Öne Çıkanlar haber haberi haberleri sneijder ahberler

Kafanın cincelliği olur mu demeyin bakın nasıl oluyormuş?

Türkiye'nin starı olan Ajda Pekkan güzelliği ve yıllara meydan okuyan halleri ile star olmaya devam eden Ajda Pekkan bir televizyon programında kafa cinselliği ile ilgili açıklama yaptı.

Kafanın cincelliği olur mu demeyin bakın nasıl oluyormuş?
Kafa cinselliği nedir? Sunuculuğunu yaptığı televizyon programında ilişkiler hakkında konuşan Ajda Pekkan, “Bence kafa cinselliği önemli. Öteki türlü çok güdüsel oluyor, o hayvanlarda da var” dedi
Ajda Pekkan ile Sinan Akçıl’ın sunduğu “Süper Cumartesi” programının ikinci konuğu, modacı Nur Yerlitaş oldu. Üç isimden ardı ardına gelen açıklamalar ise Uçankuş TV’deki programa damga vurdu. İlişkiler hakkındaki sorular üzerine Pekkan, “Bence kafa cinselliği önemli” derken bu sözlerini şöyle açıkladı: “Yani insanlar birbirlerine fokus olmalı. Öteki türlü çok güdüsel oluyor. O hayvanlarda da var. Aldatılsam hiç dalaşmam. Bir anda yok olurum. Flulaşırım.” İlişkilerde erkeklerin rahat ve fütursuz, kadınların ise hesapçı olduğunu söyleyen Pekkan, Sinan Akçıl’ın “Ajda olmak ne demek? Bana tek kelimeyle anlat…” sorusuna da ilginç bir yanıt verdi: “Ajda Pekkan olmak bence delilik.” Nur Yerlitaş ise Sinan Akçıl’a “Beraber olmadığın bir ben kaldım” diye espri yaptı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270