Öne Çıkanlar naniye kim teklif verdi kanlı ay tutulması burç etkileri istanbul elektrik kesintisi android 6 karagül yeni bölüm frgmanı

Kısmete Olur Ayça Ekin kimdir, eski kocası kim, ne iş yapar? Ayça dul mu çocuğu var mı?

Kısmetse Olur Ayça Ekin kimdir? Ayça daha önce evlenip boşanmış ardından Halil isimli bir genç ile nişanlılık süreci geçirdikten sonra da Kısmetse Olur evine girip Emre ile aşk yaşamaya başladı ama eski nişanlısı ile görüntülenmesi olayları kopardı. Ayça 'nın eski kocası kimdir?

Kısmete Olur Ayça Ekin kimdir, eski kocası kim, ne iş yapar? Ayça dul mu çocuğu var mı?
 Kısmetse Olur Ayça kimdir? Ayça Beğen Kısmetse Olur'un en çok merak edilen ve müthiş bir fan kitlesine sahip. Ayça eski nişanlısı ile görüntülenmişti. Çok geçmeden yarışmadan ayrılmıştı. Ayça Beğen yarışmadan ayrılmasından iki hafta sonra yoğun istek üzerine yeniden geldi ve Emre ile barışma çabasına girdi.

 Kısmetse Olur Ayça kimdir? Kısmetse Olur'un en çok konuşulan ismi olan Ayça elendikten sonra yeniden eve dönen isimler arasında yerini aldı. Ayça Emre ile birlikte iken eski nişanlısı ile bir AVM'de görüşmesinin üzerinden çok geçmeden ayrıldılar Ayça'da bi hafta sonra eve veda etti. Ayça Kısmetse Olur'un izleyicileri tarafından istek üzerine yeniden eve döndü.

 Kısmetse Olur Ayça Ekin Beğen kimdir? Ayça ve Emre aşkı bitti ama Ayça'nın gösterdiği tavır herkesi şaşırttı. Ayça 'nın eski sevgilisi ile birlikte görüntülenmesi şok etkisi yarattı. Kısmetse Olur'a katılan Ayça daha önce evlenmiş ve boşanmış evlenmek için yarışmaya katıldı ama işler işde güzel gitmiyor.

Ayça'nın eski nişanlısı kimdir? Ayça ve Emre acaşkı Kısmetse Olur başladığı günden itibaren devam ediyor. Biraz sıkıntılı zamanlar geçirdiler. Aileler istemedi, Ayça'nın eski nişanlısı çıka geldi aderken sonunda bu aşk patlak verdi ve Emre ipleri kopardı. Peki Ayça Emre'yi eski nişanlısı ile aldattı mı? Kısmete Olur 9 aralık yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

 Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı merak ile bekleniyor. Heyecan içinde Ayça ve Emre'nin aşkını beklerken ikilinin arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı. Kımetse Olur yeni bölümde Ayça 'nın eski nişanlısı ile olan fotoğrafları bomba gibi düşecek. Kısmetse Olur yeni bölümü ile yarın Kanal D ekranlarında yerini alacak.

 Kısmetse Olur yeni bölümde Ayça'nın annesi ve Emre'nin teyzesi eve geliyor. Emre'nin teyzesi bir kez daha Ayçan'ın istenmeyen bir gelin olduğunu söylerken Ayça'nın annesi de bu kez kararlı ve Emre'yi istemiyor. Ayça'nın gözyaşları günde damga vuracak. Kısmetse Olur yeni bölüm bomba gibi geliyor.

 Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak? Kısmetse Olur son bölümde heyecan dolu anlar yaşandı. Bir çok ilişki başladı ama evin içindeki en eski ilişki konusunda şok gelişmeler yaşanıyor. Ayça artık Emre'nin kendisine ilgi duymasını istiyor Emre ise ben değişmem dedi ve gerginlik oluşturdu.

Kısmetse Olur haftanın finalinde yarışmadan elenen isim Hazal oldu. Eve gelen yeni isim ise Nurşen isimli güzel hanım oldu. Nurşen Cansel'in uykusunu kaçıran isim oldu çünkü Nurşen Eser için eve geldi ve çok dişli bir rakip oldu. Nurşen güzelliği ve dobralığı ile bir anda büyük adım attı. Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak merak konusu olurken Eser'in gönlü kayacak mı?

Ayça Emre'ye restini çekiyor. Emre artık Ayça'nın sevgisine çok güenmiyor. Bu durum herkesi şok etti. Ayça bir hafta öncesinde Eser'in yaptıklarını önce eleştiriyordu şimdi ise Eser gibi ilgili olmasını isterken Emre hayatını şokunu yaşıyor.


ayca-begen.jpg

Ayça Beğen Kimdir?

 

Elazığlı olan Ayça Beğen ela gözleri ile dikkat çekiyor. 1.65 boyundaki Ayça 28 yaşındadır. İlkokul mezunu olan ve şu anda çalışmayan Ayça, 54 kilo. Aslan burcundaki güzel yarışmacı İstanbul'da yaşıyor.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270