Öne Çıkanlar haber haberi haberleri sneijder ahberler

Eli yüzü şişmiş! Botoks'tan değil griptenmiş

Ebru Gündeş botoks mu yaptırdı? Güzel sanatçı O Ses Türkiye yarışmasının ilk gününden itibaren büyük tartışmalara neden olmuştu. Güzel sanatçının yüzündeki şişliklerin nedeni botoksa bağlandı. Ünlü sanatçı ise botoks değil girip olduğunu söyledi.

Eli yüzü şişmiş! Botoks'tan değil griptenmiş
Son zamanlarda eşiyle büyük sorunlar yaşadığı iddia edilen Ebru Gündeş'in yüzüne botoks yaptırdığı iddia edildi.  Yüzündeki şişlikle dikkat çeken güzel şarkıcının ‘‘botoks’’yaptırdığı iddia edilmişti.  Konuyla ilgili açıklamada bulunmayan Gündeş’in yüzüne herhangi bir estetik operasyonu yaptırmadığı ortaya çıktı.

Ağır gribal enfeksiyon geçirdiği için yüzü şişen Ebru Gündeş hastalığını makyajla kapatmaya çalışınca daha çok dikkat çektiği öğrenildi.
EBRU GÜNDEŞ BOŞANACAK MI?

Ebru Gündeş Reza Zarrab boşanıyor mu? O Ses Türkiye yarışmasının güzel jürisi Ebru Gündeş hakkında eşi Reza Zarrab ile boşanma haberleri çıkan Ebru Gündeş kızı için bu evliliğini devam ettirdiği de iddia edildi. Reza Zarrab kimdir? Ebru Gündeş boşanıyor mu boşanmıyor mu? Gündeme Bomba gibi düşen boşanma hikayesi! Sesiyle ve hayatıyla birçok hayranının göz kulak kesildiği ünlü sanatçı Ebru Gündeş zengin kocası Reza Zarrab'tan başanacak mı boşanmayacak mı, Gündeş'in boşanma ihtimali gündeme bomba gibi düştü, Gündeş boşanırsa çocuğu kimde kalacak, Gündeş'in boşanma durumlarından şok eden gelişmeler neler? İşte ayrıntılar..Sesiyle ve hayatıyla birçok hayranının göz kulak kesildiği ünlü sanatçı Ebru Gündeş zengin kocası Reza Zarrab'tan başanacak mı boşanmayacak mı, Gündeş'in boşanma ihtimali gündeme bomba gibi düştü, Gündeş boşanırsa çocuğu kimde kalacak, Gündeş'in boşanma durumlarından şok eden gelişmeler neler? İşte ayrıntılar..

Sesi ve fiziğle hep gündemde olan ve hayran kitlesinin milyonlarla ifade edildiği sanatçı Ebru Gündeş zengin kocasının hayatıyla da sıkça gündeme gelmişti. Kocasından bir kız çocuğu olan ve mutlu bir hayat hikayesi çizen çiftin aralarının uzun zamandır açık olduğu gelen dedikodular arasında yer alıyordu. Gündeş boşanacak mı boşanırsa hayranları şoka uğrayacak.

Ünlü ses sanatçısı ve yarışma programlarının aranan jüri ismi Ebru Gündeş'in bir zamanlar arkasından canlı yayında gözyaşı döktüğü işadamı Reza Zarrab'dan boşanmak istediği öne sürüldü. Ebru Gündeş Reza Zarrab boşanıyor mu? 

Magazin gündemine düşen bomba gibi bir iddia "Ebru Gündeş'in evliliği çatırdıyor mu?" sorusunu sordurdu. 

İddiaya göre Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 17 Aralık paralel darbe girişiminde ismi geçen işadamı Reza Zarrab'dan boşanmak istiyor. Hatırlanacağı gibi 17 Aralık hükümete karşı sivil kalkışma operasyonları sırasında işadamı Reza Rarrab, hedef tahtasına konan isimlerin başında geliyordu. 

Ebru Gündeş Rısa Sarraf ya da Reza Zarrab çifti 17 Aralık operasyonları sırasında zor günler geçirmiş, ancak operasyonların ardından serbest bırakılan Reza Zarrab ile Ebru Gündeş aşkı dillere destan olmuştu. 

Ebru Gündeş Reza Zarrab çiftinin adı sık sık lüks harcamaları ile gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı Ebru Gündeş’in yüksek harcamalarından rahatsız olan Reza Zarrab’ın bu konuda eşini sık sık uyardığı, Gündeş’in ise Zarrab'ın tavrına rest çektiği öne sürüldü. Daha önce İranlı eşinin özel uçağını kullanan Gündeş’in konserlerine tarifeli uçakla gitmeye başlaması boşanması iddialarını daha da alevlendirdi.

