Öne Çıkanlar android 6 wolfsburg haberleri katkı maddesi iran

Kısmetse Olur bitti mi, neden yok? Kısmetse Olur bugün var mı yok mu?

Kısmetse Olur bitti mi? Kanal D ekranlarında yayınlanan izdivaç programı bugün ekranlarda yerin almadı. İzleyici yayından kaldırıldığı haberi ile sosyal medyayı sallarken bugün yaşanan terör olaylarından dolayı yayınlanmadı. Kısmetse Olur yayından mı kaldırıldı?Türkiye'nin en beğenilen kanallarından biri olarak göze çarpan TV kanalı Kanal D'de gerçekleştirilen ve bu ay içerisinde ekranlara gelmeye başlayan Kısmetse Olur adlı programın yeni damat adayları ve gelin adayları ekranlarda en çok konuşulan isimleri oldu.

Kısmetse Olur bitti mi, neden yok? Kısmetse Olur bugün var mı yok mu?
 Kısmetse Olur neden yok? Kısmetse Olur saat kaçta başlayacak? Kısmetse Olur yeni bölümü her gün saat 12:45 'te ekranlarda yerini alıyordu. Bugün ise aynı saatlerde Hayat Şarkısı isimli dizisinin tekrar bölümü yeniden yayınlandı. Peki Kısmetse Olur yeni bölüm yayınlanacak mı?

 Kısmetse Olur neden yok? Kısmetse Olur bugün ülkemizde yaşanan terör olaylarından dolayı yayınlanmayacak. Ankara 'da yaşanan terör saldırısı ardından Diyarbakır'da yaşanan terör saldırı sonrasında Kımetse Olur ekranlara gelmeyecek.

 Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı. 18 Şubat Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak merak ile bekleniyor.Eser ve Cansel arasında meydana gelen kavga onların ayrılmasını m tetikleyecek. Eski karısı ile vücudundaki dövmenin aynı olması Cansel'i etkiledi ama bir de Eser'in yalan söylemesi dengelerin bozulmasına neden oldu. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak?

 Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı. Kısmetse Olur evinde dengeler alt üst olurken çiftler arasında büyük kavgalar yaşandı. Eser'in eski karısı ile görüşmesi ve bunu Cansel'in saklaması tüm dengelerin bozulmasına neden oldu. Cansel aslında Eser ile eski karısının vücudunda bulunan dövmelerin aynı olması ve evinde görüşmesi şok etkisi yarattı. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı ankarameydani.com farkıyla burada..

Nur ile Semih arasında da büyük sorun yaşanıyor. Erkekler evine giden Nur Semih'in soğuk tavrı Nur'u çileden çıkardı. Ben neysem oyum diyen Semih Nur'a restini çekti. Nur gözyaşları içinde kızlar evine gitti. Nur Semih'in olumsuz davranışından dolayı gergin olurken Semih'te ben kendimi değiştiremem diye haklı olduğunu savunuyor.


Kısmete Olur Nur'un annesi kimdir? Leyla Hanım bir kez daha Kısmetse Olur evine geliyor. Daha önce de Kısmetse Olur evine gelmiş sonrasında büyük kavgaya imza atmıştı. Melis ile yaşadığı büyük kavga sonrasında uzun süre konuşulan Leyla hanım bir kez daha eve geliyor ve skandal büyüyor. Bu kez Semih'in karşısında olan Leyla Hanım çok sinirleniyor.

 Kısmetse Olur Nur'un annesi ne iş yapar? Nur'un emih ile yaşadığı sıkıntılı aşk yüzünden oldukça gergin anlar yşayan anne Leyla kızına alınan tek taş yüzüğü Semih'e iade eder. 

Kısmetse Olur gelin adaylarının çirkefliği evi ziyaret eden anneyi patlattı. Melis Buse Betyakan evdeki agresifliğini Nur Erkoç'un annesi Leyla Hanım'a yansıtmaya kalkınca olanlar oldu.
Kısmetse Olur evi ilk kez böylesine sahne oldu. Kısmetse Olur gelin adaylarından Melis Buse, Erdem Dalfidan'dan sonra bu kez misafiri delirtti.
Nur Erkoç'un dizi oyuncusu olan annesi Leyla Erkoç'un ziyareti öyle olaylara sahne oldu ki sonu unutulmayacak bir fırçayla geldi.


Terbiyesizlik çıtasını hayli yükselten Melis Buse, Nur Erkoç'un annesinin üstüne gitmeye kalktı.

Melis Buse kızıyla bahçede konuşan Leyla Erkoç'un üstüne yürümeye kalktı.
Leyla Hanım, Melis Buse'yi önce karşısından azarı basıp kovdu. Evin içinde tavırlar devam edince Leyla Hanım eşi görülmemiş bir patlama yaptı. Kısmetse Olur gelin adaylarının çirkefliklerini yüzlerine vuran Leyla hanım baştan sona 'ağzına sağlık' dedirten bir fırça attı.

Kısmetse Olur Eser kimdir ne iş yapar? Eser şok bir iddia ile gündeme geldi. Eser kendini bekar olarak tanıttı ama yarışmacının daha önce evlenip boşandığı ortaya çıktı. Eser'in birlikte olduğu Cansel bu durum karşısında şok olur çünkü kendisine yalan söylediğini düşünerek ilişkisini gözden geçiriyorlar. Kısmetse Olur Eser'in eski karısı olduğu iddia edilen kişi haberimizin içinde yerini aldı. Kısmetse Olur Eser'in eski karısı kimdir, neden boşandı? Eser'in vücudunda bulunan dövme büyük sorun yaşattı. Eser'in kağıt üzerinde bir evlilik yaşadığın söylemesi ve boşanması kızlar evinde olay oldu. Peki kimdir Eser West kimdir?

