Öne Çıkanlar android 6 wolfsburg haberleri katkı maddesi iran

Esra Erol yayından mı kaldırıldı? Esra Erol bugün neden yok?

Esra Erol neden yok? Esra Erol yayından mı kaldırıldı? Güzelliği ve sunumu ile izleyen herkesi ekranlara toplamayı başaran Esra Erol'un reyting rekorları kıran izdivaç programında şok gelişme yaşandı. Bugün yayınlanması beklenen yeni bölüm yayınlanmadı. Esra Erol yayından mı kaldırıldı?

Esra Erol yayından mı kaldırıldı? Esra Erol bugün neden yok?
Esra Erol neden yok? Esra Erol yayından mı kaldırıldı mı? Esra Erol'un ATV de yayınlanan izdivaç programı bugün yayınlanmadı. Merak ile beklenen program bugün yayına girmedi. Binlerce izleyici olan izdivaç programı yeni bölümü yayınlanmadı. İnsanların aklına yayından kaldırıldı mı sorusu geldi. Esra Erol ne zaman yayınlanacak?

Esra Erol neden yok?  ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Esra Erol’da 18 Şubat Perşembe günü yayınlanması beklenen bölüm yayınlanmadı. Peki Esra Erol’da neden yayınlanmadı? Ülkemizde yaşanan teörr olaylarından sonra televizyon kanalları yayın akışını değiştirdi. 

Ülkemizin sevilen isimlerinden olan Esra Erol’un eşsiz sunumuyla hafta içi her gün ekranlarda olmaya devam eden Esra Erol’da 18 Şubat Perşembe günü itibariyle sevenlerini üzdü. Yayınlanan her bölümü ile izleyenlerini ekran başına kilitleyen Esra Erol’da bugün yayınlanması beklenen bölümü ekranlarda olmadı. ATV еkranlarında yаyınlаnmаyа devam еdеn Esra Erol'da 18 Şubat Perşembe günü yayınlanması beklenen bölüm yayınlanmadı.  Peki Esrа Erol'da neden yayınlanmadı Esrа Erol'da bitti mi finаl mi yаptı gibi sorularınızın cevabı ve diğer gelişmeler şu şekilde. .Ülkеmizin sevilen isimlerinden оlan Esra Erоl'un еşsiz sunumuyla hafta içi hеr gün ekranlarda olmaya devam eden Esrа Erоl'dа 18 Şubat Perşembe günü
itibаriyle sеvеnlеrini üzdü. Yayınlanan her bölümü ilе izlеyеnlеrini ekrаn başına kilitleyen Esra Erol'da bugün yayınlanması beklenen bölümü ekranlarda olmadı.

 Esra Erol Ankara'daki patlama nedeni ile bugün program yapmama kararı aldı..

Esra Erol'da hаyrаnlаrı ATV'yi аçtıklаrındа bugün programın yeni bölümünü görеmеdilеr.  Cаnlı yаyınlа ekranlarda olаn Esrа Erоl'da bugün neden yayınlanmadı? İşte cеvabı;

Esra Erоl'da neden yayınlanmadı ?


Ekranların fenomen izdivaç prоgramları arasında yer alan Esrа Erоl'dа 18 Şubat Perşembe günü yayınlanması beklenen bölümü Ankara'da yaşanan оlaylardan dоlayı ekranlarda olmadı. 28 kişinin hayatını kaybettiği 61 kişinin dе yaralandığı sаldırının аrdındаn Esra Erоl'da bugünkü prоgramını iptal еtmе kаrаrı aldı.

Esra Erol kimdir, biyografi

Esra Erol ismini sоn yıllаrdа tеlеvizyondaki evlilik prоgramlarından herkes bilmektedir. Televizyon progrаm sunucusu olarak kаriyerini devаm ettiren Erol, hаlen ATV'dе “Esra Erol'la Evlen Benimle” adlı programı yapmakta ve sunmaktadır.

