Öne Çıkanlar android 6 haber ios 7 haberleri gs

Kaba saba adamların içinden çıkıp...

Kurtlar Vadisi PUsu'nun güzel savcısı Çiğdem Batur sesini keşfetti ve albüm yapmaya hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu da 5 senedir ekranlarda yerini aldı ve sonunda her kişinin sonu gibi ölerek yarışmadan ayrıldı.Diziden ayrıldıktan hemen sonra bambaşka bir kulvarda yer almaya hazırlanıyor.

Kaba saba adamların içinden çıkıp...
 Uzun yıllardır Kurtlar Vadisi Pusu'da Savcı Leyla karakterine hayat veren güzel oyuncu Çiğdem Batur şimdilerde müziğe merak sardı. Sesinin güzel olduğunu bilen güzel Samsun Demir ile görüşmelere başladı ve kısa bir süre sonra albüm yapacağı konuşulmaya başlandı.

 Bir çok dizide yer alan Papatyam ve Kurtlar Vadisi Pusu ile bir yıldız gibi parlayan Çiğdem Batur şimdilerde albüm çıkarma heyecanı yaşıyor. Çiğdem Batur geçen sezon Kurtlar Vadisi Pusu'dan ölerek ayrıldı. Savcı Leyla karakterine hayat veren güzel oyuncu artık sahnelerde bir yıldız gibi parylayacak

 Kurtlar Vadisi Pusu'nun güzel oyuncusu Çiğdem Batur oyunculuktan sonra şimdi de şarkıcılığa adım atıyor. Sesinin de güzel olduğunu ispatlamaya hazırlanan Batur, ünlü yapımcı Samsun Demir'in kendisini keşfetmesiyle stüdyoya girmeye hazırlanıyor. Çiğdem Batur'u artık sahnelerde göreceğiz anlaşılan.

 Kurtlar Vadisi'nin avukatı Papatyam'ın Çeyrek Gelin'i güzel oyuncusu Çiğdem Batur şarkıcı oluyor. Oyunculuğu ile göz dolduran Çiğdem Batur şimdilerde güzel sesiyle sevenleri ile buluşuyor. Çiğdem Batur albüm çıkarmaya hazırlanıyor.

 Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizide avukat rolüyle gönüllere taht kuran Çiğdem Batur albüm çıkarmaya hazırlanıyor. Güzelliği ile göz kamaştıran oyuncunun aynı zamanda sesi de oldukça güzelmiş. Samsun Demir'in dikkatini çeken Batur albüm çıkarmaya hazırlanıyor.

Kurtlar Vadisi PUsu'nun güzeller güzel avukatı Çiğdem Batur güzelliği ile olduğu kadar sesiyle de muhteşem bir şekilde sevenleri ile buluşuyor. Çiğdem Batur'un albümü ne zaman çıkacak?  Geçen sezon "Kurtlar Vadi Pusu" dizisinde Savcı Leyla karakterini canlandıran Çiğdem Batur, albüm çıkarmaya hazırlanıyor.
 
Özel bir vakıf gecesinde Sezen Aksu'nun 'Değer mi Hiç' şarkısını söyledikten sonra DMC patronu Samsun Demir'in dikkatini çeken ve albüm teklifi alan oyuncu şan dersi almaya başladı.
 
INSTAGRAM'DAN DUYURDU
Sesi ve yorumuyla müzik otoritelerinden tam not alan Çiğdem Batur, Behzat Gerçeker ve Samsun Demir ile albüm hazırlığında olduğunu Instagram hesabından takipçileriyle de paylaştı.AYŞE ÇİĞDEM BATUR KİMDİR?


Ayşe Çiğdem Batur (d. 13 Temmuz 1982, Düzce, Türkiye), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, seslendirme sanatçısı, sunucu. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü mezunu olan Çiğdem Batur, 2000-2004 yılları arasında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi - Grup Mimus Tiyatro Topluluğunda oyunculuk yaparak sanat hayatına başladı. Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, diksiyon, spikerlik, sunuculuk eğitimi, Sanat Akademi - tiyatro ve oyunculuk eğitimi, Başkent İletişim anlatım iletişim kursu, seslendirme eğitimleri aldı.

2004 yılında ART televizyonunda "Alışveriş Çantası" adlı bir programın sunuculuğunu yapan sanatçı, TRT'de çeşitli programlarda sunuculuk, oyunculuk, program ve yönetmen asistanlıkları görevlerinde bulundu. Bir kısa film deneyimi olan Batur, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Sanatçı aynı zamanda seslendirme çalışmaları yapmaktadır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283