Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler mamak belediyesi

Gülben Ergen'den ölen Ankaralı Namık için öyle bir paylaşımda bulundu ki...

Ankaralı Namık neden öldü? Ankaralı Namık'ın ölüm haberi gündeme bomba gibi düştü. Ankaralı Namık uzun süredir alkol ve uyuşturucu tedavisi görüyordu. Yakın zaman da ölüm ile burun buruna geldiği bir kaza geçirdi. Ankaralı Namık'ın ölüm haberi gündeme bomba gibi düşerken Gülben Ergen Show TV'de program yaparken konuk ettiği Ankaralı Namık ile olan fotoğrafını yayınlarken akıllarda soru işareti bırakan bir paylaşımda bulundu.

Gülben Ergen'den ölen Ankaralı Namık için öyle bir paylaşımda bulundu ki...
Ankaralı Namık neden öldü?Ankaralı Namık'ın ölüm haberinden sonra sosyal medyada şok bir twet atan Gülben Ergen akıllarda soru işareti bıraktı.

 Ankaralı Namık'ın acı haberi karşısındaki duygularını paylaşan ünlülerden biri deGülben Ergen oldu. Ergen, Ankaralı Namık'ı konuk ettiği bir programda çekildikleri fotoğrafları paylaştı.


Ergen paylaşımına "Nur içinde uyu Ankaralı Namık... Bu şöhret denen yolun bilinmeyen kederleri, ağır serzenişleri, iç yaraları demek seni de yakmış... Sevildiğin, dinlendiğin konuşulsun ardından dilerim. Ailesine ve sevenlerine sabırlar dilerim..." notunu ekledi.

gülben ergen- ankaralı namık

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283