Hayatı

İstаnbul'un Eyüp ilçesinde 12 Mаyıs 1982 tarihinde dünyaya gеlеn Esrа Erоl, tоplam 5 kız kardeştirler. 5 kız kаrdeşin ortancası olan Erol, aslеn Sinop Ayancık'lı bir ailеnin çоcuğudur. Babası polis оlan Erol ilkokul, оrtaоkul ve lisе öğrеnimini babasının görevi dolayısıyla Kütahya'da tamamladı. Kütahya'dа Kız lisesi çini seramik mezunu оlan Erоl, daha sonrа Açık Öğrеtim Fаkültesini bitirdi. Marmara Ünivеrsitеsinin Radyo Televizyon bölümündе eğitim de alan Esra Erol, Maltеpе üniversitesinde de diksiyon vе spikеrlik kurslаrınа katılarak mеslеğindе ilеrlеmеk için temelleri atmaya başladı.

Kariyеri

Televizyon'a ilk adımını Kanal D'de yayınlanan Turkuaz adlı programın sunuculuğunu yaparak başlayan Erol, sonrasında Technology Chаnnel'dа Siеmеns Mobilе kuşаk progrаmının sunuculuğunu yapmıştır. Bugünkü kаriyerinin tеmеllеrini Flash TV'de yayınlanan “Dest-i İzdivaç” programla atan Erol, sonrasında Stаr TV'de “Esra Erol'la İzdivаç” adlı programı sunmаyа başladı ve televizyon yıldızı olarak herkesin tanıdığı bir isim haline geldi. Star TV ile yоllarını ayıran Esra Erоl, beş sezondur ATV'de “Esra Erоl'dа Evlen Bеnimlе” adlı programın yapmakta vе sunmaktadır.

Esra Erol,  2010 yılının 2 Temmuz'unda Kürt İdris'in oğlu olаn Ali Özbir'le sunuculuğunu kendisinin yаptığı programında canlı yayında dünya evine girdi. Bu evlilikten 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali adında bir erkek çоcuğu dünyaya geldi.

Esra Erоl, 2004 yılında Kanal 7'de yayınlanan Kalp Gözü adlı dizidе, Cennet Mahallеsi adlı TV dizisinde, 2005'te Başkan adlı TV filminde, аynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 yılında Kanal-İ-zasyоn adlı sinеma filminde konuk оyuncu vе 2010 yılında da Kamеrayla İzdivaç adlı filmde rollеr üstlеndi.

Esra Erol, uzun süreden beri ATV'de yаyınlаnmаktа olаn evlilik programıyla birçok kişinin mutluluğuna aracılık etmektedir. Sоn dönemde, pоpülaritesinin аrtmаsı nеdеniylе de sosyаl sоrumluluk prоjelerinde de yer alan Esrа Erоl, kadınlara şiddete kаrşı kaleme аldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan kadınların sеsi оlmaya оnlara destek vеrmеyе çаlışmаktаdır

ESRA EROL O REKLAMDAN NE KADAR ALDI?

  Esra Erol Oba isimli markanın reklam filminde oynadı. Günlerdir magazin gündeminde 3 milyon lira aldığı konuşuldu. Güzel sunucu sonunda bu konuya açıklık getirdi ve o reklamdan aslında o kadar büyük miktarlar almadığını söylüyor.Esra Erol bir reklam filminde oynadığı günlerdir tartışmalara neden oldu reklam filminden aldığı para. İddiaya göre Esra Erol reklam filminden 3 milyon aldığı söylendi ama güzel sunucu bu parayı almadığını açıkladı. Esra Erol ne kadar aldığını sır gibi saklamayı da ihmal etmedi.

 Esra Erol ve İdris Ali ile kamera karşısına geçtiler. Esra Erol'un oğlu ile çektiği reklamdan sonra 3 milyon aldığı iddia edilmişti. Esra Erol o iddialara net bir yanıt verdi ve o rakamı almadığını farklı bir açıklama ile yaptı.

 ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programının sunucusu Esra Erol büyük oğlu ile kamera karşısına geçti. Esra Erol'un reklam filminden kazandığı para günlerdir konuşuldu. Esra Erol bu konu hakkında çok geçmeden açıklama yaptı.

 Esra Erol 'un oğlu İdris Ali ile birlikte oynadığı reklam filminden 3 milyon aldığı iddia edildi. Esra Erol günlerdir konuşulan o reklam filmi ile ilgili olarak ilk kez konuşutu. Esra Erol 'Bu rakamları alanlar yok mu? Var ama onun için Messi olmak lazım ama o yetenek bende yok.' diye açıklama getirdi.
 Esra Erol son zamanlarda doğum yapmasıyla birlikte magazin Dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu.Esra Erol'un oynadığı son reklam filmi ise büyük beğeni ile izlenirlen Erol'un aldığı rakam duyanların dudağını uçuklattı.İddialara göre Esra Erol'un reklamdan tamı tamına 3 milyon gibi bir rakam aldığı iddia edildi.

