Öne Çıkanlar yozgat istihbarat haber haberi 29 ekim

İşte Benim Stilim Bahar Candan kimdir, ne iş yapar? Nihal Candan'ın neyi oluyor?

İşte Benim Stilim Bahar Candan kimdir? İşte Benim Stilim yeni sezonu başladı. Yeni sezon yarışmacıları arasında yerini alan isimlerden birisi Bahar oldu. Bahar aslında çok da yabancı isim değil. Bahar 'ın hal ve hareketleri diğer yarışmacıları oldukça gerdi. Bahar Candan kimdir, ne iş yapar?

İşte Benim Stilim Bahar Candan kimdir, ne iş yapar? Nihal Candan'ın neyi oluyor?
 İşte Benim Stilim Bahar Candan kimdir? Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve Ivana Sert'in jüri üyeliğini yaptığı yarışma programında yeni yarışmacılar yerini aldı. İşte Benim Stilim yeni sezonu başladı. Yeni sezon yarışmacıları arasında yerini alan isimlerden birisi Bahar oldu. Bahar aslında çok da yabancı isim değil. Bahar 'ın hal ve hareketleri diğer yarışmacıları oldukça gerdi. Bahar Candan kimdir, ne iş yapar?

TV 8'de yayınlanan son zamanların en çok konuşulan Yarışmalarından olan İşte Benim Stilim'de Bahar Candan gündemden düşmüyor. Peki Bahar Candan kimdir? İşte detaylar..
Bahar Candan eski işte benim stilim şimdiki Survivor yarışmacısı Nihal Candan'ın kız kardeşi. Daha önce işte benim stilim podyumunda Nihal Candan'ın şovunda sahne almıştı. Şimdi ise işte benim stilim yarışmasında ter dökecek
 
18 yaşında olan İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Bahar Candan 18 yaşında olup Beykent Üniversitesi’nde okumaktadır. Hukuk Fakültesinde eğitim hayatına devam eden ve avukat olmayı isteyen güzel yarışmacı yarışmaya büyük amaçlarla katıldığını belirtti. Asıl amacının kariyeri boyunca egolarını doğru şekilde yöneltmek olduğunu açıkladı.
 
Bahar Candan’ın Yaşı: 18
 
Bahar Candan’ın Boyu: 170
 
Bahar Candan Kilosu: 47

İşte Benim Stilim Bahar Candan kimdir?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283