Öne Çıkanlar android 6 haber ios 7 haberleri gs

İşte Benim Stilim kaçta başlayacak? İşte Benim Stilim neden yok, yayınlanmayacak mı?

İşte Benim Stilim kaçta başlayacak? İşte Benim Stilim neden yok, yayınlanmayacak mı? TV8 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran İşte Benim Stilim bugün yayınlamayacak mı? İşte Benim Stilim severler 15:30'da ekran başına geçtiler ama program yoktu. İşte Benim Stilim neden yayınlanmıyor, İşte Benim Stilim yayından mı kaldırıldı?

İşte Benim Stilim kaçta başlayacak? İşte Benim Stilim neden yok, yayınlanmayacak mı?
 İşte Benim Stilim neden yok? Ekranların fenomen yarışma programı İşte Benim Stilim saat 15:30'da yayınlanacaktı ama aynı saatte başka bir program yayınlandı. Peki İşte Benim Stilim neden yok bir daha yayınlanmayacak mı?

İşte Benim Stilim Ankara'daki faciadan sonra Ulusal Yas ilan edildi ve bunun ardından eğlence programlarına ara verildi. O yüzden bugün bir çok program yayınlanmadı. 

9 Ekim gecesi yayınlanan İşte Benim Stilim'de son ikiye kalan Nazlı Hamarat ve Melek Balkan Jüri'nin önüne çıktı. 'İşte Benim Stilim All star'da kim elendi?' sorusu nefes kesen bir mücadele ardından yanıt buldu.

Üzgün surat alan isimlerin yarışmaya tutunmak, eleme riski bulunmayan yarışmacıların ise büyük ödülü kazanmak için kıyasıya mücadele edeceği İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde neler yaşandığı bu hafta da merak konusu oldu. İşte Benim Stilim All Star'a veda edecek ismin belirleneceği gecede eleme potası dışında kalan isimler Pop ART konseptiyle yarıştı. Konsepte uygun giyinerek gecenin en yüksek oylarını alan isim 10 bin TL ile ödüllendirildi.


Betül Demir ve Buray' ın eşlik ettiği"Eleme Gecesi" nde jürinin oylaması ile üzgün surat rozeti alan yarışmacılardan hangisi elendi? Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve sunucu Öykü Serter'le İşte Benim Stilim All star Cuma akşamı Eleme Gecesi hakkında detaylar haberimizin devamında...

İşte Benim Stilim'den elenmek üzere; 3 yarışmacı Nazlı Hamarat, Melek Balkan ve Sara Koçoğlu sahneye çıktı. Sara Koçoğlu oy olarak Melek Balkan ve Nazlı Hamarat'tan daha fazla oy alınca elenme stresinden kurtulmuş oldu. Nazlı Hamarat ve Melek Balkan ise kendilerine verilen süre içerisinde yeni kombinlerini yapmak üzere makyaj odasına gittiler. İki yarışmacı en iyi halleriyle sahneye çıktıktan sonra İşte Benim Stilim'den veda edecek ismin belirlenmesi için oylamaya geçildi: Nazlı Hamarat ve Melek Baykal için önce yarışmacılar fikirlerini söylediler. Çiğdem Çelik ortaya Nazlı Hamarat ile ilgili bir iddia ortaya attı. Nazlı Hamarat'ın yarışmadan ayrıldığı hafta içinde uçak biletini dahi aldığını açıkladı. İşte Benim Stilim Eleme gecesinin sonunda ise tekrar sahneye çıkan Nazlı Hamarat ve Melek Balkan bu kez jüri karşısına geçti. Jüri oyunu Nazlı Hamarat'tan yana kullanınca elenen isim yarışmaya sonradan dahil olan Melek Balkan oldu.

10 BİNİN SAHİBİ ÖZDEN CERRAHOĞLU OLDU

İşte Benim Stilim'de kim elendi sorusunun yanıt bulduğu gecede ilk olarak galanın birincisi belirlendi. İşte Benim Stilim'in gala gecesi konsepti olan Pop-Art'ı en iyi yorumlayan isim Özden Cerrahoğlu oldu. Jürinin beğenisini toplayan Özden Cerrahoğlu, 10 bin liralık büyük para ödülünün sahibi oldu. Cerrah Özden; ''İlk defa 10 bin TL'lik ödülü ben aldım. Mutluyum, borçlarımı ödeyeceğim. Pop Art tarzını yaparken çok zorlanmadım, bana zaten "Pop Art Özden" deniyordu. Zorlanacağım bir konu olmayacağını düşünüyordum, aksine daha da zorlandım. Ancak çok iyi olduğumu düşünüyorum.'' dedi.

İŞTE BENİM STİLİM ALL STAR'A İKİ YENİ YARIŞMACI

Olaylı yarışmacıları ve güçlü jüri üyeleriyle adından söz ettiren İşte Benim Stilim'in hafta başı ekrana gelen bölümünde sunucu Öykü Serter'den bir de sürpriz haber geldi. Öykü Serter, rekabetin hergeçen gün arttığı İşte Benim Stilim All Star'ın kadrosuna iki sürpriz isim dahil olduğunu açıkladı ve ardından o yarışmacıları stüdyoya davet etti. İşte Benim Stilim'in 1. sezon yarışmacıları; Sara Koçoğlu ve Melek Balkan dahil oldu.

SARA AYŞEM KOÇOĞLU KİMDİR?

20 yaşında ve üniversite öğrencisi olan Sara Ayşem Koçoğlu,Ruh haline göre her tarzdan giyindiğini söylemişti. Uzun kıvırcık saçları ile dikkat çeken yarışmacı ilk haftalar iddialı tarzıyla jüriden tam not alsa da 4. haftanın sonunda yarışmaya veda etmişti.

MELEK BALKAN KİMDİR?

1990 doğumlu olan Melek Balkan, profesyonel voleybolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle voleybolu bırakmak zorunda kalmış. Begüm Kütük'e benzerliğiyle dikkat çeken Melek Balkan, annesinin diktiği kıyafetleri giyiyor.İlerde iyi bir stilist olmayı isteyen güzel yarışmacı, yarıştığı beş hafta boyunca sadece bir kez taç almayı başardı. Melek Balkan 5. haftanın sonunda yarışmaya veda etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270