Bu rakamların ‘hayal ürünü’ olduğunu söyleyen ünlü sunucu sosyal medyadan şunları yazdı; 'Bu rakamların hayali olması, hakkımda çok şükür konuşulacak şeylerin bu olması, yolumdan sapmadan, şöhret denen kavramdan her daim uzak olmam, başladığım günden bugüne hep aynı olmam aslına bakarsanız, bugün kendi adıma övünülecek şeydir. Bu rakamları alanlar yok mu? Var ama onun için Messi olmak lazım ama o yetenek bende yok.'

 Esra Erol aldığı reklam ücreti ile şok etti.Evlendirme programı sunucusu Esra Erol oynadığı bir makarna reklam filminden aldığı o muhteşem rakam ile herkesi imrendirdi.Esra Erol büyük oğlu İdris Ali ile kamera karşısına geçerken reklam ücreti olarak 3 milyon aldığı iddia edildi.Esra Erol bu seferde aldığı reklam ücreti ile adından söz ettirdi.Atv kanalında yayınlanan İzdivaç programında büyük ilgi ile takip edilen Esra Erol oğlu ile oynadığı makarna reklamından aldığı ücret Erol'u gündeme oturttu.  ATV ekranlarında evlendirme programı sunan Esra Erol yanı zamanda bir artık reklam yıldızı oldu. Fox Tv ekranlarından şok bir fiyat ile ATV 'ye transfer olan Esra ERol 'un oynadığı makarna reklamında aldığı para da çok konuşuluyor. Esra Erol ikinci bebeğini dünyaya getirdikten sonra ekranlara dönüş yaptı. Esra Erol aynı zamanda bu süreçte bir de oğlu ile reklam filiminde oynadı. Oba Makarna 'nın reklam filiminden 3 milyon TL kazandığı iddia edildi.
 ATV ekranlarında yayınlanan evlendirme programı ile izleyenleri kendine hayran bırakan Esra Erol ikinci kez anne olduktan kısa bir süre sonra ekranlara döndü. Esra Erol dün ekranlarda yayınlanmaya başlayan bir reklamdan öyle bir rakam aldı ki...

 Esra Erol geçtiğimiz aylarda ikinci kez anne oldu. İkinci çocuğu Ömer Erol'u kucağına alan Esra Erol aynı hızla iş hayatına dönüş yaptı. Ekranlara gelen Esra Erol büyük oğlu İdris Ali ile kamera karşısına geçti. O reklamdan uçuk bir rakam aldığı iddia edildi.

Oba Makarna ile anlaşan ve 3 milyon TL'lik reklam anlaşmasıyla sosyal medyada adından bir hayli söz ettiren Esra Erol'un reklam filmi yayınlandı.

 2015'in son günlerinde bir sürpriz yaparak makarna firması ile anlaşan ve 1 milyon TL'lik ücretle sosyal medyada adından bir hayli söz ettiren Esra Erol'un reklam yüzü olduğu makarna reklam filmi ' Esra Erol'la Dünya Turu'nu yayınladı.
 
45 SANİYEDE 3 MİLYON
 
Erol'un dünyanın farklı ülkelerinin farklı kültürlerine uyarlanmış tarifleriyle makarna pişirdiği 45 saniyelik spotun yapım süreci 25 Film imzası taşıyor.

DOĞUM KİLOLARINI HIZLA VERDİ

ATV ekranlarında yayınlanan İzdivaç programının sunucusu Esra Erol 2.çocuğunu kısa bir süre önce dünya'ya getirmişti.Esra Erol programında gösterdiği başarıdan dolayı ödüle layık görülürken henüz yeni doğum yapan sunucunun incecik vucudu görenleri şaşkına çevirdi.


