Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa android 6

Hazal Emre için geldi Ayça deliye döndü! Tansiyon yükseliyor....

Kısmetse Olur'da Ayça ve Hazal arasında gerginlik tırmanıyor. Hazal yarışmaya Emre için geldiğini söylemesi gerilimi artırırken aynı zamanda Emre ile tanışma yoluna girmesi olay oldu. Ayça gelinler evinde sinirlerine hakim olamıyor.

Hazal Emre için geldi Ayça deliye döndü! Tansiyon yükseliyor....
 Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı. 9 Şubat Kısmetse Olur yeni bölüm heyecan ile bekleniyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Kısmetse Olur'da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kısmetse Olur 'da bu hafta elenen isim Gözde oldu ve yarışmaya dahil olan isim Hazal Atabek oldu. Hazal eve Emre için girdiğini söyleyince Ayça'nın tüm sinirlerini alt üst etti. Kısmetse Olur 9 Şubat yeni bölüm fragmanı.

 Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı. Kısmetse Olur evinde bu hafta elenen isim Gözde oldu. Geçen haftanın birincileri Murat ve Nur oldu. Halktan en çok SMS oylamasını alan isim Murat oldu. Nur ikinci isim olunca yarışmadan elenen isim Göze oldu. Gözde'nin yerine gelen isim Hazal Atabek oldu. Hazal'ın eve girişi oldukça iddialı oldu. Hazal güzelliği ile göz kamaştırırken iddiası ile Emre'nin gönlünü kazanmaya başladı. Kısmete Olur yeni bölümde Hazal ve Emre aşkı başlayacak mı merak ediliyor.


Ayça'nın eve girişinden sonra Emre ile aşklarının başlamasını isteyen AYEM'ciler önce Emre ile ilgilenen Gözde'yi hedef belirledi çok geçmeden Gözde elendi ve şimdi sırada Hazal var. Hazal eve giriş nedenin Emre olarak gösterince şimdi AYEM'cilerin hedef belirlediği isim Hazal oldu. Hazal Emre'nin gönlünü kazanmak için elinden geleni yaparken aynı zamanda Ayça ile de gizliden gizliye savaş halinde.

Kanal D’nin, büyük bir ilgi ile izlenen programı Kısmetse Olur'da yeni bir elmee heyecanı daha yaşandı. Kısmetse Olur eleme gecesi 7 Şubat Pazar günü bu sorunun yanıtı vermek için Kanal D ekranlarına geldi. Kısmetse Olur evinde koruma altına alınan gelin adayı SMS oylaması sonucunda bir sürprizle Nur Erkoç oldu. Damat adaylarından ise Murat geçen hafta olduğu gibi bu hafta da koruma altındaydı. Eleme akşamı ise Adnan ve Mehtap yarışmacı arkadaşları tarafından koruma altına alınan isimlerdi.

Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur eleme gecesine Melis ve Semih'in şiddetli tartışmaları damgasını vurdu.

Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim gelin adayları arasından Gözde oldu.

Eleme sistemi nedeniyle damat adayları arasında ismi en çok yazılan Semih dokunulmazlık oylamasını ve 10 bin lirayı damatlar evinden Murat'ın kazanması sayesinde elenmekten kurtuldu.

Gözde'nin elenmesinin ardından eve giren yeni gelin adayı ise Hazal Atabek oldu.


KISMETSE OLUR MEHTAP VAKASI MURAT ESMER SEVİYORUM DEYİNCE...

Kısmetse Olur evinde haftanın kavgalarında başrolü alan isimlerden biri Mehtap Taşkıran oldu. Mehtap bu kez de Murat "Esmer severim" deyince olay çıkardı.

KISMETSE OLUR'DA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLDU?

5 Şubat  Cuma günü yayınlanan bölümde, haftanın sms birincileri belli olurken bir yandan da Eser'e sürpriz doğum günü partisi yapıldı. Eser'e sürpriz doğum günü partisi yaptı ve duygusal anlar yaşanmıştı.

4 Şubat Perşembe günü yayınlanan bölümde damat adaylarından Boğaçhan'ın annesi eve geldi ve aklındaki gelin adaylarıyla görüştü. Boğaçhan'ın annesi aday olarak bir kişi seçti. Ancak Boğaçhan bu adaylar hakkında ne düşünceleri bu bölümde yanıt buldu.

3 Şubat Çarşamba günü yayınlanan bölümde; Cansel, Daniela ve Melis'in dostluğu tamamen bitti! Daniela ve Melis gözyaşlarına hakim olamadı.

2 Şubat Salı günü yayınlanan bölümde, Melis'in teyzesi ve Nur'un annesi karşı karşıya geldi! İki aile büyüğü kozlarını paylaştılar.

1 Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümde, üçüncü ihtarını alan Melis için oylama yapılmıştı.. Önce erkekler evinde bir tartışma yaşandı. Emre ile Semih arasında başlayan tartışmaya Eser’de dahil olunca evdeki gerginlik ihtarlarla son buldu. Gelinler evinde ise Melis ve Daniel’a Ceyda’nın Adnan’a olan aşkını samimi bulmadıklarını dile getirdiler.