GÜNDEŞ VE ZARRAB ÇİFTİNE YAKIN BİR İSİM AÇIKLAMA YAPTI

Bu haberler üzerine hurriyet.com.tr'nin ulaştığı Ebru Gündeş'e yakın bir isim, çiftin evliliklerinde bir sorun olmadığını, şarkıcının konserlerini çoğu zaman tarifeli uçuşlarla gittiğini söyledi.

Ebru Gündeş, eşi 17 Aralık operasyonu kapsamında gözaltına alınınca yaşadığı zor süreci jürisi olduğu programda gözyaşlarıyla anlatmıştı.

Ebru Gündeş Reza Zarrab (Rıza Sarraf) Çiftin Alara isminde bir kızları bulunuyor. 

Ebru Gündeş kimdir?

Ebru Gündeş Sarraf (d. 12 Ekim 1974), Türk şarkıcı ve oyuncu.

Yaşam öyküsü
Konfeksiyon işçisi iken[kaynak belirtilmeli] Neşe Demirkat ile tanışan Gündeş, Koral Sarıtaş ile Selçuk Tekay'in bulunduğu Marş Müzik Yapım ile anlaşır. Gündeş, albüm hazırlıklarına başlamadan önce Emel Sayın´a vokalistlik yapmıştır. 2010 yılında İran Azerisi iş adamı Rıza Sarraf'la evlenmiştir. 15 Ekim 2011'de kızı Alara doğmuştur.

Kariyeri
1993–1997
1993 yılında Tanrı Misafiri adlı ilk albümü piyasaya çıkar. Selçuk Tekay´ın prodüktörlüğünü, Özkan Turgay´ın aranjörlüğünü yaptığı albümde Gündeş, ilk albümünde milyonluk satış rakamına ulaşır.

Ebru Gündeş, ilk albümün ardından hemen ikinci albümün hazırlıklarına başlar ve ertesi yıl 'Tatlı Bela' yayınlanır. Genç sanatçı, 'Tatlı Bela'da bu sefer ağırlıklı olarak slow ve romantik parçalar seslendirir. Bu albümle Gündeş, 1995 yılında 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri´nde 'En İyi Kadın TSM Sanatçısı' ödülünü alır.

'Ben Daha Büyümedim' adlı üçüncü albümü 1995 yılında çıkar. Albüm, 'Fırtınalar' adlı ilk hitiyle ses getirirken Gündeş, 'Ben Daha Büyümedim' ve 'Çok mu Gördünüz' adlı parçalarla eleştirilere sitem eder. Bu albüm, Ebru Gündeş´in müzik hayatında Serdar Ortaç´la olan birlikteliğin de başlangıcı olur. Ebru Gündeş, 1996'da 2. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde TSM En İyi Kadın sanatçı ödülü ve Yılın En İyi Şarkısı ödülünü alarak geceye damgasını vurur. Ebru Gündeş, 1995 yılında düzenlenmeye başlayan 1. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nden itibaren 5 yılda 4 kez En İyi Türk Sanat Müziği Kadın Sanatçı ödülünü kazanarak bu ödülü en çok kazanan kişi olmuştur.

'Kurtlar Sofrası' adlı dördüncü albümü 1996 tarihinde çıkar. Bu arada oyunculuk tekliflerini de değerlendiren Ebru Gündeş, albümlerinin ismini taşıyan televizyon dizilerinde başrol alır.

1998–2000
İki yıllık bir aranın ardından 1998 yılında 'Sen Allahın Bir Lütfusun' adlı albümü müzik marketlerdeki yerini alır. Albüm, Selçuk Tekay´ın yanında Kerem Ökten´in yönetmenliği ve aranjörlüğünde gerçekleşir. Albümle aynı adı taşıyan Serdar Ortaç imzalı parça, Sen Allahın Bir Lütfusun, başta 1998 yılının ödüllerini verildiği 5. Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde TSM En İyi Kadın sanatçı ödülünü Ebru Gündeş'e 4. ve son kez kazandırmakla beraber, yine aynı ödül töreninde yılın en iyi şarkısı ödülüne aday gösterilir. 'Sen Allahın Bir Lütfusun' albümünde on iki şarkı yer alır.

Ebru Gündeş 1999 yılında hayranlarının karşısına yepyeni bir albümle çıktı. 'Dön Ne Olur' adını taşıyan bu albümünün stüdyodaki tanıtımı sırasında , basın mensupları önünde beyin kanaması geçiren 25 yaşındaki Ebru Gündeş, bir süre hastanede kaldıktan sonra, uzun bir süre de dinlenerek hayranlarından uzak kaldı. Ebru Gündeş´in 'Dön Ne Olur' albümü milyon barajını geçerek büyük bir rekora imza attı[kaynak belirtilmeli]. Tarık Ağansoy´un düzenlemelerini yaptığı albümde, genç söz yazarı ve bestecilerin de parçaları bulunuyor. Sezgin Büyük, Altan Çetin, Sinan Özşeker, Ertuğrul Polat, Hakkı Yalçın´ın yanı sıra Sezen Aksu´nun unutulmaz 'Hata' parçası da albümde yer alıyor.

