Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa haberler

İşte Benim Stilim Yeşim Aydın kimdir, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim? Instagram hesabı

İşte Benim Stilim Yeşim Aydın kimdir? Kısacık saçları ve farklı tarzı ile İşte Benim Stilim isimli yarışmada gözde yarışmacıları arasında yerini alan Yeşim Aydın yarışmada bir tık daha önde olan isim oldu. Yeşim Aydın güzel yüzü ve tarzı ile daha çok konuşulacak gibi duruyor. Peki Yeşim Aydın kimdir, ne iş yapar? Sevgilisi kimdir?

İşte Benim Stilim Yeşim Aydın kimdir, nereli, ne iş yapar, sevgilisi kim? Instagram hesabı
Yeşim Aydın kimdir? İşte Benim Stilim isimli moda programında en çok konuşulan ve dikkat çeken isim oldu Yeşim Aydın. Yeşim adyın kimdir ne iş yapar merak ediliyor. İşte merak edilen Yaşim Aydın kimdir?

Yeşim Aydın 21 yaşında daha önce çalışma hayatı olmasına rağmen belirli bir mesleği yok. Yeşim bilim kurgu filmlerine bayıldığı gibi kitap konusunda tam tersi romantik. Biraz fazla sinirli ve agresif olmasına rağmen bu huyunu haksızlığa veya üzerine gelindiğinde dışa vuruyor. Genelde sakin ve eğlenceli. Giyim tarzını daha çok street fashion olarak yorumluyor ama istediği zaman her tarzı kendine uyarlayabildiğini düşünüyor.
şte Benim Stilim yarışması 2016'ya ünlüler formayıyla başlasada beklenen başarıya sağlanamayınca erken final kararı almıştı. Gizem Özdilli'nin birinci olduğu İşte Benim Ünlüler yarışmasının ardından hemen yeni bir programa geçildi. İşte Benim Stilim, Nur Yerlitaş'ın dönüşüyle 8 Şubat'ta yeniden başladı. Yeni yarışmacılar bu programın daha çok tutacağının göstergesi oldu. Yeni yarışmacılar arasında oldukça dikkat çeken isimler yer alıyor. Bu isimlerin başında da Yeşim Aydın bulunuyor. Yeşim Aydın programın fragmanlarında bile dikkat çekmeyi başararak adından çok söz ettireceğinin mesajını verdi.


Farklı tarzıyla İşte Benim Stilim'e katılan Yeşim Aydın yeni sezonun önemli karakterleri arasında bulunuyor. Kısacık sarı saçlarıyla ilgi odağı olan Yeşim tarzıyla Amber Rose'a oldukça fazla benizyor. Duruşu ve renkli yapısıyla Yeşim Aydın'ın ikinci bir Ayşenur Balcı olabileceği konuşulmaya başlandı. Şuanlık tam bir muamma olan Yeşim hakkında detaylar ortaya çıktıkça burada sizlerle paylaşacağız.
İşte Benim Stilim'de bu dönem jüri üyeliklerinde Hakan Akkaya, Ivana Sert ve Nur Yerlitaş bulunuyor. Bilindiği gibi önceki sezon Nur Yerlitaş'la anlaşamayan yapımcılar onun yerine Neslihan Yargıcı'yı getirmiş ancak bu transfer raytinglerin düşmesiyle sonuçlanmıştı. Yapımcılar bu kez Yerlitaş'la anlaşarak raytingleri yeniden toplamak için uğraş verdi. Bakalım bu sezonda neler yaşanacak...

YARIŞMACILAR: Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan, Yeşim Aydın

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270