Öne Çıkanlar alevilik eylül ayı zonguldak 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajları nelerdir TRT web tv

Esra Erol'daki Aslı'nın sevgilisi kim, eski nişanlısı kim? Aslı kimdir, nerelerde?

Esra Erol'daki Aslı'nın sevgilisi kim? Güzelliği ile göz kamaştıran ve Locada en çok beğeni toplayan isimlerden bir tanesi Aslı oldu. Aslı evliliğinin eşinden döndü. Locadaki bir çok kişi Aslı'nın dışarda sevgilisinin olduğunu ve eski nişanlısı ile de birlikte olduğu iddia ediliyor. Peki Aslı şimdi nerelerde?

Esra Erol'daki Aslı'nın sevgilisi kim, eski nişanlısı kim? Aslı kimdir, nerelerde?

 Esra Erol'daki gelin adayı Aslı göz yaşları ile ekranlara geldi. Geçen sezon gelen her talibiyle görüştü ama bir türlü aradığını bulamadı. Eski sevgilisiyle yeniden bir araya geldiğini söyleyerek programı terk etti. Aslı evlenmeden günler önce nişanlısından ayrıldı.

 Esra Erol 'daki Aslı kimdir? Eski erkek arkadaşından evlenme teklifi almış cuma günü geri gelicem diyerek programdan ayrılmış sonra programdaki bir kaç bayan arkadaşını arayıp evleneceğini ve düğüne davet ettiğini söylemiş...


Aslı şimdi yeni sezonda yeniden ekranlarda ama gözyaşları ile. Aslı eski sevgilisine döndü ama evlenemeden geri döndü.


ASLIYA GELEN DUYGUSAL DAMAT ADAYI 
Esra Erol'da Herkesi Kendine Hayran Bırakan Damat Adayı
Fox Tv'de yayınlanan Esra Erol'da ilginç anlar yaşandı. Aslı Hanım'a talip olarak gelen Dikmen Bey, jest ve duygusal konuşmalarıyla stüdyodakileri kendine hayran bıraktı.

STÜDYOYA MÜZİK KUTUSUYLA GELDİ

Elinde bir kutu ile stüdyoya giren damat adayı Dikmen Bey, "Bir eskiciye gittim, beni yüreğim oraya götürdü, yaşlı bir amca vardı.Kendisine eskiden aşktan nasıl bahsedilirdi diye sordum oda bana bu müzik kutusunu verdi. Çiçek döner ve döndükçe sevgi saçar. Bu böyle büyülü bir kutu, bu Aslı Hanım'ın. Beni kabul etsin etmesin hiç önemli değil, benim duygularımdan bir parça, 1940'lı yıllardan kalma bir hediye" diyerek Aslı Hanım'a hoş bir jest yaptı.

HERKESİ KENDİNE HAYRAN BIRAKTI

Duygu yüklü konuşmalarıyla herkesin gönlünde taht kuran Dikmen Bey, Dünyanıza davet ederseniz çok mutlu olurum, etmezseniz de mutlu bir gülümsemeyle geri giderim. Damat adayını destekleyen herkes Aslı Hanım'ın ona bir şans vermesini dile getirdi.

Esra Erol'da Herkesi Kendine Hayran Bırakan Damat Adayı
Anahtar Kelimeler:
Esra Erol Aslı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283