Öne Çıkanlar taner yıldız altın fiyatları muzaffer yıldırım kimdir haberler müslümanlar

Evli ve Öfkeli fırtına gibi esiyor... Umutsuz Ev Kadınları'nı aratmayacak...

ATV ekranlarında yayınlanan Evli ve Öfkeli isimli dizi her pazar akşamı ekranlara kitliyor. Yeni bölümde aldatılan kızlar kendilerine yeni bir hayat seçiyor. Dilek aldatıldığını öğrendi ve bu durum O'nun için bir sonun başlangıcı oluyor. Evli ve Öfkeli'de Dilek ve Seray karşı karşıya geliyor.

Evli ve Öfkeli fırtına gibi esiyor... Umutsuz Ev Kadınları'nı aratmayacak...
 Evli ve Öfkeli 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Evli ve Öfkeli yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi oldu. Evli ve Öfkeli son bölümü ile izleyen herkesi ekranlara kitledi. Evli ve Öfkeli 3.bölüm il 18 Ekim Pazar akşamı ATV ekranlarında yerini alacak. Evli ve Öfkeli yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Seyhan Serenay mı ? Evli ve Öfkeli'de adranelin tavan yaptı.  Evli Ve Öfkeli 3. bölüm fragmanın da işler karışıyor. Aldatıldığını öğrenen dilek şimdi ne yapacak. Heyecanlı dakikaların yaşandığı Evli Ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı ve tüm detayları sizin için derledik.


ATV ekranlarının dört farklı hayatı konu alan dizisi Evli ve Öfkeli fragmanı yayınlandı. Aynı mahallede büyümüş olan Dilek, Seray, Esra ve Mine'nin tekrar kesişen yollarını ve tek ortak noktalarını anlatan Evli ve Öfkeli izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Evli ve Öfkeli 3. bölüm fragmanı yayımlandı. ATV’nin yeni dizisinin 18 Ekim Pazar akşamı yayımlanacak yeni bölümünde adeta bir Külkedisi hikayesi yaşanacak. Dilek, Engin’in kendisini aldattığını düşünecek. Kanıtı da kırmızı bir kadın ayakkabısıdır. Peki bu ayakkabı kime ait? Dilek, Evli ve Öfkeli yeni bölümde külkedisi masalında olduğu gibi ayakkabının sahibini bulmaya çalışacak!

Dizinin bu yeni bölüm fragmanında Esra’nın büyük bir hata yapacağı anlaşılıyor. Çok üzgün olduğu görülen Esra, birinin hayatına mal olacak bir hata yapmış olabilir!

 
SON BÖLÜM DE YAŞANANLAR 
 
Dilek, Esra ve Mine düğün gecesi bir araya geldiler ve kocalarından boşanacaklarını söyleyip yeni bir hayata başlayacaklarına dair birbirlerine söz verdiler. Gece hepsini gaza getiren Dilek sabah olduğunda geceye dair her şeyi unuttu ve Mine ona söylediklerini hatırlatınca tüm söylediklerinden pişman oldu. Bu da abla kardeş arasında büyük bir kavgaya neden oldu.
 
Mine, sadece aldatılmayla değil, çocuk sahibi olmak istemesiyle ilgili karışık duygular içindeydi. Bu çocuk için belki de son şansıydı.
 
Esra, Cihan’a karşı öfkeliydi. İş yerindekilere durumu çaktırmamaya, güçlü görünmeye çalıştı. Bu arada Cihan’nın da Esra’nın peşini bırakmaya niyeti olmadığı görüldü. Cihan’ın kendisini affettirme çabaları, Esra’nın fırsat kollayan çalışma arkadaşlarının diline düşmesine neden oldu. Esra’nın, Cihan’a duyduğu öfke kendisini de tedirgin etti.
 
Seray, aldatıldığı için yıkılır ama yine de dik durur. Aldatıldığını herkesten gizlemeye çalışırken, nerede yanlış yaptığını merak etti. Profesyonel yardım alan Seray, geçmişte günahına girdiği insanlara kendisini affettirmeliydi. Bunların başında da Dilek de bulunuyordu. Dizini son bölümünü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyosrsanız aşağıdaki bağlantıdan 2. bölümü full olarak izleyebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283