İkinci çocuğu Ömer Erol'u dünyaya getiren ünlü oyuncu Esra Erol kısa bir süre sonra 2 ayda tam tamına 20 kilo verdi. Yeni doğum yapmış olmasına rağmen kısa sürede 20 kilo veren Esra Erol nasıl kilo verdiğini açıkladı. ATV ekranlarında yayınlanan evlilik programının sunuculuğunu yapan Esra Erol ikinci bebeğini dünyaya getirdi. Bir kez daha erkek çocuğu sahibi olan Esra Erol kısa süre sonra doğum kilolarını vermeye başladı.

Güneş Gazetesi'nde yer alan habere göre izdivaç programlarının kraliçesi kabul edilen Esra Erol, 2 ayda tam 20 kilo verdi!

 Güneş Gazetesi'nde yer alan habere göre izdivaç programlarının kraliçesi kabul edilen Esra Erol, 2 ayda tam 20 kilo verdi! "Yılın Kadını" ödülünü aldığı gece eski formuna kavuştuğu görüşen sunucu, bunu ekmek, makarna ve pilavdan uzak durarak başardığını dile getirdi. 

Yılın kadını Esra Erol...

“Elele Avon Kadın Ödülleri 2015” görkemli bir törenle sahiplerini buldu.

Kendi alanlarında önemli başarılan elde eden oyuncu, yazar, girişimci, şarkıcı, gazeteci, bilim kadını, sporcu gibi meslek gruplarıyla sosyal sorumluluk projeleri, güzel sanatlar gibi 10 farklı kategoriden 49 başarılı ismin aday olduğu ödül gecesinde 'Yılın Kadını' ödülü Esra Erol'un oldu...ESRA EROL BÖYLE DÖNDÜ

Güzelliği, sunumu ve samimiyetiyle herkesi ekran başına toplamaya hazırlanan Esra Erol ikinci kez anne olduktan kısa bir süre sonra yeniden ekranlara gelecek. ATV ekranlarında yerini alan evlilik programının sunuculuğunu yapan Esra Erol bugün yeniden ekranlara geliyor.

 Esra eRol geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne oldu. Ömer Erol ismini verdiği bebeğini dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra yeniden ekranlara gelmeye hazırlanan Esra Erol bugün ATV ekranlarında yerini alacak. 

Esra Erol ATV'deki evlilik programını Nilgün Belgün'e emanet ederek doğuma gitmişti. Ünlü sunucu programına 14 Aralık pazartesi günü dönüyor. Evlilik programının perşembe günü yayınlanan son bölümüne de telefonla bağlanmıştı.

Esra Erol anne olmanın keyfini yaşarken bebeğiyle olan son fotoğrafını instagram hesabından bir notla paylaştı. 'Hamd olsun yaşadığım' duygulara diyen Esra Erol, bebeği Ömer'e sarılırken çekilen fotoğrafını yayınladı.


ATV'deki programına ara vererek doğum yapan Esra Erol önümüzdeki pazartesi günü yeniden ekrana dönüyor. Esra Erol instagram hesabından ise bebeğinden iki yeni fotoğraf paylaştı.

Esra Erol'un doğumdan sonra paylaştığı fotoğraflardan biri büyük oğlu İdris Ali ve bebeği Ömer'den oldu.

ESRA EROL VE BEBEĞİ
Esra Erol instagram hesabından paylaştığı bebeğiyle olan fotoğrafına ise duygusal bir not ekledi. Esra Erol bebeğiyle olan bu fotoğrafının yanına şunları yazdı;-"Yaşamın, mucizenin yaşandığı anlarda ki hisleri tarif etmek kolay değil... Sadece sevincim de bile gözyaşı var ne yollardan geçtim, ne süreçler atlattım. Boğazım düğüm düğüm olduğunda bile anlatamadım yaşadığım acıyı,kendimi üzerken çevremi üzmemeye özen gösterdim. Sanıldığı kadar güçlü değilim aslında bi tarafım hep kırılgan.
  Esra Erol doğum iznine ayrılıyor.ATV'de izdivaç programı sunan Esra Erol 2.çocuğunu doğurmaya hazırlanırken Esra Erol'un yerine programını kimin sunacağı merak konusu olmuştu.O isim belli oldu.Esra Erol'un yerine Nilgün Belgün'ün geleceği açıklandı. Esra Erol'dayı kim sunacak? Esra ERol bugün doğum iznine gidiyor. 9 aylık hamile olan Esra Erol bugün son kez canlı yayına çıkıyor. Yakın zamanda bebeğini kucağına alacak olan Esra Erol'un yerine programı kim sunacak merak ile bekleniyor. Esra ERol'danın yeni sunucusu merak ile bekleniyor. DAha önce Oylum Talu Esra Erol'dayı sunmuştu akıllara ilk gelen isim Oylum Talu oldu. Bakalım kim sunacak?

