Öne Çıkanlar naniye kim teklif verdi kanlı ay tutulması burç etkileri istanbul elektrik kesintisi android 6 karagül yeni bölüm frgmanı

Kiralık Aşk'ın bebek yüzlü kıvırcık afeti Elçin Sangu menajerleriyle sıkıntıda! Milyonluk reklam filmi komisyonu için mahkemelik oldular //kimdir?

Bir süredir ekranların vazgeçilmez isimlerinden olan özellikle Kiralık Aşk dizisiyle birlikte gösterdiği performansı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Elçin Sangu ile menajeri o reklam anlaşması yüzünden davalık oldu. Ortalık gerildi. Kiralık Aşkın bebek yüzlü güzeli uçuk bir rakama reklam filmine imza attı. Eski menajer ile yeni menajer birbirine girdi mahkemelik oldu.

Kiralık Aşk'ın bebek yüzlü kıvırcık afeti Elçin Sangu menajerleriyle sıkıntıda! Milyonluk reklam filmi komisyonu için mahkemelik oldular //kimdir?

 Son zamanlarda ünü Türkiye sınırlarını aşan başarılı dizi oyuncusu Elçin Sangu şu aralar zor anlar yaşıyor. Bir şampuan firması ile reklam anlaşması yapan Elçin Sangu'ya eski menajeri komisyon istedi. Eski menajerin bu isteği yeni menajerin dava açmasıyla sürdü. Eski menajerin "Onu ben şöhret ettim" diyerek pay istediği ortaya çıktı. Daha önce aynı firmada Meryem Üzerli de reklam filmi çevirmiş ve tam 1 milyon 500 bin lira almıştı. Elçin Sangu da aynı firma ile 1 milyon liraya imza attı.

Elçin Sangu'nun eski menajeri yaptığı açıklamada "Elçin'in üzerinde emeğim çok. O müzisyenlik istiyordu, ancak ben kendisini oyuncu yaptım" dedi. Oyuncunun kazandığı paradan hak ettiğini iddia ederek ortalığı karıştırdı. Bu sözlerin karşısında Sangu'nun yeni menajeri olarak müdahale etti. Gerilim tırmandı ve taraflar mahkemelik oldu.

Elçin Sangu'nun eski menajerinin işine Sangu son vermişti. Sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarıyla tartışmaya giren eski menajer Sangu'nun bu duruma çok kızması üzerine aralarında yaptığı anlaşmayı fesh etti ve menajerini kovdu. Eski menajer bu duruma çok bozulmuş ve büyük tepki göstermişti.

Bununla birlikte Elçin Sangu'nun anlaştığı firmada daha önce farklı bir turuncu saçlı ünlü Meryem Üzerli'de rol almıştı ve 1.5 milyon lira almıştı. Elçin Sangu ise Elidor isimli firmadan 1 milyon lira alacak.

Elçin Sangu kimdir?

Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.Üniversite eğitimine Mersin Üniversitesi Oprea bölümünü okuduktan sonra mezuniyet sonrası 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünü burslu bir şekilde kazanmıştır.
 
Müzik ile ilgili olduğu için bu dönem kısa bir süre sonra okulunu yarıda bırakmıştır.
 
Sangu Sahne tozu tiyatrosunda eğitimler aldıktan sonra dizilerde rol almaya başlamıştır.  İlk olarak 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde jale karakterini canlandırarak Oyunculuğa merhaba demiştir. Ardından 2012 yılında aşk Kaç Beden Giyer adlı dizide Nehir karakterini canlandırmıştır. 2013 yapımlı Bir Aşk Hikayesi dizisinde Eda rolünü oynamıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Güzide’yi oynamıştır. Şimdi ATV'de yayınlanan Sevdam Alabora dizisinde kadir doğulu ile başrolü paylaşmaktadır.
 
Kı¬vanç Tat¬lı¬tuğ, Fa¬rah Zey¬nep Ab¬dul¬lah ve Fah¬ri¬ye Ev¬ce¬n’¬e uğur¬suz ge¬len ‘Kurt Se¬yit ve Şu-ra¬’, ay¬nı di¬zi¬de yar¬dım¬cı rol¬ler¬de gö¬rev alan El¬çin San¬gu ve Us¬han Ça¬kı¬r’¬a şans ge¬tir¬di.
 
