Öne Çıkanlar haber haberi haberleri sneijder ios 7

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'dan muhteşem başarı! İşte o başarının kilidi..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bomba gibi başladı. Yeni sezonun en iddialı dizilerinin arasında yer alan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytingleri alt üst ediyor. Salı akşamları gün birincisi olan Eşkiya Hükümdar Olmaz bu akşamda harika bir bölüm ile ekranlara geliyor. Bu başarının arkasındaki güç ise birlik ve beraberlik oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 'dan muhteşem başarı! İşte o başarının kilidi..
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan muhteşem başarı. Kısa sürede ekranların en çk izlenen dizisi olmayı başaran Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz aynı hızla reytinglerde de başarı elde etti.  Kısa sürede reyting listesinin zirvesine yerleşen ’EşkıyaDünyaya Hükümdar Olmaz’ın kamera arkasında neler oluyor? ATV’nin heyecan doludizisinin, İstanbul’da Koşuyolu ve Zekeriyaköy’deki setlerine konuk olduk.Dizinin sembolü olan yuvarlak masa toplantısına da katıldık! Toplam 85 kişilikiki farklı ekip, dizi için haftanın altı günü hummalı bir şekilde çalışmayadevam ediyor
 
ATV’nin yeni sezon bombalarından ’Eşkıya Dünyaya HükümdarOlmaz’, salı akşamları reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Raci Şaşmaz’ınyapımcılığını üstlendiği, başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ınpaylaştığı dizide; Tarık Ünlüoğlu, Müjde Uzman, Ozan Akbaba ve Yunus EmreYıldırımer gibi oyuncular rol alıyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgigören dizinin çekimlerine, İstanbul’un Ataşehir, Zekeriyaköy, İshaklı veKoşuyolu gibi farklı bölgelerinde devam ediliyor. Biz de dizinin Koşuyolu ve Zekeriyaköy’dekisetlerini ziyaret edip bir gün geçirdik.
 
BAŞARIDAN MEMNUN
’Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ ekibi, yaz aylarından berihummalı bir çalışma içinde. Kısa sürede kaynaşan ekipte tam bir kardeşlikortamı yakalanmış. Oyuncular, setteki tüm vakitlerini kamera arkası ekibiylebirlikte geçiriyor. Koşuyolu’ndaki evde, dizinin yıldızı Oktay Kaynarca’nınyanına gittik. Ünlü oyuncu, set ekibi hazırlıklarını sürdürdüğü sırada hem çayiçiyor, hem de kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle poz veriyordu.Mütevazı tavırlar sergileyen Kaynarca, dizinin başarısından çok memnun. İlerikibölümlerde, izleyiciyi heyecan dolu gelişmelerin beklediğini söylüyor.
 
AKSİYON DORUKTA!
Sette ekip ve oyuncular arasında inanılmaz bir uyum var.Ekibi en çok zorlayan şey ise; her bölümde izleyicinin yüreğini ağzına getirenaksiyon sahneleri... Dizide kullanılan kostümler; her oyuncunun karakterinegöre, özel bir ekip tarafından tasarlanıyor. Mekanlar ise karakterlerin yaşamtarzları göz önünde bulundurularak seçilmiş. Yapımcı Raci Şaşmaz ve yönetmenOnur Tan’ın onayından sonra, sanat ekibi tarafından en ince ayrıntılarına kadardüşünülüp tasarlanmış.
 
TİTİZ BİR ÇALIŞMA
’Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’, titiz bir hazırlıksürecinin ürünü... Yeraltı dünyasıyla iç içe bir işadamıyken, devletin radarınatakılan ’Hızır Çakırbeyli’nin; güç, aşk ve aksiyon ile örülü hikayesini anlatandizinin senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener kaleme alıyor. Heyecan, herbölümde biraz daha artıyor.
 
