Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa haberler

Hayranlarına 'O Hayat Benim' diyemedi...

Fox Tv ekranlarında yayınlanan O Hayat Benim isimli dizide rol alan Keremcem haftasonu hayranları ile buluştu. Hayranları yeni boşanan Keremcem'in yeniden evlenmesini istemedi. Keremcem aynı dizide rol alan Ezgi Asaroğlu ile büyük aşk yaşıyor.

Hayranlarına 'O Hayat Benim' diyemedi...
Seda Güven ile yaşadığı büyük aşk sonrası nikah masasına oturmuştu çok geçmeden boşanan çift ayrı ayrı yollara gittiler. Seda Güven Onur Tan ile büyük aşk yaşarken Keremcem 'de aynı dizide rol aldığı Ezgi Asaroğlu ile aşk yaşmaaya başladı ama hayranları Keremcem'den şok bir istekte bulundu.

 Hayranlarının sorularını içtenlikle yanıtlayan ünlü şarkıcı, “Sevgililer gününde sevgilinize yaptığınız en büyük sürpriz ne” sorusuna, “Benim için en önemli olan sürpriz, bir şarkıydı, şarkı yapmıştım ama bana bir sürpriz yapıldıysa da hatırlamıyorum. Çünkü sürprizleri çok sevmem” yanıtını verdi.  
EVLENMENİ İSTEMİYORUZ
"O Hayat Benim " dizisinde birlikte olduğu Ezgi Asaroğlu’yla birlikte olan Keremcem, “Yeniden evlenmeyi düşünüyor musunuz” diye soran hayranına, daha yeni boşandığını söyleyerek, “Evlilik güzel bir şey, kalpler birlikte olsun. İki kişinin yaşayacağı en güzel şeylerden biri. Biz çok sevgi ve saygı içinde başladık, bitirdik. Ancak evlilik düşünerek yapılacak bir şey değil, kalpten yapılacak bir şey” diye cevap verdi. Hayranları hep bir ağızdan “Evlenmeni istemiyoruz” diye bağırınca Keremcem kahkahalara boğuldu.  Hayranlarıyla yakından ilgilenen Keremcem’e bir genç kız kendi elleriyle ördüğü bereyi, “Havalar soğuk çekimlerde üşüme diye sana ördüm” diyerek hediye etti. Keremcem, engelleri fanlarıyla yanlarına giderek tek tek fotoğraf çektirdi. 

KEREM İLE SEDA'NIN PAYLAŞIM YARIŞI

Keremcem ve Seda Güven evliliği bitti ama restleşmeler bitmedi. Önce Seda Güven'in Onur Tuna ile aşk yaşadığı haberleri ardından da Keremcem 'in aynı dizide rol aldığı Ezgi Asaroğlu ile büyük bir aşka yelken açtı. Keremcem 'in geçtiğimiz günlerde Ezgi Asaroğlu ile doğum günündeki dudak dudağa fotoğrafının görüntülenmesiyle Seda Güven'de dolu dolu aşk yaşamaya başladı.

 Keremcem ile geçtiğimiz günlerde ani bir karar ile boşanan Seda Güven Onur Tuna ile aşk yaşamaya başladı. Bu aşkı başlarda saklayan Seda Güven sonunda sarmaş dolaş dolu dolu doyasıya aşkını yaşama kararı aldı. Bu durum Keremcem'in Ezgi Asaroğlu ile dudak dudağa fotoğrafından sonra söz konusu olduğu söyleniyor.

 Keremcem ve Seda Güven ayrıldıktan sonra ayrı ayrı büyük bir aşk yaşamaya başladı. Seda Güven kendisi gibi oyuncu olan Onur Tuna ile aşk yaşarken Keremcem ve Ezgi Asaroğlu ile büyük aşk yaşamaya başladı. keremcem geçtiğimiz günlerde sevgilisi ile dudak dudağa öpüştüğü fotoğraflarını yayınlanmasından sonra Seda Güven de dolu dolu aşk yaşadı.

Onur Tuna ile aşk yaşayan Seda Güven, sevgilisiyle oldukça samimi şekilde objektife takıldı. Onur Tuna'nın Beşiktaş'taki evine girerken görüntülenen Güven, "Her şey çok güzel gidiyor, şu an çok mutluyuz" dedi. 
AİLELER TANIŞTI

Sürpriz aşklarını ailelerine de anlattıkları öğrenilen ikili, "Evet birbirimizin aileleriyle tanıştık" dedi. Sevgililerin birkaç aydır da aynı evde yaşadıkları ortaya çıktı.