İki genç oyun¬cu di¬zi¬le¬ri ya¬yın¬dan kal¬dı¬rıl¬ma¬sı¬na rağ¬men, ön¬le¬ri¬ne ge¬len ilk pro¬je¬de baş¬ro¬lü al¬dı. Elçin Sangu şimdi ise Kiralık Aşk dizisinde Barış Arduç ile başrolde oynamaktadır.
Elçin Sangu hakkındaki iddialara yanıt 

Elçin Sangu ile iddialara, yapım şirketinden açıklama geldi.
'Kiralık Aşk' dizisinin başrol oyuncusu Elçin Sangu'nun istediği zammı alamadığı için yapımcı firma ile uyuşmazlığa düştüğü, bu sebeple de kendisini odaya kilitlediği iddia edilmişti.
Çıkan haberlerin ardından yapım şirketinden yazılı bir açıklama yapıldı.
"Ortaks Yapımın yapımcılığını üstlendiği “KİRALIK AŞK” isimli dizi ve dizinin başrol oyuncusu olan Elçin Sangu hakkında gerek Sosyal Mecralarda gerekse Görsel, Dijital ve Yazılı Medya Organları aracılığıyla tamamen bir kurgudan ibaret olan asılsız yayınlar, kamuoyuyla paylaşılmıştır. Bahse konu yayınlarda, Yapımcı Şirketinin gerek Elçin Sangu ile diğer oyunculara gerekse de set ekibindeki çalışanlara ödemelerini yapmadığı veya geç yaptığı, Elçin Sangu’nun zam istediği halde alamadığı ve ödemelerinin de yapılmaması gerekçesiyle Yapımcı ile ihtilafa düştüğü ve bu nedenle de hastaneye kaldırıldığı hususunda çıkarılan haberlerin Maksatlı bir karalama kampanyası çerçevesinde üretilen “Yalan Haber” niteliğindedir. “Kiralık Aşk” dizisi, izleyicilerine aktarmaya çalıştığı ruhundan da anlaşılacağı üzere gayet eğlenerek, keyifle ve saygı, sevgi çerçevesinde çekilmektedir."   
Barış Arduç'tan 'Elçin Sangu' açıklaması
Kiralık Aşk'taki performansıyla dikkat çeken Barış Arduç, katıldığı bir programda samimi açıklamalarda bulundu. Özel hayatıyla ilgili soruları yanıtlayan Barış Arduç, Elçin Sangu ile ilgili sorulara da ilk kez yanıt verdi. Yakışıklı oyuncu, rol arkadaşı Elçin Sangu ile yakıştırılmasının hatırlatılması üzerine açıklamada bulundu. Barış Arduç, izleyicilerin kendisini rol arkadaşı Elçin Sangu ile yakıştırdıklarmalarını normal karşıladığını ifade ederken, "Elçin çok iyi bir arkadaşım, sevdiğim bir insan. Ama aramızda özel bir ilişki yok" dedi.
SEMPATİK BİR KARAKTER

Kamera arkasının çok keyifli olduğunu, dizi ekibinin tam bir uyum içerisinde olduğunu belirten Barış Arduç, Elçin Sangu sorularına şu yanıtı verdi: "Bu işten önce Elçin ile tanışıklığımız yoktu. İlk tanıştığımız gün bile ben o enerjiyi hissettim. Benim oynadığım karakter daha bir oturaklı, belki 'cool.' Elçin'in oynadığı 'Defne' karakteri biraz daha "bıcır bıcır." sempatik bir karakter. Dolayısı ile tamamlıyorlar birbirlerini. Bir de bence kontrast da önemli Elçin'in güzel kızıl saçları beyaz teni benim esmer olmam iyi bir uyum oldu galiba. Hayranlar çok sevdikleri için bizi de yakıştırdıklarını için söylemeleri normal. Elçin çok iyi bir arkadaşım, sevdiğim bir insan. Ama aramızda özel bir ilişki yok."

SPOR VAR HAYATIMDA

Birleşik Arap Emirlikleri'nde yayınlanan "Turki Ekstra" programında hayatında sporun hep olduğunu belirten Barış Arduç, açıklamasını şu sözlerle süzdürdü: "Lise yıllarında basketbol, sonra futbol oynadım, yüzdüm, 8 sene su altı sporları federasyonuna bağlı cankurtaranlık yaptım. Şimdi kendim kros feet yapıyorum. Yüzüyor, bol bol koşuyorum. Spor var hayatımda" diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283