışına çok farklı bir izdivaç formatına sahip bir programı dahil etti.Bu programda damat adayları ve gelin adayları birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri için de aynı ortamda bulunma şansına sahipler.Kısmetse Olur adlı programa yeni katılan yarışmacılardan biri olan Cansel Çördük, güzelliğiyle herkesi büyülüyor.Gerçektende güzel bir fiziğe ve yüze sahip olan yarışmacı Cansel Çördük'ün birçok kalbi yarışma içerisinde etkileyeceği düşünülüyor.Cansel Çördük'ün gelmesiyle özellikle erkek izleyiciler programa olan bağlılıklarını daha da çok arttırdı çünkü kendisine mest etti insanları.

Cansel Çördük ne iş yapıyor ? Hayatı ve biyografisi Kısmetse Olur programının yeni gelin yarışmacısı Cansel Çördük, 1995 senesinde Antalya ilinde hayata geldi.Hayatını İstanbul'da sürdüren yeni gelin adayı Cansel Çördük, 20 yaşındadır.İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitimini sürdürmektedir.Güzelliğiyle dikkat çeken Cansel Çördük, program içerisinde de bir hayli can yakacağa benziyor diyebiliriz.Sıcak tavırlarıyla kendisini yarışma içerisine atan Cansel Çördük, kahverengi bir göze sahip ve siyah saçlarıyla da kendisini güzel hissettiğini düşünüyor.Daha yaş olarak çok genç olmasına karşın, olgun davranışlarıyla herkesin ilgi odağı olan Cansel Çördük'ün çok yakın bir zamanda güzel bir talip bulacağı düşünülmekte.Ask.fm gibi soru sorma sitesi olan platformda bir zamanların popüler ismi olan Cansel Çördük, sevdiği insana gerçekten çok değer verdiğini ve onun için de her şeyi yapabileceğini dile getirdi.Yeni gelin Cansel Çördük, Antalya'daki hayatını üniversite kazanması nedeniyle ara vermiş ve ardından ise İstanbul'a eğitimi için göç etmiştir.Bu zamana kadar sosyal medya hesaplarını kullandığı bilinen güzel gelin Cansel Çördük, şimdilerde ise sosyal medya hesabı bulunmamakta.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283