Öne Çıkanlar haber haberi haberleri haberler sneijder

Kafadar sevgili kaza yaptı, bir de üstüne...

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu kaza yaptı. Popçu Gülşen son zamanlarda yaptığı iş ile değil aşk hayatıyla gündeme gelmeye başladı. Gülşen bir süredir ünlü isim Ozan Çolakoğlu ile birlikte. İkili geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirdi ve o sırada kameralara yakalandı. Gülşen'in hal ve tavırları bir an ikilinin alkollü olduğunu akıllara getirdi.

Kafadar sevgili kaza yaptı, bir de üstüne...
 Gülşan akkollü müydü? Popçu Gülşen'in ve sevgilisinin içinde olduğu otomobil Bebek'de önceki akşam başka bir araçla çarpıştı. Gülşen'in şoförünün kullandığı araçta maddi hasar meydana geldi. Şoför, trafik ekipleriyle kaza tutanağı hazırlarken Gülşen ve sevgilisi otomobilin içinde oturdu. Muhabirlerin fotoğraf çekmesinden rahatsız olan Gülşen saçlarıyla yüzünü kapatmaya çalışırken Ozan Çolakoğlu da elinden sigarasını düşürmedi. Çift işlemlerin tamamlanmasının ardından evlerinin yolunu tuttu.
Kazanın ardından seksi popçu Gülşen'in kameraların görüntü almasından rahatsız olması ve yüzünü kapatması ikili akkollü müydü sorularını akıllara getirdi. Konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken Gülşen'in önünüzdeki günlerde benzer soralara muhatap olacağı kesin. Bakalım Gülşen, kaza sırasında alkol var mıydı sorularına ne yanıt verecek

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283