Öne Çıkanlar kara para aşk gündem ırak kaza yınca evcimik ios 7

Işın Karaca'nın oğlu ameliyat oldu

Ünlü şarkıcı Instagram hesabından paylaştı

Işın Karaca'nın oğlu ameliyat oldu
 Ünlü şarkıcı Işın Karaca'nın 22 yaşındaki oğlu Erda Kıvanç ameliyat oldu. Usta sanatçı Işın Karaca Instagram hesabından;
"Şer de bile hayır vardır.. Dün başlayan mide ağırısı dün gece oğlum Erda'nın ciddi bir bağırsak ameliyatı olması ile sonuçlandı.. Allah'a çok şükür şuan durumumuz gayet iyi. İlk yürüyüşümüzü yaptık ve iyileşme yolundayız. Önce Allah'a sonra sizlere emaneti ilk göz ağırım.. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Profesör doktor Oktar Asoğlu ve muhteşem ekibi, ehliliğiniz, profesyonelce ve son derece insancıl yaklaşımız için çok teşekkür ederim...  Hiç birimiz dermansız dert görmeyelim. Evlatlarımızın tırnağı taşa değmesin keza onlar bize allahtan emanet... Canım sevgilim tuğrul Odabaşı senin gücünle, desteğinle dün geceyi kolay atlatabildim.. Allah senden razı olsun. Arayan, soran, dualarını bizden esirgemeyen herkese sonsuz sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız...." notunu paylaştı.

Ünlü şarkıcının oğlu Erda Kıvanç da Instagram hesabından " Bütün bu güzel dualarınız için teşekkür ederim, gayet iyi durumdayım ve çıkarım burdan bir kaç güne " notuyla bu fotoğrafı paylaştı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283