Uzun bir süre dinlenme döneminin ardından, ilk konserini 11 Mart 2000 gecesi Bostancı Gösteri Merkezi´nde veren Ebru Gündeş, konserin tüm gelirini Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Vakfı Hastanesi Reanimasyon Kliniği´ne bağışladı.

2001–günümüz
Bu alt başlık tarihinden beri geliştirilmeye ihtiyaç duyuyor. Bu alt başlığın geliştirilmesi gerekiyor.
TGRT kanalında yayınlanmış ve sunuculuğunu Ebru Gündeş'in yaptığı televizyon programında Gündeş'in ‘Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var’ adlı Ataol Behramoğlu'na ait şiirden 2 kıtayı telif hakkı ödemeden izinsiz defalarca okumasının ardından Behramoğlu tarafından Gündeş ve yapımcı, yayıncı firmalar aleyhine maddi ve manevi tazminat davası açılmıştır. Öte yandan Gündeş, 2013 yılından itibaren O Ses Türkiye adlı yarışmada jüri üyeliği yapmaktadır.

Reza Zarrab kimdir?

Rıza Sarraf (Farsça: رضا ضراب, Reza Zarrab; d. 12 Eylül 1983),[1] Türkiye'de ikamet eden İran asıllı iş adamı.

Türkiye’de faaliyet gösteren Royal Holding’in sahibidir. Türk kamuoyunda Ebru Gündeş’in kocası olarak da tanınır.

Hakkkında rüşvetten kara para aklamaya kadar çeşitli iddialar olan Zarrab, 17 Aralık soruşturması’nda kilit isim olarak gözaltına alınmış, 70 gün tutuklu kaldıktan sonra suç vasfının değişme ihtimali doğduğu gerekçesiyle tahliye edilmiştir.

Yaşamı
12 Eylül 1983’te Tebriz’de dünyaya geldi. Yaşamını Dubai'de sürdüren İran Azeri Türkü bir aileye mensuptur. Reza Zarrab olan ismini Rıza Sarraf olarak Türkçeleştirmiştir.

1996’da kurulan Nafees Exchange ve Al Salam Center Exchange firmaları ile Dubai’de finans ve para piyasalarında faaliyet göstermeye başladı. Yirmili yaşlarından itibaren Türkiye’de yaşayan ve şarkı sözü yazarlığı da yapan işadamı arabesk / fantezi şarkılara söz yazarak İstanbul müzik piyasasına girdi. Azerbaycanlı sevgilisi Günel Zeynalova için kara sevda şarkıları yazarak tanındı.

Türkiye’deki faaliyetlerine 2008 yılında kurduğu Royal Denizcilik A.Ş firması ile başladı. Ardından demir çelik ve inşaat sektöründe yatırımar yaptı. 2010 yılında kardeşi Mohammed Zarrab (Can Sarraf) ile Royal Holding’i kurdu. 

Müziğe olan ilgisi sonucu tanıştığı Ebru Gündeş ile 2010 yılında evlendi.[5] Bu evlilikten Alara isimli kızı dünyaya geldi (2011). Eşine aldığı hediyeler nedeniyle sık sık magazin basınının gündemine geldi.

Altın piyasasında faaliyet gösteren Royal Holding'in alt firması olan Durak Döviz bürosunun sahibi Zarrab, şoförü ve yardımcısı Turgut Happani'nin Atatürk Havalimanı’nda kaçakçılık suçlamasından gözaltına alınmasının ardından Safir Altın Ticaret Limited adlı firmayı kurarak altın piyasasındaki faaliyetlerini yürüttü. Safir Altın Ticaret, 2012 yılında Türkiye’nin 12milyon dolarlık altın ihracatının yüzde 46’sını tek başına gerçekleştirdi. 

İçişleri Bakanlığının talimatı ile vatandaşlık dosyası hazırlanarak Bakanlar Kurulu kararıyla babası Hossein (Hüseyin), ağabeyi Mohammad Zarrab (Can Sarraf) ve şirket çalışanı İran uyruklu Arash Mıandoabchıan (Aras Serdar) ile birlikte "istisnai kişiler" sınıfından faydalanarak Mayıs-Kasım 2013 Türk vatandaşı oldu. Uluslararası para ve altın takasçılığı ile ilgili haberler nedeniyle sık sık basının gündemine geldi.
17 Aralık soruşturması
Ana madde: 17 Aralık soruşturması
Rıza Sarraf, 17 Aralık 2013 tarihinde üç bakan oğluyla birlikte rüşvet ve kaçakçılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alındı. 21 Aralık tarihinde mahkeme Muammer Güler'in oğlu Barış Güler ve Zafer Çağlayan'ın oğlu Kaan Çağlayan ile birlikte tutuklanmasına karar verdi. 28 Şubat 2014'te alınan bir kararla kendisi ve aynı operasyonda gözaltına alınan bakan çocukları tahliye edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270