Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler mamak belediyesi

Evleneli 9 ay geçmedi boşandı aşk iddialarına 'Yok' diyemedi..

O Hayat Benim dizisinin başarılı oyuncusu Keremcem uzatmalı sevgilisi Seda Güven ile 9 ay önce evlenmiş ve aynı hızla yeniden boşandı. Bu boşanmanın ardından çok uzun süre geçmeden adı aynı dizide rol aldığı Ezgi Asaroğlu birlikte anılmaya başladı ve Keremcem bu aşk iddialarına yok diyemedi..

Evleneli 9 ay geçmedi boşandı aşk iddialarına 'Yok' diyemedi..
 Keremcem ve Ezgi Asaroğlu birlikte mi? O Hayat Benim isimli dizide rol alan Keremcem ve Ezgi Asaroğlu'nun adı aşk dedikodularına karıştı. Keremcem Seda Güven ile 9 aylık bir evlilik yaşamış ve bunun ardından ayrılık kararı aldı. Keremcem hakkında çıkan o haberlere sonunda açıklama getirdi.

Keremcem ve Ezgi Asaroğlu birlikte mi? Keremcem ve Ezgi Asaroğlu arasındaki aşk iddiaları hemen gündem oluşturdu. Keremcem'in boşanmasının nedeni de Ezgi Asaroğlu ile uzun zamandır aynı dizide yer alan iki ünlü ismin büyük aşka yelken açtıkları iddialar arasında. 

 O Hayat Benim dizisindeki rol arkadaşı Ezgi Asaroğlu ile hakkında çıkan aşk iddialarına Keremcem'den kafaları karıştıran bir cevap geldi. Oyuncu Seda Güven’le 9 ay süren evliliğini iki ay önce bitiren Keremcem, önceki gün Etiler’deydi. Gözlük satan bir mağazadan alışveriş yapan şarkıcı, kendisine ikram edilen kahveyi geri çevirmedi. 
Bu sırada yanına gelen muhabirlerin “O Hayat Benim dizisindeki rol arkadaşınız Ezgi Asaroğlu ile aşk yaşadığınız doğru mu?” sorusuna “Boşandım ve hayat devam ediyor. Sizden gizleyecek değilim. Ben buna ‘evet’ ya da ‘hayır’ demem” diye yanıt vererek kafaları karıştırdı.
 Keremcem ve Seda Güven evliliği 9 ay sürmüş sonrasında boşanma kararı alarak kendi hayatlarını yaşamaya başladılar. Uzun bir süredir aynı dizide rol alan Keremcem ve Ezgi Asaroğlu arasındaki aşk iddiaları bugün gündeme bomba gibi düştü. Keremcem ve Seda Güven aşkı bu yüzden mi bitti şimdilik net bir yanıt yok. İlerleyen günlerde Keremcem açıklama yapacak mı yoksa bir çok sanatçı gibi çıkıp biz sadece arkadaşız mı diyecek şimdiden merak konusu. İlerleyen günlerde göreceğiz.

 Keremcem ve Seda Güven evliliğinin bitmesinin hemen ardından Seda Güven geçtiğimiz günlerde bir oyuncu arkadaşı ile görüntülendikten sonra Keremcem hakkında da şok bir iddia gündeme geldi. O Hayat Benim isimli dizide aynı başrol paylaştığı Ezgi Asaroğlu ile aşk yaşadığı gündeme bomba gibi düştü. Keremcem ve Seda Güven evliliği aldatmadan dolayı mı bitti?