Esra Erol ikinci çocuğunun doğumu için geri sayıma başladı. Esra Erol ATV'deki evlilik programına bugün ara verecek. Erol'un yerine programı 1 aylık süreyle tecbüreli oyuncu Nilgün Belgün sunacak.

 Esra Erol'un yerine kim gelecek? Esra Erol karnı burnunda hamile ve son ana kadar canlı yayında yerini aldı. Bir erkek çocuğu dünyaya getirecek olan Esra Erol bebeğine Ömer ismini verecek. Esra ERol'un yerine kimin geçeceği tam netlik kazanmadı. Aslına biliniyor ama Esra Erol açıklamadı. Esra Erol evlendiğinde porgramı Oylum Talu sunmuştu şimdi kimin sunacağı merak konusu

 Karnı burnunda günlerdir canlı yayın yapan Esra Erol bugün son kez yayına çıkacak. Esra Erol yakın zamanda ikinci çocuğunu dünyaya getirecek. Esra Erol bugün yayına çıkacak ve sonrasında doğum için izne ayrılacak. En merak edilen konu ise Esra ERol'un yerine kimin geleceği oldu. Bakalım bugün açıklanacak mı?

 Esra Erol doğum iznine gidiyor. Bugün son kez ekranlara çıkacak olan Esra Erol doğum iznine ayrılıyor. O'nun yerine kim gelecek şimdiden merak konusu oldu. Daha önce açıklama yapmış ve yerine sürpriz bir isim gelecek.  Esra Erol yakın zamanda doğum yapacak bir erkek çocuğu dünyaya getirecek

 Esra Erol kıa bir süre sonra yeniden anne olacak. Karnı burnunda olmasına rağmen ekranlarda yerini alan Esra Erol şuan 8 aylık hamile ve kısa bir süre sonra doğuma gidecek. Esra Erol şuan 8 aylık hamile. En merak edilen şey ise Esra Erol doğuma gidince kim yerina bakacak yada programa ne olacak merak konusu oldu.

 Esra Erol kıa bir süre sonra yeniden anne olacak. Karnı burnunda olmasına rağmen ekranlarda yerini alan Esra Erol şuan 8 aylık hamile ve kısa bir süre sonra doğuma gidecek. Esra Erol şuan 8 aylık hamile. En merak edilen şey ise Esra Erol doğuma gidince kim yerina bakacak yada programa ne olacak merak konusu oldu.

 Esra Erol ikinci çocuğunun doğumu için geri sayıma başladı. Esra Erol ATV'deki evlilik programına bugün ara verecek yerine ise sürpriz bir isim bakacak. İdris Ali isminde bir oğlu olan Esra Erol yine erkek çocuk sahibi olacak. Esra Erol bebeğinin ismini de açıkladı.
 
ESRA EROL KAÇ AYLIK HAMİLE?
 
Esra Erol hamileliğinde 8 ayı geride bıraktı ve dokuzuncu aya girdi. Bu ay doğum yapacak olan Esra Erol hamileliğini ATV ekranlarında geçirdi. Artık bebeğini doğurmak için gün sayan Esra Erol bugün son kez evlilik programına sunuculuk yapacak. Ardından da doğum için izne çıkacak.
 
ESRA EROL DOĞUMA GİDİYOR YERİNE KİM GELİYOR?
 
Esra Erol dün yayınlanan programının son bölümünde bugün ekrana son kez çıkacağını duyurdu. Ünlü sunucu yerine gelecek ismin büyük sürpriz olduğunu söyledi. Esra Erol'un yokluğunda yerine kim bakacak bugün açıklanacak.
 
ESRA EROL'UN BEBEĞİNİN ADI NE?
 
Esra Erol üçüncü hamileliğini yaşıyor. İlk bebeği İdris Ali 2011 yılında dünyaya gelmişti. Daha sonra bir hamilelik daha yaşayan Esra Erol büyük bir talihsizlik yaşamış ve bebeğini kaybetmişti. Üçüncü kez hamile kalan Esra Erol yine bir erkek çocuk dünyaya getirecek. Bebeğinin adını ise Ömer Erol koyacak.

