Öne Çıkanlar yozgat istihbarat haber haberi 29 ekim

Karısının yüzüne söylemediğini arkasından...

Şahan Gökbakar baba olduktan sonra bu duygunun muhteşem bir his olduğunu anlatıp sevenleri ile paylaşırken eşine söylemediğini istediğini sosyal medyadan mesaj ile duyuruyor. Şahan 4 tane çocuğunun olmasını istiyor ama bu durumdan Selin'in haberi yok.

Karısının yüzüne söylemediğini arkasından...
 Geçtiğimiz aylarda baba olan ünlü showmen Şahan Gökbakar samimi açıklamalarda bulundu. Daha önce de çocuklara olan duyarlılığını biliyoruz Şahan'ın çocuğu olduktan sonra çok daha farklı açıdan dünyaya bakan Şahan 4 tane çocuk istediğini açıkladı.

 Uzatmalı sevgilisi Selin Gökbakar ile evlendikten sonra baba olan Şahan Gökbakar oğlu ile ilgili her anını dolu dolu yaşayama devam ediyor. Şahan Gökbakar 4 tane çocuk istediğini açıkladı.

Şahan Gökbakar, önceki gün yeni filmi 'Osman Pazarlama'nın tanıtım toplantısını yaptı. 2 buçuk ay önce baba olan şovmen, 'Dadımız yok. Babalık şahane. 4 çocuk istiyorum' dedi

 Yeni filmi 'Osman Pazarlama' ile milyonları kahkahaya boğmaya hazırlanan Şahan Gökbakar'ın keyfine diyecek yok... Önceki gün basınla buluşan ünlü komedyen, 'babalık' hakkında da konuştu. 2 buçuk aylık oğlu Deniz Efe'nin kendisini olumlu yönde değiştirdiğini söyleyen Şahan Gökbakar, şöyle dedi: "Benim oğlum olduğu için herkes tombik olmasını bekledi ama uzun ve ince oldu. Şeytan tüyü olan bir çocuk. Gözleri çok güzel. Evlat sevgisi çok güzelmiş. Baba olunca mülayimleştim; yürek olarak değiştim." 

'ALTINI KENDİM DEĞİŞTİRİYORUM' 
Geçtiğimiz günlerde eşinin soyadıyla ilgili "Yok öyle eski soyadını kullanmak bizde. Eşimin adı Selin Gökbakar" diyen Şahan, geleneksel yanını yine gözler önüne serdi. Bebeği için dadı tutmadığını açıklayan şovmen, "Eşim zaten harika bir anne. Dadı madı yok. Altını bile kendim değiştiriyorum, anne sütünü biberonla veriyorum. Çok uyumlu ağlaması, sızlaması yok" dedi ve ekledi: "Daha fazla çocuk sahibi olmak isterim. Mümkünse 4 ama henüz hanıma söylemedim".ŞEHİT ÇOCUKLARI İLE İLGİLİ PAYLAŞIMI AĞLATTI

Son zamanlarda yaşananlardan dolayı ülkece zor günler geçiriyoruz. Diyarbakır'da hayatını kaybeden 4 yaşındaki İrem'in ölümü herkesi yasa boğarken son olarak Şahan'da bu duruma tepkisiz kalmadı. Şahan Gökbakar Diyarbakır'daki hain saldırı sonrasında hayatını kaybeden 4 yaşındaki İrem için sosyal medya hesabından oldukça duygusal bir paylaşımda bulundu. İrem'in ölümü herkes gibi Şahan Gökbakar'ı da derinden etkiledi.

 Şahan Gökbakar geçtiğimiz aylarda ilk bebeğini kucağına aldı. Baba olduktan sonra çok daha duygusal paylaşımlarda bulunmaya başlayan ünlü showmen güncel olaylara da duyarsız kalmıyor. Geçtiğimiz aylarda babası şehit düşen Eymen'den sonra bugün İrem'i sosyal medya hesabından.

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Diyarbakır'daki hain saldırı sonucu 4 yaşında hayatını kaybeden İrem için sosyal medyadan duygusal bir mesaj paylaştı.

 Ünlü komedyen, Instagram hesabından Diyarbakır'da terör saldırısı sonucu hayatını kaybeden 4 yaşındaki İrem için duygusal bir paylaşımda bulundu. 
Gökbakar mesajında, 'Ahhh! Ahh! Güzel İrem.... 4 yaşında... Anlamını dahi bilmediği bir şey aldı canını onun vepolis babasının.. Terör öldürdü baba kızı... Hem de uykuda iken. Masum ve savunmasız, uykusunda rüyalar görürken minik kız... Ahhh! Minik İrem.. Senin o boncuk boncuk bakan o minik gözlerin açılmıycak bir daha.. O saçlarını tepede toplayamayacak anneciğin bir daha... Daha okula bile gidemeden kopardılar seni hayattan. Aaahhh ahhhh!! Minik İrem... Sen çocuktun. Çocuk! Oyun oynamam lazımdı senin, gülücükler dağıtman etrafa, danslar etmen lazımdı, şarkılar söylemen.. Aaaahhh!!! Yazık sana.... İçim yandı... Ahhh ettim!!! Hem de çok!!! Türkiye için bu vatan için hizmet eden tüm polis ve askerimizin Allah yardımcısı olsun... Şehitlere rahmet dilerken, çocukları öldüren hain terörüne lanet ediyorum' ifadelerini kullandı.ŞEHİT ÇOCUĞU EYMEN İÇİN BUNU PAYLAŞMIŞTI

 Diyarbakır Sur'da patlayıcıları imha ederken PKK'lı teröristlerin keskin nişancı tüfeğiyle şehit düşen bomba imha uzmanı Haydar Çetin'in cenazesinde dinmek bilmeyen gözyaşlarıyla herkesi ağlatan 6 yaşındaki Eymen, ünlü oyuncu Gökbakar'ın da yüreğini dağladı. Gökbakar, Eymen'in babasının Türk bayrağına sarılı tabutu önünde gözyaşı dökerken fotoğrafını paylaşarak altına şu notu düştü: 
'İKİMİZİN BABASI DA CENNETTE'
"Senin o gözyaşların kalbimin içine aktı minik adam. Üzüldüm... Çok hem de... Göğsümün üstüne koca bir kaya oturdu sanki. Anneciğine sorduğun o masum sorular ve o güçlü ananın kendi acısını bir kenara koyup senin acını almaya çalışmasını gördüm... Bir an kendi çocukluğumu hatırladım. Ben de senin yaşlarındaydım babamı kaybettiğimde, benzer sorular dilimde. Benimkini trafik terörü aldı başımdan seninkini kalleş, hain terör... İkisi de cennette şimdi merak etme minik adam. Annen hep yanında olacak merak etme. Babanda hep yanında olacak... Sen göremesen de o seni hep görecek ve seninle gurur duyacak merak etme... Uzun ve güzel bir hayatın olsun minik adam. Güzellikler dolu olsun geleceğin. Acın asla yok olmasa da sabrını verecek Allah, merak etme!"

'ARTIK SEN KOCA BİR ADAMSIN'
"Küçükken yaşanan acılar olgunlaştırırmış insani.. O yüzden sen artık 7 yaşında bir çocuk değil 7 yaşında koca bir adamsın... Allah yardımcın olsun minik adam! Tüm polis ve askerlerimizin Allah yardımcısı olsun! Şehitlerimize rahmet diliyorum!" VATAN

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283