Ceyda’da sert bir şekilde karşılık verince ipler iyice gerildi. Melis’in üçüncü ihtiranı almasının ardından evden gönderilmesiyle ilgili oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Melis evde kaldı.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.


HAZAL ATABEK KİMDİR?

Kısmetse Olur Hazal kimdir? Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur isimli televizyon programında bu hafta elenen isim Gözde olurken yarışmaya dahil olan isim Hazal ismindeki gelin adayı oldu. Hazal güzelliği ile göz kamaştırırken evde Ayça ve Hazal tartışması çoktan başladı.

 Kısmetse Olur Hazal Atabek kimdir? Kısmetse Olur yeni bölümde heyecan dolu anlar yaşanacak. Hazal Atabek'in Emre için gelmiş olması içerde bulunan Ayça'yı çok tedirgin etti. Hazal'ın güzelliği ve çetin ceviz olması bakalım Emre'nin gönlünü kazanabilecek mi? Hazal Atabek kimdir, ne iş yapar?

Kısmetse Olur'a yeni katılan gelin adayı Hazal Atabek kimdir? Güzelliği ve kararlılığı ile bir anda evde büyük çıkış yapan Hazal yeni bölümde Ayça ile tartışma yaşayacak. Hazla'ın Emre'nin eski sevgilisi olduğu yönünde çıkan haberlerden sonra Hazal'ın Emre'ye talip olarak gelmesi de merak uyandırdı. 
Hazal Atabek Kimdir?
Hazal Atabek’in Yaşı Kaç: 21
Hazal Atabek Nereli: Ankara
Hazal Atabek instagram hesabı: @hazalatbk
Hazal Atabek Boyu: 1.70
Hazal Atabek Kilosu: 55

Kısmetse Olur’un yeni gelin adayı Hazal Atabek 1995 Ankara doğumludur. 21 yaşındaki güzel yarışmacı İstanbul’da hayatını devam ettiriyor. Hazal Atabek bir kafede müdürlük yapıyormuş,

Yeni gelin adayı Hazal Atabek güzelliği ile dikkat çekiyor. Kısmetse Olur evinde Gözde’yi göndermeyi başaran Ayça bu kez Hazal ile uğraşacak gibi. Çünkü yeni gelin Hazal kısmetse olur evine Emre için gelecek…

Bir çok haber sitesinde ve instagram hesabında Emre ile Hazal’ın birbirini tanıdığı hatta ikilinin eski sevgili olduğu iddia ediliyor. Tabi bu ne kadar doğru bilemeyiz. İlerleyen günlerde Hazal ve Emre’nin eski fotoğrafları çıkarsa yayınlayacağız. Ama şimdilik Hazal ve Emre’nin eski aşkı iddiaları ile ilgili bir delil yok…


kimsetse-olur-hazal-atabek-resimleri


Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekrana gelen “Kısmetse Olur”, haftanın finali ile artık pazar akşamları ekranda olacak.  Kısmetse Olur 3 Şubat 2016'da yayınlanan bölümde; Cansel, Daniela ve Melis'in dostluğu tamamen bitiyor! Daniela ve Melis gözyaşlarına hakim olamıyor!

Ekranların çekişmeli izdivaç programı Kısmetse Olur'da bu hafta adayların kavgaları ve aldıkları ihtarlar damga vurdu!  Gerilimin tavan yaptığı Kısmetse Olur'da önce erkekler evinde bir tartışma yaşandı. Emre ile Semih arasında başlayan tartışmaya Eser’de dahil olunca evdeki gerginlik ihtarlarla son buldu. Gelinler evinde ise Melis ve Daniel’a Ceyda’nın Adnan’a olan aşkını samimi bulmadıklarını dile getirdiler.

Ceyda’da sert bir şekilde karşılık verince ipler iyice gerildi. Melis’in üçüncü ihtiranı almasının ardından evden gönderilmesiyle ilgili oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Melis evde kaldı.

Aşkı arayan 8 erkek ve 8 kadın aday günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek. Gerek benzer zevkleriyle, gerekse müstakbel eşlerinde aradıkları ortak özelliklerle, hayatlarının aşkını arayan gelin ve damat adaylarından birer kişi her hafta elenecek, yerlerine yeni adaylar gelecek… Böylece adayların Kısmetse Olur evinde aşkı bulma ihtimali hiçbir zaman bitmeyecek.

Gelin ve damat adayları bu programda hem aradıkları aşkı bulacak hem de haftanın birincileri 10.000 TL ödülün sahibi olacak.

Evlilik yolunda; aşk ve romantizmin yaşanacağı “Kısmetse Olur” programının sonunda evlenmeye karar veren çift ise muhteşem bir düğünün yanı sıra büyük ödülün de sahibi olacak.

6 Şubat Cumartesi günü de yeni bölümüyle 23.30'da ekrana gelecek olan Kısmetse Olur, haftanın finali bölümüyle de artık her pazar 22.15'te ekranda olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283