Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Gülben'in yeni şarkısı 25 yıllık gizli aşkı ortaya çıkardı..

İzel hem müziğe hem de magazin gündemine bomba gibi dönüş yaptı. Gülben Ergen yeni albüm için yıllar önceye damga vurmuş İzel Çelik Ercan'ın seslendirdiği Dönmelisin'i albümüne koydu. Bu şarkı geçmişte yaşanan o aşkı gün yüzüne çıkardı. İzel'in itirafı şok etti.

Gülben'in yeni şarkısı 25 yıllık gizli aşkı ortaya çıkardı..
 İzel - Çelik- Ercan bir çoğumuzun gençlik çocukluk şarkılarımıza damga vurdu. İzel yeniden müzik hayatına başlarken bugün şok bir aşk itirafı yaptı. Yıllar önce gurup olarak müzik hayatına atıldıkları Ercan ile olan aşkını itiraf etmesi tüm gözleri üzerine çekti.

İzel ve Ercan arasında neler oluyor? Bir süredir işiyle değil farklı magazin haberleri ile gündeme gelen İzel son olarak sosyal medyada yazdığı bir paylaşım ile şok etti. 20 yıl önce müzik hayatın atıldıkları yakın arkadaşı Ercan için attığı twet de buram buram aşk vardı.

 Gülben Ergen, İzel ve Ercan Saatçi’nin sevgili oldukları dönem yazıp seslendirdiği ‘Özledim’ adlı şarkısını yeni albümüne koydu. Yıllar önce sevgili oldukları iddiasını kabul etmeyen İzel, Twitter ’dan Saatçi’ye olan aşkını ilk kez itiraf etti. 
Ergen’e tweet atan İzel, “23 yıl önce yaşanmış bir aşkın ve okul kantininde yapılmış bu şarkının kahramanlarını buluşturmak ah” notunu düştü.

ALBÜM YORGUNLUĞUNU EŞİYLE ATTI

Gülben Ergen yeni albümü için yoğun çalışmadan çıktı. 4 yıllık aradan sonra Kalbimi Koydum isimli albüm çıkaran güzel sanatçı albüm yorgunluğunu eşiyle çıktığı tatilde attı. Gülben Ergen İtalya'da romantizmin dibine vuracak.

 Albüm yorgunluğunu aşkla attıGülben Ergen yeni albümü için yoğun çalışmadan çıktı. 4 yıllık aradan sonra Kalbimi Koydum isimli albüm çıkaran güzel sanatçı albüm yorgunluğunu eşiyle çıktığı tatilde attı. Gülben Ergen İtalya'da romantizmin dibine vuracak. 

Vatan'da yer alan habere göre 4 yıllık aradan sonra 6 gün önce yeni albümü ‘Kalbimi Koydum ’u yayınlayan Gülben Ergen, eşiyle İtalya tatiline çıktı.
Yoğun iş döneminden sonra kendine iki gün izin veren Ergen, Venedik ’teki bir kafede otururken çektirdiği fotoğrafı Instagram ’da paylaştı. Fotoğrafın altına ‘biraz mola ’, ‘sadece biz ’ ve ‘hak ettik ’ yazarak tatile çıktıklarını duyurdu.  Çelik çifti, Venedik ’te gondola binmek yerine toplu taşıma araçlarını tercih etti. Ergen paylaştığı fotoğrafa “Arabasız, trafiksiz, kornasız, yürümesi ve suyu bol bir yaşam Venedik” yazdı. Takipçileri ise bu sırada yeni albümün heyecanı içindeydi. Fotoğrafa “İmza günü yok mu?”, “Şarkılar süper olmuş” yorumları yağdı.
'Bırak işi, dinlen'
Daha sonra bir köprü üzerinde fotoğraf paylaşan ve altına “Turistiz biz artist değil. Tabii şimdilik. Yarın memlekete dönünce artistik hareketlere devam. Dünyanın iki evrensel diligülümsemek ve müzik. O zamaaann gülümsüyoruz. Hiç tanımadığımız insanlara ne söylüyoruz? Elbette ‘Kalbimi koydum ’. Sonra? ‘Yıkıl karşımdan ’. Sonra? ‘Özledim ’ “ diyerek şarkılarını yazan Ergen takipçileri tarafından tatilde de iş düşündüğü için eleştirildi. Takipçiler, tatilde dinlenmesini ve bol bol gezmesini tavsiye ettiler.
Ergen ’in pazarda meyve alırken ki bir fotoğrafını paylaşan Erhan Çelik, “Venedik denince akla ilk gelen gondolla kanal gezisi olur. Biz yine çarşamba pazarında fesleğen, domates turundayız. Aşk, romantizm ve kereviz sapı” yazarak esprili bir şekilde eşini eleştirdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283