Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa haberler

Kayahan öldükten sonra o şarkıyı yaptı hemen...

Türk Pop Müziğinin usta sesi Kayahan öldükten sonra başlayan miras kavgasından sonra İpek Açar kaybettiği kocası için oldukça duygusal bir şarkı yaptı. İpek Açar yaptığı parça dijital platformda paylaştı.

Kayahan öldükten sonra o şarkıyı yaptı hemen...
 Kayahan'ın ölümünden sonra kızı ve eşi arasında yaşanan miras kavgası hız kesmeden devam ederken İpek Açar hayat arkadaşı Kayan için yaptığı parçayı dijital platformlarda yayınlandı. Aynı zamanda bugün Beste Açar Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli magazin programına katıldı.

Kayahan'ın ölümünden sonra Beste Açar ve İpek Açar arasındaki büyük kavga devam ederken İpek Açar eşi Kayahan için yaptığı şarkıyı paylaştı. İpek Açar'ın şarkısı büyük ses getirdi.

 İpek Açar, geçen Nisan ayında kaybettiği eşi Kayahan için duygu dolu bir esere imza attı.. 
İpek Açar, büyük usta Kayahan'a olan aşkını sözlere, notalara döktü. Açar, 22 yılını paylaştığı eşi için yazdığı şarkıda, onsuz geçen günlerini anlattı. Açar, geçen Sevgililer Günü'nde Beşiktaş Meydanı'nda son kez aynı sahneyi paylaştığı eşine ithafen bir yıl sonra yazdığı şarkıya Afet Oldu Hasretin adını verdi. Şarkı bugün tüm dijital platformlarda yayınlandı.

İşte o şarkı
Afet oldu hasretin

Kor oldu içim yandı kavruldu

Ellerinsiz ellerim buz tuttu

Anlatmadım söylemedim kimseye

Gözlerimi kapattım seni gördüm

Derdimi sararken hüzün

Sensizliği yaşadım seninle

Yaslandım her gece gönlüne

İpek Açar kaç yaşında? İpek Açar yıllardır Kayahan ile yanı yastığa baş koydu. Kayahan'ın vokalisti olan İpek Açar daha sonra nikah masasına oturmuş bir kız çocuğu olmuştu. Kayahan'ın ölümünden sonra büyük kavga çıktı. Kayahan'ın kızı Beste ve İpek büyük bir kavgaya başladı. Miras kavgası şok etkisi yaratırken İpek Açar sesizliğini zaman zaman bozdu.

 İpek Açar kimdir? Güzelliği ve vefasıyla Türkiye'nin gönlüne taht kuran İpek Açar şu günlerde şok suçlamalar ile karşı karşıya geldi. Eşini can yoldaşını kaybettikten sonra Beste Açar'ın şok sözleriyle karşı karşıya kalan güzel sanatçı bu suçlamalara nasıl karşılık verecek merak konusu oldu.

 İpek Açar kimdir? İpek Açar ve Beste Açar arasında gerilim devam ediyor.Beste Açar, İpek Açar'ı miras kaçırmak ile suçlarken sözlerine çok ağır sözlerle devam ediyor. İpek Açar'ın bu sözlere yanıtı ne olacak merak konusu oldu. İpek Açar Kayahan ölmeden önce Kayahan'ın hesabından yüklü miktar para çektiği doğru mu?

 İpek Açar kimdir? Nisan ayında hayatını kaybeden Kayahan'ın güzel eşi İpek Açar kimdir? Kayahan'ı hastalığı döneminde de hiç yalnız bırakmayan İpek Açar göstermiş olduğu özveri hassasiyet sonucunda herkesin hayranlığını ve takdirini kazandı. İpek Açar müzik hayatına Kayahan ile başlamıştı. Kısa süre sonrada usta sanatçı ile evlenerek bir kız çocuğu annesi oldu.

 İpek Acar kaç yaşında? Kayahan Acar’ın eşi İpek Acar’ın yaşı merak ediliyor. Kayahan’dan yaşı oldukça küçük olan İpek Acar kaç yaşında? Usta sanatçı Kayahan’a her daim destek olan İpek Acar’ın yaşı kaç? İpek Acar, Kayahan’ın ölümüyle büyük yıkıma uğradı. İpek Acar her daim Kayahan’a destek oldu.

BESTE AÇAR'DAN AĞIR SÖZLER

Nisan ayında kanser hastalığı yüzünden hayata gözlerini yuman Kayahan'ın ölümünün ardından çok uzun süre geçmeden miras kavgası başladı. Kayahan'ın büyük kızı Beste Açar ile eşi İpek Açar arasında tartışma büyüyor.