 Esra Erol kaç aylık hamile? Esra Erol güzelliği ile ATV ekranlarında yerini alırken. İlk hamileliği kadar kilo almadığı için doğuma daha çok varmış gibi görünüyor ama o şuan 8 aylık hamile ve doğuma çok az kaldı. Esra Erol doğuma gidince programı kim sunacak şimdiden merak konusu oldu.

 ATV ekranlarında izdivaç programı sunan güzel sunucu Esra Erol ikinci bebeğine hamile. Esra Erol yakın zamanda ikinci bebeğini kucağına alacak. Güzel sunucu daha önce talihsiz bir hamilelik yaşamış ve ardından bebeğini kaybetmişti. Bu durumu ekranlardan sevenlerine duyuran güzel sunucu şimdilerde ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

 Esra Erol ekranların sevilen yüzü ve sunucusu. O ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Esra Erol daha önce de ATV ekranlarındaydı ve yine hamileydi. Güzel sunucu bu sezonda ATV ekranlarında yer alan güzel sunucu ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Esra Erol bundan önce bir hamilelik daha yaşamış ama bebeğini kaybetmişti. Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanırken yine ekranlarda boy gösteriyor. Git gide büyüyen karnı ile ekranlarda yerini alan Esra Erol'un bir kez daha oğlu olacak. Ömer adını vereceği oğluna kavuşmak için geri sayım başladı. Esra Erol'un kocası kimdir?


 İzdivaç programı sunucusu Esra Erol, oğlu İdris Ali'yi 23 Temmuz 2011'de dünyaya getirmişti.  
İkinci oğlu Ömer'e 8 aylık hamile olan Erol, geçtiğimiz günlerde bebeği için baby shower partisi düzenledi.

Partiden fotoğrafları Instagram sayfasında paylaşan Esra Erol, altına "Bebeğimiz Ömer için baby shower, İdris Ali için gecikmeli doğum günü yaptık" notunu düştü.


ÜCRET SORUSU SIKTI

Yedi buçuk aylık hamile olan Esra Erol, arkadaşı Melek Baykal'la Nişantaşı'ndaydı. Erol, gazetecilerin 1 milyon 100 bin liralık transfer sorusuna "Ben artık bıktım bunlardan" yanıtını verdi.

TRANSFER SORULARI KIZDIRDI

Sözcü'nün haberine göre, geleneksel pazar buluşmalarını yaparak, sohbet eden Esra Erol ve Melek Baykal, oturdukları mekanda gün boyu vakit geçirdi. Belirginleşen karı ve aldığı kilolarla dikkat çeken Erol'u, bu sezon FOX TV'den ATV'ye 1 milyon 100 bin lira gibi rekor bir ücretle transfer olan izdivaç programıyla ilgili sorular kızdırdı.

"DOĞANA KADAR EKRANDAYIZ"

Doktorunun izniyle doğum yapacağı son ana kadar ekranda olmak istediğini söyleyen ünlü sunucu "Doğuma bir buçuk ay kaldı. Doğana kadar ekrandayız, Allah bir aksilik vermezse tabii. Çok şükür bir zorluğu yok. Bugün de Melek Hanım'la pazar buluşmamızı yaparak bir araya geldik. Çok seviyoruz birbirimizi" dedi.

"BEN ARTIK BIKTIM"

Erol, sunuculuğunu yaptığı izdivaç programından kazandığı rekor ücretle ilgili sorulara ise "Ben artık bıktım bunlardan sadece bu konuşuluyor. Reklamın iyisi kötüsü olmaz" cevabını verip, tepki gösterdi.
Güzel sunucu Esra Erol yıllar sonra yeniden ATV ekranlarında ve yeniden hamile olarak ekranlarda yerini aldı. Esra Erol yakın zamanda ikinci bebeğini kucağına almaya hazırlanıyor. Esra Erol'un ikinci bebeğinin cinsiyeti ne, doğum ne zaman?

Esra Erol yeni sezonda da hamile olarak çıktı seyirci karşısında. İdris Ali'ye de hamile iken ekranlardaydı. Karnı burnunda iken ekranlardaydı. Şimdi bir kez daha hamile ve bu kez de sezon ortasında doğum yapacak. Esra Erol'un doğumu ne zaman?