Paris'te büyük bir düğünle dünyaevine giren Seda Güven ve Keremcem çifti, geçtiğimiz yıl boşanmıştı. Keremcem ve Seda Güven evliliği bitti ve bu evliliğin hemen ardından aşk iddiaları ard arda yayınlandı. Önce Keremcem sonrasında Seda Güven oyuncu Onur Tuna ile aşk yaşamış sonrasında Keremcem'in oyuncu arkadaşı ile aşk yaşadığı gündem oluşturmuştu. Seda Güven'in aşkı ortaya çıkınca Keremcem de sosyal medyada fotoğraf paylaştı.
 Keremcem ve Ezgi Asaroğlu aşkı başladı mı? Seda Güven ve Keremcem aşkı kısa süre önce noktalandı. Seda Güven ve Keremcem aşkının neden bittiği sorgulanırken Seda Güven yeni aşka yelken açtı. Bu durum sosyal medyada da iyice gün yüzüne çıkınca Keremcem'de Ezgi Asaroğlu ile olan fotoğrafını Instagram'da yayınlandı.

 Keremcem ve Ezgi Asaroğlu birlikte mi? O Hayat Benim isimli dizide rol alan Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun adı aşk dedikodularına karıştı. Keremcem Seda Güven ile 9 aylık bir evlilik yaşamış ve bunun ardından ayrılık kararı aldı. Keremcem hakkında çıkan o haberlere sonunda açıklama getirdi.

Seda Güven ile Keremcem, dizi setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamış kısa süre sonra da nikah masasına oturmuştu. Çiftin 9 ay süren evlilikleri, ani bir kararla sona erdi.Boşanmanın ardından Seda Güven'in adı sık sık oyuncu Onur Tuna ile gündeme gelmeye başladı.

Keremcem'in ise aynı dizide rol aldığı Ezgi Asaroğlu ile aşk yaşadığı iddia edildi.


Her iki tarafta çıkan haberler karşısında sessizliğini korurken, Onur Tuna Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu'nun nişanında çekilden fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.

Keremcem ise altında 'mutluyuz' yazan fotoğrafa kayıtsız kalmadı.

Keremcem ve Ezgi Asaroğlu birlikte mi? Keremcem ve Ezgi Asaroğlu arasındaki aşk iddiaları hemen gündem oluşturdu. Keremcem'in boşanmasının nedeni de Ezgi Asaroğlu ile uzun zamandır aynı dizide yer alan iki ünlü ismin büyük aşka yelken açtıkları iddialar arasında. 

 O Hayat Benim dizisindeki rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu ile hakkında çıkan aşk iddialarına Keremcem'den kafaları karıştıran bir cevap geldi. Oyuncu Seda Güven’le 9 ay süren evliliğini iki ay önce bitiren Keremcem, önceki gün Etiler’deydi. Gözlük satan bir mağazadan alışveriş yapan şarkıcı, kendisine ikram edilen kahveyi geri çevirmedi. 
Bu sırada yanına gelen muhabirlerin “O Hayat Benim dizisindeki rol arkadaşınız Ezgi Asaroğlu ile aşk yaşadığınız doğru mu?” sorusuna “Boşandım ve hayat devam ediyor. Sizden gizleyecek değilim. Ben buna ‘evet’ ya da ‘hayır’ demem” diye yanıt vererek kafaları karıştırdı.
 Keremcem ve Seda Güven evliliği 9 ay sürmüş sonrasında boşanma kararı alarak kendi hayatlarını yaşamaya başladılar. Uzun bir süredir aynı dizide rol alan Keremcem ve Ezgi Asaroğlu arasındaki aşk iddiaları bugün gündeme bomba gibi düştü. Keremcem ve Seda Güven aşkı bu yüzden mi bitti şimdilik net bir yanıt yok. İlerleyen günlerde Keremcem açıklama yapacak mı yoksa bir çok sanatçı gibi çıkıp biz sadece arkadaşız mı diyecek şimdiden merak konusu. İlerleyen günlerde göreceğiz.

 Keremcem ve Seda Güven evliliğinin bitmesinin hemen ardından Seda Güven geçtiğimiz günlerde bir oyuncu arkadaşı ile görüntülendikten sonra Keremcem hakkında da şok bir iddia gündeme geldi. O Hayat Benim isimli dizide aynı başrol paylaştığı Ezgi Asaroğlu ile aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düştü. Keremcem ve Seda Güven evliliği aldatmadan dolayı mı bitti?

