Öne Çıkanlar haber android 6 elazığ naniye kim teklif verdi istanbul elektrik kesintisi

Kiralık Aşk Ömer ve Defne gerçekte sevgili mi? Elçin Sangu'nun sevgilisi kim?

Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte sevgili mi? Her cuma izleyenleri ekranlara kitleyen Kİralık Aşk'ın başrol oyuncuları Barış Arduç ve Elçin Sangu gerçekte de birlikte olmaları için dizi hayranları yoğun talepte bulunuyorlar ama onların hayatları bambaşka kişiler ile devam ediyor. Barış Arduç'un sevgilisini bilmeyen kalmadı da Elçin Sangu'nun ki de sonunda çıktı ortaya..

Kiralık Aşk Ömer ve Defne gerçekte sevgili mi? Elçin Sangu'nun sevgilisi kim?

 Ömer ve Defne gerçek hayatta sevgili mi? Barış Arduç ve Elçin Sangu son zamanların en çok yıldızı parlayan ismi oldu hiç şüphesiz. Barış Arduç'un devam eden bir aşkı var ama bu aşk üzerinden son zamanlarda ayrılık iddiaları gündemi oluşturuyor.

 Ömer ve Defne gerçekte sevgili mi? Star TV ekranlarında başlayan ve izlenme rekorları kıran dizide birbirlerine çok yakıştırılan Defne ve Ömer'in gerçekte sevgili olup olmadığı merak konusu oldu. Özellikle Ömer son yılların en yakışıklı oyuncusu olarak tarihe geçecek. Yakışıklı oyuncunun sevgilisi merak konusu olurken o sevgili hiç de yabancı çıkmadı.

 Ömer ve Defne gerçekte birlikte mi? Kiralık Aşk'ın muhteşem ikilisinin hakkında şok iddialar gündem oluşturuyor. Her gün haklarında aşk iddiaları çıkan ikili aralarında bir aşk olmadığını savunurken bu aşk iddiaları en çok da Barış Arduç'un gerçek sevgilisi Gupse Özay'ı rahatsız ediyor.

 Son zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Kiralık Aşk'ın yakışıklı oyuncusu Ömer yani Barış Arduç ve Defne'i Elçin Sangu gerçekte birlikte olmasını isteyen binlerce hayranı var. İkisinin hakkında hergün aşk haberleri çıktı ama bu durum söz konusu değil çünkü ikisinin de ayrı ilişkileri var.

 Kiralık Aşk 'ın Defne ve Ömer'in gerçek hayatta sevgili mi? Ömer ve Defne gerçekte birlikte olmasını çok istiyor izleyici. Barış Arduç'un son günlerde magazin manşetlerinde çıkan ayrılık haberlerine rağmen sevgilisi Gupse Özay ile sık sık objektiflere yansıyor. Elçin Sangu ise diğer yandan sevgilisini açıkladı.

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte sevgili mi? Bu soru son zamanlarda çok sık sorulurken ikilinin hayatlarında başka başka kişiler ile birlikteler. Barış Arduç'un sevgilisi artık herkes tarafından biliniyor ama Elçin Sangu'nun sevgilisi merak konusuydu. Elçin Sangu'da röportajında oldukça sevgilisini anlatmıştı. Elçin Sangu'nun sevgilisi kim?

 Ömer ile Defne gerçekte birlikte mi? Barış Arduç sevenler ve Elçin Sangu çok iyi bir çift oldular ama gerçekte ikili birlikte mi değil mi merak konusu oldu. Barış Arduç Gupse Özay ile büyük bir aşk yaşıyor ama sık sık da ayrılık haberleri ile gündeme geliyor. Elçin Sangu'nun sevgilisi kim?

