Öne Çıkanlar melih gökçek sneijder yılanların öcü yeni bölüm fragmanı gs android 6

Hadise 'O Ses' ile şeytanın bacağını kıracak!

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasına dün Aziz isimli genç damga vurdu. Muhteşem sesi ile dinleyen, izleyen herkesi kendine hayran bırakan Aziz Isabel isimli şarkı ile herkesi mest etti. Aziz tüm jüri üyelerini kendine döndürdü. Ebru Gündeş'i çok beğendiğini söyleyen yarışmacı bir de üstüne Ebru Gündeş'in şarkılarını söyledi. Tercihini ise bu saate kadar hiç şampiyon çıkarmayan Hadise'yi seçti.

Hadise 'O Ses' ile şeytanın bacağını kıracak!
 O Ses Türkiye'de böyle ses görülmedi. Aziz isimli genç yarışmacı izleyiciyi ve jüriyi kendine hayran bıraktı. Öyle güçlü bir sesi vardı ki izleyenler kendini alamadı. Aziz anne ve babasıyla katılığı yarışmada opera şarkısı Isabel'i söyledi. Jürinin ağzı açık kaldı.

 O Ses Türkiye son bölümde neler oldu? O Ses Türkiye'de Aziz herkesi kendine hayran bıraktı. Operatik pop müzik grubu Il Divo ve daha birçok sanatçıdan duyamaya alışık olduğumuz Isabel adlı parça, bu kez TV8 ekranlarının vazgeçilmez programı O Ses Türkiye yarışmasının 8. bölümüne 17 yaşındaki Aziz Isabel performansıyla damga vurdu.

EBRU GÜNDEŞ'İ MEST ETTİ, HADİSEYİ'Yİ SEÇTİ
Milyonları ekran başına kilitleyen genç yetenek O ses Aziz jüri üyelerini de mest ettti.
17 yaşındaki Aziz, ilk olarak bir opera seslendirdi ama asıl sürpriz Ebru Gündeş şarkısı seslendirmesiyle ortaya çıktı. Büyük beğeni toplayan genç yarışmacı Acun Ilıcalı'nın isteği üzerine bir şarkı daha söyledi. Annem için performansı da büyük alkış alan Aziz, Ebru Gündeş'i övdü ama Hadiseyi seçmekten kendini alıkoyamadı.
O SES 7. BÖLÜME FURKAN GÜNDÜZ DAMGA VURDU
O Ses Türkiye’de geçen hafta; yarışmacılardan Furkan Gündüz, “La Fontaine” isimli şarkıyı seslendirmişti.Furkan Gündüz sesini beğenen jüri üyelerinden Hadise, Ebru Gündeş ve Murat Boz'un arasından Murat Boz’u seçmişti.
akşam

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270