Öne Çıkanlar haber manisa haberleri haberler haberi

Elçin Sangu'nun dizisi yayından kalktı! Başı fena halde belada...

Elçin Sangu 'nun Kiralık Aşk dizisinden önce geçen sezon ATV ekranlarında yayınlanan ama reyting kurbanı olan dizi de Kadir Doğulu ile rol almıştı. Büyük umutlarla başlayan dizi henüz dördüncü bölümde yayından kaldırıldı. Elçin Sangu ise çalışırken yapım şirketinden avans almış güzel oyuncunun bu avansı aylar sonra başına fena halde bela oldu.

Elçin Sangu'nun dizisi yayından kalktı! Başı fena halde belada...
 Kiralık Aşk dizisinde yıldızı hızla parlayan güzel oyuncu Elçin Sangu bir önceki dizisi Alabora'da Kadir Doğulu ile rol almıştı. Dizi iyi reyting alamayınca yayından kaldırılmıştı. Elçin Sangu dizi başlarken 180 bin lira avans kullandığı ve o avansı geri ödemediği iddiasıyla mahkemelik oldu.

 Kiralık Aşk dizisi ile yıldızı hızla parlayan Elçin Sangu bir önceki dizisi Alabora 'nın tutmamasının üzerine yargıya taşındı olay. Defne Sangu güzelliği ve oyunculuğu ile göz kamaştırmaya devam ederken bu olay biraz canını sıktı.

 Kiralık Aşk 'ın yakışıklı oyunucusu Barış Arduç ve aynı dizide yer alan Defne yani Elçin Sangu'nun gerçek hayatta birlikte olmasını isteyen binlerce hayran her iki oyuncunun sevgililerine tehdit gibi mesajlar geliyor. Elçin Sangu'nun sevgilisi kim?

 Elçin Sangu'nun başı belada! 'Kiralık Aşk' dizisiyle geniş bir hayran kitlesi edinen Elçin Sangu, yayından kaldırılan dizisi yüzünden mahkemelik oldu. İddiaya göre; "Sevdam Alabora" dizisinin yapım şirketinden peşin ücret alan Elçin Sangu, avans olarak aldığı parayı geri iade etmedi. Kiralık Aşk'taki performansıyla dikkat çeken güzel oyuncu, bu dizi için bölüm başı 20 bin liradan 260 bin liralık ücretini peşin aldı. Dizinin 4'üncü bölümden sonra yayından kaldırılmasının ardından, yapımcı şirket Endemol Medya sözleşmede "avans" olarak yazan paranın 180 bin lirasının geri iadesinin yapılmasını istedi. 
KARŞI DAVA AÇTI

Bu durumun kendisinden kaynaklı olmadığını dile getiren Elçin Sangu ise aldığı ücretin "avans" olmadığını belirterek karşı bir dava açtı. Borçlu olmadığının tespit edilmesi için mahkemeye başvuran Elçin Sangu'nun avukatı, şirketin oyuncu hakkında icra takibi başlatma hazırlığı içinde olduğunu ve bu icra takibine karşı ihtiyati tedbir kararı verilmesini talep etti.

KİRALIK AŞK SETİNDE KAVGA ÇIKARDA İDDİASI

Eski dizisinin yapım şirketi ile mahkemelik olan Elçin Sangu, şu anda ekranlarda boy gösterdiği ve büyük bir başarıya imza attığı dizisi Kiralık Aşk'ta da ücret nedeniyle sıkıntı yaşamıştı. Kiralık Aşk dizisinin başrol oyuncuları dahil tüm ekibe 10 hafta boyunca ödeme yapılmamasının Elçin Sangu'yu kızdırdığı iddia edilmişti. Birkaç saat boyunca odadan çıkmayan ve "Artık ödeme krizini çözün, yoksa sete çıkmam" dediği iddia edilen Elçin Sangu'yu yönetmen Metin Balekoğlu'nun ikna ettiği söylentiler arasındaydı.

İŞTE ELÇİN SANGU'NUN SEVGİLİSİ

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajında sevgilisi olduğunu ve 4 yıldır birlikte olduğunu dile getirmişti. O günden sonra o beyefendi bir anda merak konusu oldu. Yunus Özdiken ne iş yapar?

 Elçin Sangu'nun sevgilisi kimdir? Genç hayranlarının gönlünde samimiliği ve güzelliğiyle taht kuran Kiralık Aşk'ın Defne'si, güzel oyuncu Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken ilk kez konuştu. Peki Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? 

'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Defne' karakteriyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu'nun sevgilisi ortaya çıktı. Güzel oyuncu bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yapan Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Konuyla ilgili konuşan Özdiken, Elçin Sangu ile sevgili olduklarını söylerken,4 yıldır beraberiz dedi. Elçin Sangu son röportajında erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile ilgili olarak şu sözleri söylemişti:Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master'ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul'da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor'ELÇİN SANGU KİMDİR?

11 Temmuz 1985'te İstanbul'da doğan Elçin Sangu, Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde başlamış, 2006'da Yeditepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etmiştir. Müzikle ilgisi hiç bitmeyen Elçin Sangu, Sahne Tozu Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi alıp tiyatroya adım atmıştır. Kiralık Aşk'tan önce pek çok projede bulunan Elçin Sangu için dönüm noktası Öyle Bir Geçer Zaman Ki olmuştur. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'den sonra 2012'de Aşk Kaç Beden Giyer adlı projeyle ekranlarda yer alan Elçin Sangu, Kiralık Aşk'tan önceki dizisi Bir Aşk Hikayesi'ndeki performansıyla adından söz ettirmiştir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283