 Kiralık Aşk yeni sezonun en iddialı dizilerinden bir tanesi. Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte birlikte mi? İKli dizi de büyük aşk yaşıyor ama izleyici gerçek hayatta da aynı şekilde birlikte olmalarını istiyor. Barış Arduç Gupse Özay ile büyük aşk yaşıyor ama sık sık son günlerde ayrıldıkları gündeme geliyor. Barış Arduç ve Gupse Özay ayrıldı mı?

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte birlikte mi? Star TV'nin reyting rekortmeni kıran dizisi Kiralık Aşk ekranlarda fırtına gibi esiyor. Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu ve yakışıklı oyuncusu Ömer yani Barış Arduç'un gerçekte birlikte olması çok isteniyor ama bu durum şuan için imkansız çünkü Barış Arduç Gupse Özay ile büyük aşk yaşıyor.

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçek hayatta birlikteler mi? Ömer ve Defne son zamanlarda en çok konuşulan partner oldular. Barış Arduç ve Elçin Sangu çok iyi bir çift oldular. Kiralık Aşk severler ise bu ikilinin birlikte olmasını çok istiyor. Barış Arduç ve Elçin Sangu oyunculukları ile izleyen herkesi kendine hayran bıraktı. Barış Arduç ve Elçin Sangu sevgili mi?

 Kiralık Aşk'ın Ömer ve Defne'si gerçekte birlikte mi? Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu ve Ömer'i Barış Arduç bu dizi ile bir yıldız gibi parladı. İkili özellikle gençlerin beğenisini topladı. Kiralık Aşk tutkunları iki ünlü ismin dizide olduğu gibi gerçek hayatta da birlikte olmasını çok istiyor ama Barış Arduç'un devam eden bir ilişkisi var.

 Defne ve Ömer gerçekte sevgili mi? Kiralık Aşk ile birlikte Barış Arduç ve Elçin Sangu büyük bir çıkış sağladı. İkili yeni dizi ile birlikte bir yıldız gibi parlamaya devam ediyorlar. Elçin Sangu ve Barış Arduç gerçekte sevgili mi? Defne ve Ömer'in gerçekte sevgili olmadıklarını kendi açıklamalarıyla ilan ettiler ama izleyiciler ikisini birlikte olmasını çok istiyor

 Kiralık Aşk Ömer ve Defne gerçekte sevgili mi? İki ünlü oyuncu izleyen herkesi kendine hayran bırakıyor. Hayranları tarafından da oldukça büyük beğeni topluyor. Barış Arduç ve Elçin Sangu gerçekte birlikteler mi sorusunu soran ve bu durumun öyle olmasını arzulayn binlerce büyük hayal kırıklığına uğruyor. Barış Arduç'un sevgilisi kim?

 Kiralık Aşk Ömer ve Defne aşkı izleyen herkesi ekranlara toplamaya devam ediyor. Dizinin başarılı oyuncularından Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun birbirleri ile uyumu herkesi ekranlara kitliyor. Ömer yani Barış Arduç bu dizi ile bir yıldız gibi parladı. Hayranları bu çifti bir arada görmek isteselerde onlar gerçekte birlikte değiller.

 Kiralık Aşk'ın Defne ve Ömer'i gerçekte birlikte mi? İkisi de birbirine çok yakıştırılıyor izleyici tarafından. Yakın zamanda aralarında aşk çıkar diye bekleniyordu ama bu kez zor gibi çünkü Barış Arduç'un uzun süredir birlikte olduğu bir isim var. Barış Arduç Gupse Özay ile birlikte bu aşk ne kadar sürer bilinmiyor. Barış ARduç ve Elçin Sangu birlikte mi?

 Kiralık Aşk'ın Ömer'i ve aynı dizde rol aldığı Defne karakterine hayat veren Elçin Sangu hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırılıyor. Barış Arduç uzun süredir Gupse Özay ila birlikte ama geçtiğimiz günlerde başka bir güzel ile objektiflere yansımıştı. Peki Barış Arduç Gupse Özay ile ayrıldı mı?