KÖPEĞİ HAVAYA SOKMAK GEREKİYOR!
Dizide, yuvarlak masa toplantılarının bir de konuğu var.Sette herkesin çok sevdiği Kangal cinsi köpek, yuvarlak masanın etrafındakiyerini alıyor. Özel eğitimli olan Balkan isimli köpek, sette herkes tarafındançok seviliyor. Uyumlu bir köpek olsa da, ekip onu havaya sokmak için bazenekstra zaman harcıyor. Senaryo gereği tasmasında dinleme cihazı bulunan Balkan,çekim aralarında vitaminli mama ile besleniyor. Setin maskotu ise, ekibinasistanlarından Oğuzhan Fındıklı. Sette herkes ona ’Fındık’ diye sesleniyor.Setin genç çalışanlarından Fındıklı, bitmeyen enerjisiyle her işe koşturuyor.
 
BİR GÜNDE BİN BARDAK ÇAY İÇİYORLAR
Dizinin prodüksiyon sorumlusundan setle ilgili bilgileraldık. Çok keyifli bir çalışma ortamı olduğunu gözlemlediğimiz sette, çay-kahveeksik olmuyor. Sette günde ortalama bin bardak çay ile bolca kahve ve Türkkahvesi tüketildiğini öğreniyoruz. Oktay Kaynarca da çay ve kahvedenvazgeçemiyor. Deniz Çakır ise aromalı kahveleri seviyor. İki ayrı ekibin görevyaptığı sette, kamera arkasında toplam 85 kişi çalışıyor. Haftanın altı günüçalışan ekip, bir gün izin yapabiliyor.
 
TESPİHLERİ ÖZEL
Dizide kullanılan tespihler de çok dikkat çekiyor. OktayKaynarca’nın da elinden düşürmediği tespihler, karakterlerin özelliklerine göreözel olarak yapılıyor.
 
MOLADA BİLE ÇOCUKLARIYLA
Tarık Ünlüoğlu’nun canlandırdığı ’Ünal Kaplan’ın yuvarlakmasası, dizide önemli bir yer tutuyor. Tüm ciddi kararların alındığı busahneler, ’Ünal Kaplan’ın evi olarak kullanılan, Koşuyolu’ndaki bir evdeçekiliyor. Devasa masa, titizlikle çekime hazırlanıyor.
Dizide Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı ’HızırÇakırbeyli’nin evi, Zekeriyaköy’de bulunuyor. ’Çakırbeyli’nin eşi ’Meryem’ioynayan Deniz Çakır’ın birçok sahnesi, bu evde çekiliyor. Güzel oyuncu, setinen neşeli isimlerinden biri. Çekim aralarında dizide çocuklarını canlandırangenç oyuncular Can Bartu Aslan ve Ece Hakim ile vakit geçiriyor.
 
TÜM KARARLAR BU MASADA ALINIYOR
Tarık Ünlüoğlu’nun canlandırdığı ’Ünal Kaplan’ın yuvarlakmasası, dizide önemli bir yer tutuyor. Tüm ciddi kararların alındığı busahneler, ’Ünal Kaplan’ın evi olarak kullanılan, Koşuyolu’ndaki bir evdeçekiliyor. Devasa masa, titizlikle çekime hazırlanıyor.
 
SABAH
 

 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (dizi)
 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, yapımcılığını Raci Şaşmaz’ınüstlendiği, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener’in yazdığı,başrollerinde Oktay Kaynarca, Kenan Çoban, Deniz Çakır, Ozan Akbaba, YükselArıcı, Tarık Ünlüoğlu, Tuna Orhan, Hakan Karahan, Müjde Uzman ve Yunus EmreYıldırımer’in paylaştıkları aksiyon, devlet ve mafya dizisidir.
 
 
Hızır Çakırbeyli genç yaşından itibaren yeraltı dünyasınıniçindedir. Yeraltı dünyasının içinde büyüyen Hızır yaşadığı dünyanın ne demekolduğunu çok iyi bilmektedir. Zirveye giden basamakları tek tek çıkan Hızıryeraltı dünyasının en büyüklerinden biri olur. Yeraltı dünyasının kurallarınagöre hareket etse de suçsuz insanlara haksızlık yapmamaya çalışır. Yaptığı pisişlere kefaret olsun diye de sık sık hayır işlerinde bulunur. Hızır’ın buözellikleri yeraltı dünyasını kontrol altına almaya çalışan polis teşkilatınındikkatini çeker. Hızır’ın iki seçeneği vardır. Ya devletle işbirliği yapıpyeraltı dünyasının en tepesine oturacak ya da müebbete mahkum olacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270