 Kısmetse Olur Eser kimdir? Eser West Kısmetse Olur'da evinden ayrıldıktan sonra bir kez daha eve dönmüştü. Cansel 'e karşı beslediği büyük aşk ile eve dönen Eser Cansel'in gönlünü kazandı ve büyük aşk başladı. Peki kimdir Eser West kimdir?

Eser West kimdir? Kısmetse Olur yarışmasıyla ünlenen isim Eser aynı yarışmada yer alan Cansel ile büyük aşk yaşıyor. Eser west hakkında şok açıklamalar ve iddialar gündeme geldi. Eser'in daha önce evlendiği konusunda iddialar ard arda geldi. Eser West'in doğum gününde arkadaşları çok güzel bir sürpriz hazırladılar. Eser West kimdir ne iş yapar?

 Kısmetse Olur Eser West kimdir? Eser daha önce yarışmaya katılmış sonrasında elenmişti. Cansel ile büyük aşk yaşamak için yeniden eve dönen Eser beklediği o aşkı yaşamaya başladı. Eser West kimdir? Eser hakkında sosyal medyada evli olduğu hakkında haberler çıkmaya başladı. Peki kimdir Eser 'in eski karısı yada eski sevgilisi?

 Kısmetse Olur evi bu kez Murat ve Mehtap şakası yüzünden birbirine girdi. Şakaya Mehtap bozulurken asıl kavga ise ummadık bir çift arasında patladı.
Kısmetse Olur evindeki şakaya tepki vermek için Melis ve Cansel damatlar evini bastı. Cansel'in ağır eleştirilerine karşı Eser öyle bir patladı ki final şok görüntülerle bitti. 
ESER NE SÖYLEDİ Kİ CANSEL VAZO ATTI

Eser West'in sözlerine sinirlenen Cansel Çördük evi terkederken sözlüsü arkasından konuşmaya devam etti. O anda ses yayından alınırken Eser ne söylediyse Cansel çıldırdı ve vazoyu fırlattı.

ESER VE CANSEL AYRILDILAR MI?

Eser ve Cansel arasındaki kavga bu noktada bitmedi. Aradan geçen bir kaç saatin ardından özür dilemek için kızlar evine dönen Eser, yine kavga çıkardı. Cansel, Eser'in davranışı sebebiyle sinirlerine hakim olamayınca bakın neler yaşandı...

 Kısmetse Olur Eser kimdir? Eser West olarak Kısmetse Olur 'a gelen Eser hakkında şok iddialar gündeme gelirken bugün evde Kız evine kız istemeye gitti. Eser ve Cansel gerçekte evlenecekler mi yoksa tüm bunların hepsi bir oyun mu?

 Kısmetse Olur Eser evli mi? Kısmetse Olur'un son günlerde en çok konuşulan ismi olan Eser West dün  Cansel'e evlenme teklif etti. İçindeki aşkı tüm Türkiye'ye inandıran Eser West ile iligli şok detaylar gündeme gelmeye başladı. Eser'in evli olduğuna dair bilgiler hızla sosyal medyada dolaşmaya başladı. Peki kimdir Eser West ne iş yapar?

Kısmetse Olur Eser evlenmiş boşanmış mı yoksa hala evli mi? Kısmetse Olur isimli yarışma programında oynayan damat adaylarından Eser'in daha önce evlendiği hatta boşanmadığı iddia edildi. Yarışmada hiç bunlardan bahsedilmemesi çok dikkat çekiyor.  Eser West kimdir?Eser'in bir dönem İsveç'te yaşadığını, hatta orda bir spor salonu işlettiğini iddia edildi. . ratsit.se denen güvenli bir site İsveç'te yaşayan insanların kişise bilgilerini paylaşıyor. Medeni durumu bölümünde GİFT yazıyor. Bu da EVLİ anlamına geliyor. 
Türkiye'nin en beğenilen kanallarından biri olarak göze çarpan TV kanalı Kanal D'de gerçekleştirilen ve bu ay içerisinde ekranlara gelmeye başlayan Kısmetse Olur adlı programın yeni damat adayı ve yarışmacısı olarak Türkiye'ye kendini tanıtan Eser West, 1990 senesinde Amerika'da hayata gözlerini açmıştır. Amerika / New York eyaletinde hayatını sürdüren Eser West, 25 yaşındadır.Amerika'da öğretmen olarak görev yapmaktadır ve mesleği gereği aldığı maaşın çok büyük bir kısmını vücuduna yaptırdığı dövmeler için harcamaktadır.Yeni damat adayı ve yarışmacı Eser West, siyah bir göze sahip ve 1.70 cm uzunluğundadır.Üniversite mezunudur ve şu anda öğretmenlik yapmaktadır.Ailesinin Amerika'da yaşaması ve babasının da amerikan bir insan olması sayesinde hayatına Amerika'da başlamış ve burada sürdürmeye devam etmiştir.Kova Burcu olan Eser West, bu ay içerisinde Kısmetse Olur adlı programa aradığı talibi bulabilmek için dahil olmuştur.Eser West'in her zaman öğretmenliği çok sevdiğini tekrarlaması da mesleğini çok sevdiği anlamına geldiğini anlatmaya çalışmasındandır.Eser West'in öğretmenlik yanı sıra çevresindeki insanları güldürebilmek için bazı taklitler yaptığı da gelen bilgiler arasında.Neşeli tavırlarıyla dikkat çekecek olan Eser West'in programda uzun süre kalması herkes tarafından bekleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283