 Kiralık Aşk'ın Ömer 'i ve Defne'si gerçekte birlikte mi? Ömer yani Barış Arduç ve Defne'si yani Elçin Sangu gerçekte birlikte mi değil mi merak konusu oldu. Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun gerçekte sevgili olmasını isteyen hayranları hayal kırıklığına uğradı.

 Barış Arduç sevgilisinden ayrıldı mı? Geçtiğimiz günlerde gece bir mekana girerken güzel bir bayana telefon numarasını verirken görüntülenen Barış Arduç sevgilisi Gupse Özay'dan ayrıldı mı merak konusu oldu. Barış Arduç genç kızların hayranı olduğu bir isim oldu. Sevgilisi de aynı zamanda çok merak edildi.

 Barış Arduç kimdir? Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk'ın Ömeri Barış Arduç'u merak edenler için bazı bilgileri sizler için derledik.Barış Arduç kimdir ve nerelidir ve Barış Arduç'un sevgilisi kimdir? İşte Barış Arduç hakkında ki haberimiz..


 Barış Arduç kimdir? Barış Arduç genç kızların gözdesi oldu olmaya da devam ediyor. Star Tv ekranlarında yayınlanan ve Kiralık Aşk çok beğenildi. Dizide  başrol alan Barış Arduç çok beğenildi. O'nu son zamanda magazin gündeminde Gupse Özay ile yaşadığı büyük aşk ile gündem sık sık gelmişti. Barış Arduç ve Gupse Özay evlenir mi evlenmez mi bilinmez ama Barış Arduç'un genç kız hayranları daha da artmaya başladı. 

SEVGİLİSİNDEN AYRILDI MI?

 Kiralık Aşk Ömer'i Barış Arduç, kendisiyle ilgili medyada çıkan haberlere ateş püskürdü. Meslektaşı Gupse Özay ile aşk yaşayan Barış Arduç, bir genç kıza telefon numarası verirken kameralara yalakalandığı haberleri üzerine sosyal medyadan tepki gösterdi.

Son dönemlerde Kiralık Aşk dizisindeki performansıyla adından söz ettiren Barış Arduç, çapkınlık iddialarına çok kızdı. yakalandı. 'Deliha' filminin çekimleri sırasında tanışıp aşk yaşamaya başladığı Gupse Özay'ı aldatmaya niyetlendiği, hatta çapkınlıkta acemi gibi haberlerle gündemde yer alan Barış Arduç, sosyal medya üzerinden sitem etti.. Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakterini canlandıran Barış Arduç, özellikle basın mensuplarına tepki gösterdi. İşte, Barış Arduç'un o açıklamaları!

BİR SÜRÜ SAFSATA

"Bir arkadaşımın doğum günü sebebiyle 30 dakika uğradığım bir mekanda dizimizi takip eden bir genç kızın benimle fotoğraf çektirmek istemesi sonucu ortaya çıkan çirkin bir haber var. Çapkınlık yapmaktan tutun da alkolün etkisiyle ayakta zor durduğuma kadar bir sürü safsata... Biraz hassas olup sadece bir oyuncuyla fotoğraf çekilmek isteyen bir genç kızı böyle çirkin bir şeye alet etmeseniz olmaz mı? Bu yapılan ayıptır.

"O EKMEK BOĞAZINIZDAN GEÇMEZ"

Hadi biz alıştık yalan haber yapmanıza. Ama siz de biraz hassas olup sadece bir oyuncuyla fotoğraf çektirmek isteyen bir genç kızı böyle çirkin bir şeye alet etmeseniz olmaz mı? Sizin yaptığınızın adı da ekmek parası değil mi? İşine yalan karıştırmadan yapan magazinci arkadaşları tenzih ederek söylüyorum. Ayıptır, o ekmek boğazdan geçmez... Hayırlı işler birader."
 
 Yakışıklılığı ile tüm dikkatleri üzerine çeken Barış Arduç, ilk olarak izleyicilerin karşısına Pis Yedili dizisiyle çıktı. Pis Yedili dizisinde zengin bir çocuğu canlandıran Barış Arduç, ardından Benim İçin Üzülme dizisinde oynadı.
 