Kayahan’ın kızı Beste Açar Haravon, babasının eşi İpek Açar’a miras ile ilgili Facebook sayfasından açık bir mektup yazdı. Haravon’un iddiaları ve suçlamaları ise ‘Bu kavga uzayacak’ yorumlarını yaptırdı

 Kayahan’ın Nisan ayında vefat etmesinin ardından kızı Beste Açar Haravon’la eşi İpek Açar arasında başlayan miras kavgası devam ediyor. Kayahan’ın yoğun bakımdayken İpek Açar’ın hesabından 445 bin TL çektiğini iddia eden kızı sosyal medyadan da gönderme yaptı. İpek Açar’ı mahkemeye vererek miras kaçırdığını iddia eden Haravon facebook sayfasında, “1990 yılında 17 yaşında ‘Şarkı söylemek istiyorum’ diye gel. Aileni bile karşına alıp onları dinlemeyip, baban yaşında biriyle altı yıl birlikte yaşa... Ben her ikinizi birlikte gördüğümde çocuk kalbimi parçala, kahret... Sonra değişik akıl oyunlarıyla 2 Ekim 1999 yılında evlen, hem de çocuk doğur. Şimdi hakkımı arıyorum diye köşeye sıkışıp, ah babam ah büyük oğlum Oben’in okulunu yıllarca ödemiş. Bana da para vermiş, bunları da mahkemeye sunacakmışsın öyle mi? Sana mı sorup izin aldı babam torununun okulunu ödemek için? ‘Kızıma para verebilirmiyim’ diye? Sen mi vardın yanında onları kazanırken” diye sitem etti.
 
‘Biz otobüse sen özel arabaya’
 
Daha sonra çocukken yaşadığı zorlukları anlatan Haravon, “Babam cebin de simitle sırtında gitar kutusuyla dolaşırken biz annemle evimizin penceresinde bekliyorduk. Biz otobüse binerken senin gibi, ‘Zülfikar bey arabayı ısıtın çıkıyoruz’ diye evin içinden şoförümüze haber vermiyorduk. Babam bana doğduğum günden bu yana baktı, İpek Hanım o zaman sen daha dünyada yoktun. Ağzından oğlumla ilgili bir cümle daha çıkarsa kaplan kesilirim. İstersen özel günlerde, ‘İpek çantamdan Oben’e şu kadar para getir’ dediklerini de hesapla daha zengin olursun. Hayatımıza kara bulut gibi çöktün. 15 yılık evliliğin boyunca şimdi anlıyorum babamın dediği gibi ne kadar akıllı olduğunu... Aslı Gönül’ü koy benim yerime bakalım hayat nasıl görünecek sana” diye yazdı.  (Makaron)


 İpek Acar’ın yaşı kim olduğu merak ediliyor. İpek Acar kaç yaşında? Kayahan’a her zaman destek olan İpek Acar Kimdir? Kayahan’dan bir kızı bulunan İpek Acar, 3 defa kolon kanseri hastalığına yakalanan Kayahan’a her zaman destek oldu. Kayahan’ın öğrencisiyken aralarında  aşk doğan İpek Acar ile Kayahan kısa süre sonra evlendi.  İpek Acar uzun bir süre Kayahan’a vokal yapmaya devam etti kendi albümünü çıkardı. Bir kızları olan çift  sade bir yaşam sürerek örnek olmayı başardı.  İpek Acar kaç yaşında? Kayahan’dan oldukça küçük olan İpek Acar büyük bir olgunlukla Kayahan’a uyum sağladı. Kayahan geçtiğimiz sene eşi İpek Acar’a son model bir araba hediye etmişti.  İpek Acar, Kayahan’ın ikinci eşi idi.   1999 yılında İpek Tüter(d.1976) ile evlendi. Ağustos 2000 doğumlu Aslı Gönül adında bir çocukları var. İpek Acar 39 yaşındadır. Kayahan ise 66 yaşında hayata gözlerini yumdu. Kayahan ile İpek Acar arasında 27 yaş fark vardı.İpek Acar’ın hayatı 

İPEK ACAR'DAN AĞLATAN MESAJ

Kayahan'ın eşi İpek Acar'ın sosyal medayda yazdığı mesajı okuyan herkesi hüzne boğdu. Tedavi süreci boyunca bir an bile başından ayrılmayanKayahan'ın güzel eşi İpek Acar, eşi için herkesten dua istedi.

Bir haftadır hastanede tedavi altında olan Kayahan için eşi İpek Açar, hayranlarına "Dualarınızı ona gönderin" dedi.Kanser hastalığı nedeniyle yaklaşık 1 haftadır hastanede tedavi olan Kayahan'la ilgili son haberleri eşi İpek Açar verdi.
 
AĞLATAN MESAJ
 
Açar, sosyal medya hesaplarından usta sanatçıyla fotoğrafını paylaşıp altına şu notu düştü: "Büyük sevginiz, dualarınız, güzel dilekleriniz ve bana güç kattığınız için sonsuz teşekkürler. Bu zor günlerimizde yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz. Hepimizin dualarıyla daha iyi olacak inşallah."


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270