 Keremcem’le evliliği bir yılını doldurmadan tek celsede sona eren Seda Güven, önceki akşam Caddebostan’daki bir balıkçıda, şu sıralar “Filinta” dizisinde rol alan oyuncu Onur Tuna ile yemekteydi. Hürriyet 'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre, popüler bir mekan olmadığı için son derece rahat ve yakın görünen ikili, flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Görüntülendiklerini anlayınca masadan kalkıp koşar adım muhabirlerin yanına gelen Tuna, telaşla “Arkadaşlar hangi gazetede çalışıyorsunuz? Habere ne yazacaksınız?” diye sordu. 
Ardından da birkaç dakika önce son derece samimi göründüğü Seda Güven’le ilgili “Sandığınız gibi bir durum yok, yanlış bir şey yazmayın” diye açıklamada bulundu. Fotoğraflarının çekilmesi nedeniyle keyfi kaçan Güven ve Tuna, yemeği erken bitirip iki arkadaşlarıyla beraber mekandan çıktı. İkili farklı araçlarla oradan ayrıldı.

Geçen yıl kasım ayında Fransa ’da evlenen Keremcem ve Seda Güven, ağustosta tek celsede boşandı.

Sabah'tan Yüksel Yavuz'un haberine şöyle:

Kalp kırılsa da sever! Keremcem, uzun süre flört ettiği Seda Güven'le geçen yıl evlenmişti. Paris'te nikah kıyan çiftin geçen ay boşanması herkesi şaşırtmıştı. Bir aydır ayrılık acısı çeken Keremcem'in kalbini yeni bir aşka açtığı iddia ediliyor.

Brandroom'da sarmaş dolaş

  
Keremcem, önceki gün aynı dizide rol aldığı Ezgi Asaroğlu ile samimi şekilde görüldü. Anadolu Yakası'ndaki Brandroom AVM 'deki Num Num adlı restoranda baş başa yemek yiyen ikili, ardından birbirlerine sarılmış vaziyette alışveriş yaptı. 

SEDA GÜVEN BÖYLE YAKALANDI

KEREMCEM’leevliliği bir yılını doldurmadan tek celsede sona eren Seda Güven, önceki akşam Caddebostan’daki bir balıkçıda, şu sıralar“Filinta” dizisinde rol alan oyuncu Onur Tuna ile yemekteydi.
 
Popüler bir mekan olmadığı için son derece rahat ve yakın görünenikili, flaşlar patlayınca paniğe kapıldı. Görüntülendiklerini anlayınca masadankalkıp koşar adım muhabirlerin yanına gelen Tuna, telaşla “Arkadaşlar hangigazetede çalışıyorsunuz? Habere ne yazacaksınız?” diye sordu.
 
Ardından da birkaç dakika önce son derece samimi göründüğüSeda Güven’le ilgili “Sandığınız gibi bir durum yok, yanlış bir şey yazmayın”diye açıklamada bulundu. Fotoğraflarının çekilmesi nedeniyle keyfi kaçan Güvenve Tuna, yemeği erken bitirip iki arkadaşlarıyla beraber mekandan çıktı. İkilifarklı araçlarla oradan ayrıldı.
 
Geçen yıl kasım ayında Fransa’da evlenen Keremcem ve SedaGüven, ağustosta tek celsede boşandı.
 
Seda Güven Biyografi
 
Seda Güven doğum tarihi 28 Ağustos 1984’tür. MarmaraÜniversitesi bünyesinde yer alan Tekstil Tasarım bölümünden mezun olduktansonra mesleğini yapmak yerine oyuncu olmayı tercih etmiştir. Kendisininoyunculuk dünyasında yer almasına vesile olan en önemli isim Başak Gürsoy’dur.Oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ilk defa ekmek teknesi dizisinde rol alarakseyirci karşısına geçen oyuncu ayrıca Ateşli Topraklar, Elveda Derken veHepimiz Birimiz İçin gibi popüler dizilerde de rol almıştır. Meslek hayatındazirveye ulaştığı proje ise rol aldığı Fatmagül’ün Suçu Ne projesi olmuştur.Kerem Cem ile evleneceğine dair hakkında haberler çıkan oyuncu 1,68 boyundadır.Güzelliğini doğum yeri olan İzmir ilinden alan oyuncuya meslek hayatındabaşarılar dileriz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270