 Keremcem’le evliliği bir yılını doldurmadan tek celsede sona eren Seda Güven, önceki akşam Caddebostan’daki bir balıkçıda, şu sıralar “Filinta” dizisinde rol alan oyuncu Onur Tuna ile yemekteydi. Hürriyet 'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre, popüler bir mekan olmadığı için son derece rahat ve yakın görünen ikili, flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Görüntülendiklerini anlayınca masadan kalkıp koşar adım muhabirlerin yanına gelen Tuna, telaşla “Arkadaşlar hangi gazetede çalışıyorsunuz? Habere ne yazacaksınız?” diye sordu. 
Ardından da birkaç dakika önce son derece samimi göründüğü Seda Güven’le ilgili “Sandığınız gibi bir durum yok, yanlış bir şey yazmayın” diye açıklamada bulundu. Fotoğraflarının çekilmesi nedeniyle keyfi kaçan Güven ve Tuna, yemeği erken bitirip iki arkadaşlarıyla beraber mekandan çıktı. İkili farklı araçlarla oradan ayrıldı.

Geçen yıl kasım ayında Fransa ’da evlenen Keremcem ve Seda Güven, ağustosta tek celsede boşandı.

Sabah'tan Yüksel Yavuz'un haberine şöyle:

Kalp kırılsa da sever! Keremcem, uzun süre flört ettiği Seda Güven'le geçen yıl evlenmişti. Paris'te nikah kıyan çiftin geçen ay boşanması herkesi şaşırtmıştı. Bir aydır ayrılık acısı çeken Keremcem'in kalbini yeni bir aşka açtığı iddia ediliyor.

Brandroom'da sarmaş dolaş

  
Keremcem, önceki gün aynı dizide rol aldığı Ezgi Asaroğlu ile samimi şekilde görüldü. Anadolu Yakası'ndaki Brandroom AVM 'deki Num Num adlı restoranda baş başa yemek yiyen ikili, ardından birbirlerine sarılmış vaziyette alışveriş yaptı. 

SEDA GÜVEN BÖYLE YAKALANDI

KEREMCEM’leevliliği bir yılını doldurmadan tek celsede sona eren Seda Güven, önceki akşam Caddebostan’daki bir balıkçıda, şu sıralar“Filinta” dizisinde rol alan oyuncu Onur Tuna ile yemekteydi.
 
Popüler bir mekan olmadığı için son derece rahat ve yakın görünenikili, flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Görüntülendiklerini anlayınca masadankalkıp koşar adım muhabirlerin yanına gelen Tuna, telaşla “Arkadaşlar hangigazetede çalışıyorsunuz? Habere ne yazacaksınız?” diye sordu.
 
Ardından da birkaç dakika önce son derece samimi göründüğüSeda Güven’le ilgili “Sandığınız gibi bir durum yok, yanlış bir şey yazmayın”diye açıklamada bulundu. Fotoğraflarının çekilmesi nedeniyle keyfi kaçan Güvenve Tuna, yemeği erken bitirip iki arkadaşlarıyla beraber mekandan çıktı. İkilifarklı araçlarla oradan ayrıldı.
 
Geçen yıl kasım ayında Fransa’da evlenen Keremcem ve SedaGüven, ağustosta tek celsede boşandı.
 
Seda Güven Biyografi
 
Seda Güven doğum tarihi 28 Ağustos 1984’tür. MarmaraÜniversitesi bünyesinde yer alan Tekstil Tasarım bölümünden mezun olduktansonra mesleğini yapmak yerine oyuncu olmayı tercih etmiştir. Kendisininoyunculuk dünyasında yer almasına vesile olan en önemli isim Başak Gürsoy’dur.Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ilk defa ekmek teknesi dizisinde rol alarakseyirci karşısına geçen oyuncu ayrıca Ateşli Topraklar, Elveda Derken veHepimiz Birimiz İçin gibi popüler dizilerde de rol almıştır. Meslek hayatındazirveye ulaştığı proje ise rol aldığı Fatmagül’ün Suçu Ne projesi olmuştur.Kerem Cem ile evleneceğine dair hakkında haberler çıkan oyuncu 1,68 boyundadır.Güzelliğini doğum yeri olan İzmir ilinden alan oyuncuya meslek hayatındabaşarılar dileriz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270