Öne Çıkanlar alevilik eylül ayı zonguldak 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları nelerdir TRT web tv

Hadise aşkı Murat'ta mı bulacak? Yüksek voltajlı elektrik..

O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden olan Murat Boz ve Hadise aşka yelken mi açıyor? İki ünlünün adı bir kez daha aşk iddialarına karıştı. Hadise ilişkisinin bittiğini ilan etmişti. Murat Boz 'da uzatmalı sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ile ayrıldıktan sonra mutluluğu yakalayamadı. İkisi de bekar ikisi de genç. İlk adımı Hadise attı bakalım ilerleyen günlerde bu aşk alev alacak mı?

Hadise aşkı Murat'ta mı bulacak? Yüksek voltajlı elektrik..
 Hadise ve Murat Boz'un arasında aşk mı başladı? Hadise geçtiğimiz günlerde uzatmalı sevgilisi Uğur Güven ile ayrılmıştı. Bir küs bir barışık giden ilişkinin ardından Hadise ayrılık kararını yaptığı bir röportajda açıkladı. Güzel sanatçının dün sosyal medyada paylaştığı o fotoğraf akıllara soru işareti bıraktı.

 Hadise ile Murat Boz arasında yakınlaşmamı başladı. Uğur Güven ile yıllarını ayıran güzel sanatçı sosyal medya hesabından oldukça anlamlı bir fotoğraf paylaştı Hadise'nin bu paylaşımı akıllara aşk iddialarını getirdi.

O Ses Türkiye’nin sevilen jüri üyelerinden Hadise, Murat Boz’un da kadrajda olduğu bir fotoğrafı Instagram’dan takipçileriyle paylaştı. Hadise’nin fotoğraf altına yazdığı yorum kafaları karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde Uğur Güven'den ayrılan Hadise’, O Ses Türkiye’deki partneri, bir dönem adının aşk dedikodularına karıştığı Murat Boz ile fotoğrafını paylaşıp altına  'Sus ve sadece beni dinle. Çünkü senin sevgini hissediyorum sessizlikte…' mesajını yazdı.Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğrafa hayranları 'Yeni bir aşk doğuyor' yorumunda bulundu. Hadise, bu yorumlar karşısında sessizliğini koruduHadise, Uğur Güven'den ayrıldı
Güzel şarkıcı, 5 aydır birlikte olduğu Uğur Güven'le ilişkisini bitirdi. Sosyetik playboyun, eski aşkı Çiğdem Kayalı'ya attığı telefon mesajlarını yakaladığı için Uğur Güven'e güveni kalmayan Hadise, sonunda ilişkisini bitirme kararı aldı.
Şarkıcı mesaj olayı hakkında yorum yapmazken, önceki gün verdiği bir röportajında Uğur Güven'le ilişkisini bitirdiğini itiraf etmişti Hadise, "Bence aşk, heyecan demek. Özel hayatımı özel yaşamayı tercih ediyorum ama şunu söyleyebilirim ki, şu an kalbim boş" demişti. 

HADİSE BÖYLE İLAN ETTİ

Hadise ilişkisinin bittiğini açıklayan bir röportaj yaptı. Kısa süre önce Uğur Güven ile birlikte olan ve sık sık ayrılık yaşayan Hadise her ayrılıkta dönmüştü. Güzel sanatçı son olarak Uğur Güven'in telefonunda eski sevgilisine gönderilmiş mesajlar buldu ve bu durum ilişkinin sonu oldu. Aslında o ayrılıktan sonra barışmışlardı ama demek ki Hadise güven olmayan o aşkı bitirdi.

Hadise yaz aylarında sevgilisi Uğur güven ile görüntülenmiş ve aşk o fotoğraf kareleri ile netlik kazanmıştı. Hadise bu ayrılıkta sık sık ayrılıklar yaşadı ve son yaptığı röportajda da kesin olarak kalbinin boş olduğunu söyledi. 


Hadise, Grazia dergisine verdiği röportajda kalbinin boş olduğunu söyledi.


 Dergiye verdiği röportajda hakkında merak edilenleri anlatan Hadise, “Sence aşk nedir?” sorusunu yanıtlarken hayatında kimsenin olmadığını açıkladı: “Bu soruyu ben de zaman zaman kendime soruyorum. Bence aşk, heyecan demek. Özel hayatımı özel yaşamayı tercih ediyorum ama şunu söyleyebilirim ki, şu an kalbim boş.” 

EVLİLİK PROGRAMLARINA GÜLÜYORUM
Hadise, ilerisi için evlilik ve çocuk hayalleri kurduğunu da itiraf etti: “İleride tabii ki ben de yuva kurmak isterim, çocuğum olsun isterim. Yeni evlenen arkadaşlarımın hepsi aynı şeyi söylüyor: ‘Doğru kişi karşına çıktığı zaman hissediyorsun.’ Ben karşımdakinden sevgi, saygı ve birlikte güzel bir hayat bekliyorum ki bence herkes bunu bekler. Yani inşallah! Bazen televizyonda karşıma evlilik programları çıkıyor ve çok gülüyorum. Aşk ve evlilikle ilgili kriterleri olmamalı insanın. Büyük konuşunca başına gelir.”Savaşçı Hadise 
Hadise, Paulo Coelho’nun “Işığın Savaşçısının El Kitabı” adlı kitabını başucundan eksik etmediğini söyledi: “Bu kitapta altını kalemle çizdiğim bir bölüm var: ‘Savaşçı sakin bekler, hiçbir şekilde düşmanına sataşmaz. Kendi yeteneklerinin farkında olur ve kendine odaklanır.’ Bu cümle beni çok etkiliyor. Ben de kendimi böyle görüyorum. Kariyerim boyunca kimseye sataşmadım. Her zaman mutluluğu ve huzuru tercih ediyorum.”


