Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları haberleri manisa

Kısmetse Olur Adnan kimdir, nereli, ne iş yapar? Adnan Kızıltaş Instagram hesabı

Kısmetse Olur evinin yakışıklı yarışmacısı Adnan Kızıltaş kimdir? Adnan Kızıltaş renkli kişiliği ile herkesin beğenisini kısa bir sürede yakaladı. Adnan Kızıltaş Ceyda ile büyük bir aşka yelken açtı. Bu aşk ne kadar uzun ömürlü olur bilinmez ama herk iki tarafın birbirlerine zıt karakterler oldukları gün gibi aşikar. Adnan Kızıltaş ne iş yapar?

Kısmetse Olur Adnan kimdir, nereli, ne iş yapar? Adnan Kızıltaş Instagram hesabı
 Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kimdir? Adnan Kızıltaş Kısmetse Olur'da yer alan damat adayı yarışmada Ceyda ile aşk yaşamaya başladı. Ceyda ile yaşadığı aşkta sıkıntılı anlar yaşayan Adnan Kızıltaş nereli ve kaç yaşında?

 Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kimdir? Kısmetse Olur 'un en sempatik damat adaylarından olan Adnan Ceyda ile büyük bir aşk başladı. Adnan Karslı ve İstanbul'da yaşıyor. Bundan bir kaç gün önce annesi ve ablası geldi. Bugün ise Ceyda 'nın ailesi geldi. Ceyda 'nın annesi ve babası zaman zaman gözyaşlarına neden oldu.Kısmetse Olur Adnan Kızıltaş kimdir?  Kısmetse Olur yarışmasının adaylarından Adnan Kızıltaş'ın özgeçmişi merak edilemeye başlandı. 7 gelin 7 damat adayının yarıştığı evlilik programında her hafta cumartesi günü, haftanın finali kapsamında bir kişi eleniyor. Evlilik için özel olarak oluşturulmuş iki farklı evde, günde toplam 12 saat geçirileceği ve haftanın birincilerinin para ödülü kazanacağı yarışmaya elenenlerin ardından yeni kişiler dahil oluyor. Peki son günlerde yarışmanın gündemine oturan Adnan Kızıltaş kimdir? İşte detaylar... 

KISMETSE OLUR ADNAN KİMDİR?
Yarışmanın genç adaylarından Adnan, 23 yaşındadır. Doğum yeri Kars olan Adnan, Tercümanlık yapmaktadır. İstanbul'da ikamet eden yarışmacının göz rengi koyu kahve, kilosu 86, boyu 190 ve burcu Başak'tır.

Adnan aslen İranlı. İstanbul'da tercümanlık yapıyor. Kars'ta doğan Adnan, Ankara'da büyüdü. Başak burcu. İstanbul'da yalnız yaşıyor. Ailesi ise Ankara'da. Adnan'ın İstanbul Üniversitesi'nde eğitimi devam ediyor. Fenerbahçeli olan ve uzun boyuyla dikkatleri üzerine çeken Adnan'ın en büyük hayalleri arasında çocuk sahibi olmak var. Aile bağlarının kuvvetli olduğunu belirten Adnan 1.90 boyunda.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
seyhan kara 2 yıl önce

Kurban olurum senin boyina bosuna adnanim

banner274

banner283