Öne Çıkanlar kılıf kürt partisi kürdistan kış lastiği uygulaması kadıköy

İbrahim tatlıses dua bekliyor...

Uğradığı silahlı saldırı sonrası birçok ameliyat geçiren İbrahim Tatlıses, yeniden ameliyat masasına yatıyor. Ameliyat olacağı öğrenilen İbrahim Tatlıses'in ABD'ye gideceği öğrenildi. Geçirdiği saldırı sonrası eski haline dönmek için bazı ameliyatlar geçiren İbrahim Tatlıses, yine bir ameliyat oalcak.

İbrahim tatlıses dua bekliyor...
İmparator Tatlıses'in resmen ölümden döndüğü o saldırının kalıcı hasarı olmuştu elbette. ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ayağa kalkmıştı ancak sol kolunu kullanamıyordu. İbharim Tatlıses bu kolunu kullanabilmek için 3 yıl sonra yeniden ameliyat olacak ve bu kez inşallah kolunu kullanabilecek. 
Yıllar önce silahlı saldırıya uğrayan İbrahim Tatlıses yeniden bıçak altına yatacak. İbrahim Tatlıses uzun süre hastanede tedavi görmüştü. Kafatasında kemik kalan İbrahim Tatlıses, ameliyat için ABD'ye gidecek. İbrahim Tatlıses kötü halde!
 
İBRAHİM TATLISES ÜZDÜ!
Türkücü İbrahim Tatlıses 14 Mart 2011'de Maslak'ta silahlı saldırıya uğramıştı. İbrahim Tatlıses başından vurulmuş uzun süre tedavi görmüştü. Yıllardır tam olarak sağlığına kavuşamayan İbrahim Tatlıses'in kafatasında kemik parçası kaldı.
Saldırının ardından İbrahim Tatlıses'in kafatasındaki kemik kırılmıştı. Tehlikeli olduğu için bu kemik çıkarılmamıştı. İbrahim Tatlıses bu kemiği aldırmak için Amerika'ya gidecek. Sol tarafı felç olan İbrahim Tatlıses Amerika'da geçireceği operasyonla sol kolunun hareket kabiliyetini yeniden kazanmayı hedefliyor. İbrahim Tatlıses Ramazan Bayramı'nın ardından ameliyat için Amerika'ya gidecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270