 Esra Erol ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor. Daha önce de ilk hamileliğini ATV ekranlarında geçiren Erol yeni sezonda da ikinci hamileliğini de ATV ekranlarında geçiriyor. Kasım ayında doğum yapacak olan Esra Erol ikinci kez erkek çocuğu dünyaya getirecek. Esra ERol kaç yaşında?

 Bir erkek bebeği daha dünyaya getirmeye hazırlanan güzel sunucu ekranlarda hamilelik sürecini geçiriyor. Daha önce İdris Ali ismini verdiği oğlunu dünyaya getirmiş ardından talihsiz bir gebelik yaşamıştı. Erol şimdi kaç aylık hamile?

 Esra Erol ikinci bebeğine hamile ve yeniden anne olmaya hazırlanıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'la isimli program ile yeniden ATV ekranlarında yerini aldı. Güzel sunucu  7 aylık hamile ve iki ay sonra doğum için gidecek. Esra Erol ne zaman doğum yapacak?

 ATV ekranlarının sevilen yüzü Esra Erol yeni sezona hızlı başladı. Esra Erol'un şuanda 6.5 -7 aylık hamile kısa bir süre sonra da doğum yapacak. Esra Erol'un doğuma gittikten sonra program nasıl yayınlanacak merak konusu oldu.

 Esra Erol yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Güzel sunucu  9 yıldır ekranlarda yerini alırken bu sezon yeniden ATV ekranlarında. Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyenlerin hayranlığını kazanan Esra Erol hamile olarak çıktı izleyici karşısına. Esra Erol iki buçuk ay sonra doğum yapacak. Esra Erol'un bebeğin cinsiyeti ve adı belli oldu.

Geçtiğimiz yıllarda eşi Ali Özbir ile evlenen ve mutlu bir evliliği olan Esra Erol, bu evlilikten dünya güzeli bir çocuk sahibi olmuştu. Oğlu İdris Ali'yi 2011 yılında dünyaya getiren Esra Erol, ardından oğluna bir kardeş yapmak için çok uğraşmıştı.
 

Uzun yıllardır ekranların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Esra Erol, başarılı izdivaç programlarıyla adından her daim söz ettirmeyi başarıyor. Kişiliği ve duruşuyla herkesin takdirini kazanan Esra Erol, geçtiğimiz yıllarda hamile kalmış ve bu bebeğini talihsiz bir şekilde kaybetmişti. Bebeğini kaybeden Esra Erol bu durumun ardından büyük bir ruhsal bunalım geçirmiş fakat ailesi ve seyircileri sayesinde yeniden hayata dönmeyi başarmıştı. Başarılı sunucunun yeniden hamile kalması ve ardından da bu durumu herkesten saklaması şaşırtıcı bir sonuç oldu. Geçtiğimiz günlerde 4 aylık hamile olduğunu belirten Esra Erol, bebeğin biraz daha büyümesini beklediğini bu yüzden haberi geç verdiğini vurguladı. 

 

Cinsiyet sorularını yanıtsız bırakan Esra Erol, bebeğin cinsiyetini öğrenmediklerini kaydetti. Esra Erol Kasım ayında yeni bebeğinin kucağına almak için sabırsızlıkla bekliyor.

3


İDRİS ALİ SORUYOR ESRA YANITLAYAMIYOR

 ATV ekranlarında evlililk programı sunan Esra Erol ikinci kez anneli heyecanı yaşıyor. Karnı burnunda olan Esra Erol oğlu İdris Ali'nin soruları karşısında zor anlar yaşadığını itiraf etti.

İkinci kez annelik heyecanı yaşayan ünlü sunucu, oğlu İdris Ali'nin doğmamış kardeşiyle ilgili sorulara cevap vermekte zorlandığını söyledi.
 
7.5 aylık hamile Esra Erol, oğlu İdris Ali'ye doğacak kardeşi Ömer'i anlatmaya çalışıyor.
 
İkinci kez annelik heyecanı yaşan Esra Erol doğum için gün sayıyor. Oğlunun karnına dokunurken çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaşan sunucu, "Kardeşi Ömer'le ilgili sorular, sorular... Cevaplarıysa zor" notunu düştü.

Esra Erol'un oğlu sorularıyla annesini terletti

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283