HADİSE NEDEN AYRILDI?

 Hadise güzelliği ile göz kamaştırırken adım adım başarının zirvesine de ilerliyor. Son zamanların en çok beğenilen ve sevilen ismi Hadise özel hayatıyla da sık sık gündem oluşturuyor. En son Uğur Güven ile aşk yaşamaya başladı ama bu aşk anlaşılan körkütük aşk türünden çünkü Hadise sevgilisine çok da güvenmiyor gibi.

 O Ses Türkiye'nin seksi jürisi Hadise son zamanlarda sık sık magazin gündeminde yerini alıyor. Uğur Güven ile yaşadığı büyük aşk ile gündem oluştururken sık sık da ayrılık haberleri yerini alıyor. Son ayrılık ise Uğur Güven'in eski sevgilisi yüzünden olduğu iddia ediliyor.

 Hadise bir süredir ünlü iş adamı Uğur Güven ile büyük aşk yaşıyor. Kısa süre önce bir ayrılık yaşamış ve ardından çok geçmeden bir yemekte birleşip aşklarına kaldıkları yerden devam ettiler. Hadise aşık ama güven duymadığı için sevgilisinin telefonunda şok eden mesaj buldu. O mesaj Uğur Güven'in eski sevgilisine gönderdiği mesajlardı. Hadise bunları görünce çılgına döndü.

 O Ses Türkiye'nin güzel jürisi Hadise kısa bir süre önce sevgilisi Uğur Güven ile ayrılmış ve çok geçmeden yeniden barışmıştı. Bu ayrılığın gün yüzü ortaya çıktı. İddiaya göre ikili arasında büyük bir güven sorunu oluştu. Uğur Güven'in telefonunda gördüğü mesajlar sonrası Hadise deliye döndü. O dönem ayrılık yaşandı ama Uğur Güven ne yaptı etti ve o Hadise'nin gönlünü kazandı.

 Hadise'nin büyük aşkı aslında çok da sağlam temellere atılmamış. Hadise Uğur Güven'in eski sevgilisine attığı mesajlardan sonra büyük şok yaşadı ve ayrılık yaşandı. Uğur Güven ne yaptı etti o güzelin gönlünü kazandı.

Ünlü şarkıcı Hadise, yaklaşık 5 aydır aşk yaşadığı sosyetik Uğur Güven'le bir süre önce ayrılmıştı. Ancak gözde çiftin ayrılığı uzun sürmedi. Herkes ikili arasında nasıl bir sorun yaşandığını merak ederken dedikodulara göre sıkıntı sosyetik Çiğdem Kayalı yüzünden çıktı. 
 
SERT TEPKİ GÖSTERDİ 
 
İddialara göre Hadise, Uğur Güven'in eski sevgilisiyle buluşmak istediğini ve Kayalı'ya mesajlar attığını öğrendi. Bu olay üzerine çılgına dönen ve 'güveni sarsılan' seksi şarkıcı, sosyetik sevgilisinden ayrıldı. Ancak çapkınlıkta usta olan Uğur Güven, ne yaptı etti ve ünlü popçunun kalbini kazandı. Bu arada yine dedikodulara göre 52 yaşındaki Çiğdem Kayalı, kendisiyle yeniden görüşmek isteyen eski sevgilisi Uğur Güven'e ise sert tepki gösterdi.
 
INSTAGRAM'DAN GÖNDERME 
 
Sosyetik güzelin bu olayın yaşandığı dönemde sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise dedikoduları güçlendirdi. Çiğdem Kayalı'nın instagram'da paylaştığı şu cümleler ise Uğur Güven'e gönderme olarak yorumlandı: "Biz tilki geri dönmesin diye kürkçü dükkanını yakan, gittikleri yollara hendek açan insanlarız. Pişmanlık demeyin bize", "Beğendiğiniz bedenlere, hayalinizdeki ruhları koyup aşk sanıyorsunuz." 

UĞUR GÜVEN KİMDİR?

Uğur Güven kimdir ? Uğur Güven kimdir ? Güven ile Hadise kameralara yakalandı. Birlikte olduklarını aylardır ısrarla reddeden Hadise ile Uğur Güven, tatil için birlikte Mykonos'a gitti. İkilinin havaalanı ve Nammos Beach'te çekilen görüntüleri, gizlenen aşkı açığa çıkardı.

SÜREKLİ İNKAR EDİYOR

Hadise, uzun zamandır işadamı Uğur Güven'le birlikte. Ancak ikili defalarca objektife takılmalarına rağmen bu ilişkiyi inkardan vazgeçmiyor.KAÇIŞ SONA ERDİ

Bu kaçış macerası, baş başa çıktıkları Mykonos tatiliyle sona erdi. Geçtiğimiz cuma Hadise ve Güven, önce havalimanında, ardından da adanın ünlü plajı Nammos'ta görüntülendi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
2 yıl önce

Hadise yalnis yapiyo

banner274

banner270