Benim İçin Üzülme dizisinde Ahmet karakterini canlandıran Barış Arduç, bu dizideki rolünün bitmesiyle birlikte, Dinle Sevgili dizisinde rol aldı. Daha sonra Deliha filminde başrol karaketerine hayat veren Barış Arduç, en büyük çıkışını bu film ile yaptı. Dizi setinde tanıştığı filmin senaristi ve yönetmeni ayrıca başrol oyuncusu Gupse Özay ile aşk yaşamaya başlayan Barış Arduç, Star Tv ekranlarında yayınlanacak yeni dizisi Kiralık Aşk ile yeniden ekranlara dönecek. 9 Ekim 1987 doğumlu olan Barış Arduç, Ekol Drama isimli özel bir merkezde oyunculuk eğitimi aldı. Barış Arduç, ilk kez bir televizyon dizisinde başrol oynayacak.


Yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğuyla gelecek vaat eden Barış Arduç'un yeni dizisi Kiralık Aşk çok yakında Star Tv ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Kiralık Aşk bu yaz boyunca ekran başındaki izleyicilere komik bir aşk hikayesini anlatacak.
 
9 Ekim 1987 yılında doğan Barış Arduç   Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi aldı.  Yüzme, futbol ve dalgıçlık sporları ile uğraşan Arduç fotomodellik ve dublaj sanatçılığı da yaptı. Ömür Gedik’in Paramparça klibinde oynadıktan sonra dizilerde rol almaya başladı.
 

Dinle Sevgili (2012), KÜÇÜK HANIMEFENDİ (2011), Pis Yedili (2011) gibi dizilerde rol aldıktan sonra Benim İçin Üzülme dizisinin 1. bölümünde Ahmet karakterine hayat verdi. Bu rol ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Bugünün Saraylısı dizisinde Selim karakterine hayat veren Barış Arduç 187 cm boyunca ve kahverengi gözlü. Barış Arduç şusıralar Kiralık Aşk Dizisinde Ömer karakterine hayat vermektedir.
 
Barış Arduç Hakkında Kısa Bilgiler
Doğum Tarihi : 9 Ekim 1987
Doğum Yeri : İstanbul
Yaşı : 28 www.RaconDizisi.Org
Sevgilisi : Gubse Özay
İlk Deneyimi : Ömür Gedik’in Paramparça Klibi
Boyu : 182 cm
Kilosu : 82 Kg
Burcu : Terazi
Barış Arduç’ un Oynadığı Dizi, Film ve Klipler
2014 – Deliha Filmi
2013 – Bugünün Saraylısı (Selim)
2012 – Dinle Sevgili www.RaconDizisi.Org
2011 – Küçük Hanımefendi
2011 – Pis Yedili
Ömür Gedik – Paramparça Klibi
İŞTE ELÇİN SANGU'NUN SEVGİLİSİ

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajında sevgilisi olduğunu ve 4 yıldır birlikte olduğunu dile getirmişti. O günden sonra o beyefendi bir anda merak konusu oldu. Yunus Özdiken ne iş yapar?

 Elçin Sangu'nun sevgilisi kimdir? Genç hayranlarının gönlünde samimiliği ve güzelliğiyle taht kuran Kiralık Aşk'ın Defne'si, güzel oyuncu Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken ilk kez konuştu. Peki Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? 

'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Defne' karakteriyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu'nun sevgilisi ortaya çıktı. Güzel oyuncu bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yapan Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Konuyla ilgili konuşan Özdiken, Elçin Sangu ile sevgili olduklarını söylerken,4 yıldır beraberiz dedi. Elçin Sangu son röportajında erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile ilgili olarak şu sözleri söylemişti:Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master'ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul'da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor'


Anahtar Kelimeler:
Kiralık AşkDefneömer

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270