Öne Çıkanlar naniye kim teklif verdi kanlı ay tutulması burç etkileri istanbul elektrik kesintisi android 6 karagül yeni bölüm frgmanı

Elçin 'in 1 milyon liralık anlaşması Özge'nin de hedefinde...

Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu 'nun bir firma ile anlaşmasından hemen sonra büyük yankı uyandırdı. Elçin Sangu 1 milyon liraya imza atarken başta menejerinin hedefindeydi sonrasında ise Özge Özpirinçci 'de sosyal medyadan ince bir göndermede bulundu.

Elçin 'in 1 milyon liralık anlaşması Özge'nin de hedefinde...
Elçin Sangu'nun 1 milyon liralık reklam anlaşmasından sonra bir çok kişinin hedefinde oldu. Aşk Yeniden isimli dizide rol alan Özge Özpirincçi sosyal medyada inceden bir göndermede bulundu. Baklaım Elçin Sangu bu olaya nasıl bir yanıt verecek. 

 Oyuncu Özge Özpirinçci'nin tweeti gündeme bomba gibi düştü. Güzel oyuncunun kürklü tweeti Elçin Sangu için yazdığı iddia edildi. Kiralık Aşk'ın Defne'si Elçin Sangu'nun vereceği cevap merak konusu.

Aşk Yeniden dizisiyle ekranlarda boy gösteren Özge Özpirinçci'nin tweeti, meslektaşı Elçin Sangu'yu akıllara getirdi. Kiralık Aşk dizisinin başrol karakteri Defne'ye hayat veren Elçin Sangu son olarak kürklü parkasıyla gündeme gelmiş, parkanın fiyatını duyanlar ise kulaklarını inanamıştı. Haberin medyada geniş yankı bulması ardından Özge Özpirinçci; "Genç kızların idolü olan dizi karakterinin özendirici bir şekilde "kürk" giymesi ne kadar düşüncesizce değil mi?" yazdı. Güzel oyuncunun bu tweeti manidar bulundu. Yaptığı yorumla sosyal bir mesaj vermeye çalışan Özge Özpirinçci'nin bu sözlerinin "Kiralık Aşk'" dizisinin Defne'si Elçin Sangu için yazdığı iddia edildi.

ELÇİN SANGU'NUN PARKASININ FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı parlayan ve hayran kitlesini genişleten Elçin Sangu'nun dizideki rolü ve özel hayatı gibi kostümleri de dikkat çekiyor. Özellikle Defne karakterinin giydiği kıyafetler kadınların yakın markajında oluyor. En son Defne'nin iki hafta önceki bölümde giydiği yeşil tüylü parka dikkat çekmişti. O parkanın detayları ise bugün öğrenildi. Leather&Feather Design marka kolları da kürklü tasarımın fiyatının 4500 TL olduğu ortaya çıktı. Detayları köşe yazarı Sibel Arna açıkladı. İşte o yazı:

"Yeşil asker parkaları son iki yıldır çok trend. Moda tasarımcıları alternatif yaratmak adına parkaların kapüşonlarını renkli kürklerle beziyorlar. Kiralık Aşk Dizisi'nin son bölümünde Defne karakterinin giydiği palto bunlardan biri. Leather&Feather Design marka kolları da kürklü tasarımın fiyatı 4500 TL."


MENEJERİNDEN ŞOK SUÇLAMA

Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu son zamanlarda yıldızı hızla parlayan isimler arasında yerini aldı. Elçin Sangu son olarak reklam filmi ile ekranlara gelmeye hazırlanırken o reklam filminden tam tamına 1 milyon lira aldı. Bu durum eski menejerinin hiç hoşuna gitmedi.

  Elçin Sangu Meryem Uzerli'inin reklam yüzü olduğu firmanın artık yüzü oldu. Elçin Sangu Kiralık Aşk ile büyük bir çıkış yaptı. Elçin Sangu'nun o reklam filminden aldığı 1 milyon lira eski menejerini harekete geçirdi.

 Elçin Sangu son zamanların en gözde oyuncusu ve parlayan yıldızı oldu. Elçin Sangu güzelliği ile göz kamaştırırken aynı zamanda firmalarında aranılan yüzü oldu. Elçin Sangu geçtiğimiz gün 1 milyon liralık reklama imza attı. Bunun ardından büyük şok yaşadı.

 Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde bir reklam firması ile anlaşıp uçuk bir rakama imza atmıştı. Elçin Snagu Meryem Uzerli'nin oynadığı reklam filminin devamında rol olacak artık. O reklam filmi için 1 milyon liraya imza atan Elçin Sangu eski menejerini kızdırdı.

 Meryem Uzerli'nin oynayacağı reklam firması ile anlaşan Kiralık Aşk'ın güzel oyuncusu Elçin Sangu 'nun başı eski menejeri ile fena halde dertte. Eski menejer Başar Okay Onu ben şöhret yaptım diyerek kazandığı paradan pay istedi.
Güzelliği dillere destan olan son zamanlarda yıldızı hızla parlayan Elçin Sangu'nun başı fena halde dertte. Bir reklam firması ile anlaşan Sangu'nun eki menejeri imzaladığı 1milyon liradan pay istedi.

 'ONU BEN ŞÖHRET YAPTIM'
Sabah'tan Hakan Uç'un haberine göre Elçin Sangu, daha önce Meryem Uzerli'yi reklamlarında oynatan şampuan markasıyla anlaştı.

1 milyon liraya imza atan yıldız, daha sözleşmenin mürekkebi kurumadan eski menajeri Başay Okay'la komisyon kavgasına tutuştu. Eski menajer, "Onu ben şöhret yaptım" diyerek pay istedi.
GERİLİM TIRMANIYOR
Dahası, Sangu'nun eski menajeri "Elçin'in üzerinde çok emeğim var. O müzisyen olacakken ben kendisini oyuncu yaptım" diyerek oyuncunun kazancından hak iddia etti. Bu kez devreye Sangu'nun yeni menajeri Gaye Sökmen girdi. Gerilim tırmanırken, tarafların mahkemeye gideceği öğrenildi.
ELÇİN MENAJERİNİN İŞİNE SON VERMİŞTİ
Elçin Sangu, hayranlarıyla sosyal medya üzerinde tartışan eski menajeriyle aralarında yaptıkları anlaşmayı fesh etmişti. Eski menajer ise duruma büyük tepki göstermişti.
500 BİN TL DAHA AZ
Daha önce reklamlarında oynattığı Meryem Uzerli'ye 1.5 milyon lira veren Elidor, Elçin Sangu'ya 1 milyon lira ödedi.


MERYEM YERİNE ELÇİN

Tükenmişlik sendromuna yakalandığını söyleyerek kariyerinin zirvesindeyken bir anda herşeyi bırakıp giden Meryem Uzerli yeniden bir dizi ile ekranlara döndü. Meryem Uzerli 'nin dizisi istenilen sonucu vermedi. Reytinglerde çakılan dizi yakın zamanda ekranlardan kaldırılır gibi dururken Meryem bir de yüzü olduğu markanın reklam filmini kaybetti. Güzelliği ile göz kamaştıran Elçin Sangu son zamanların en çok beğenilen ismi oldu. Elçin Sangu hem yapımcıları hemde firma sahiplerini arkasından koşturuyor. Son olarak Meryem Uzerli'nin oynadığı markanın yeni yüzü oldu.

 Gecenin Kraliçesi isimli dizi ile yeniden ekranlara dönüş yapan Meryem Uzerli reytinglerde istediğini sonucu alamadı Meryem Uzerli bununla da kalmadı bir de markası olduğu reklam filmini kaybetti.

Kiralık Aşk dizisiyle gündemden düşmeyen Elçin Sangu, Muhteşem Yüzyıl'dan ayrıldıktan sonra popülerliğini kaybeden Meryem Uzerli'nin işini elinden aldı. 
 
Gecenin Kraliçesi'nin Selin'i Meryem Uzerli, 2015'te yayınlanan bir şampuan reklamından 1.5 milyon TL almıştı. Marka, bu yıl Star TV'deki 'Kiralık Aşk'ta 'Defne'yi oynayan Elçin Sangu ile 1 milyon TL'ye anlaştı.
 
Dün reklam filmi için kamera karşısına geçen Elçin Sangu'nun saçlarının gerçek kızıl olması da bu reklamda büyük pay sahibi.

KİRALIK AŞKTAN AYRILACAK MI?

Kiralık Aşk dizisinin güzel oyuncusu Elçin Sangu hakkında şok bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisi için partnerini kendi seçmek istedi. Kıvanç Tatlıtuğ'un hedefindeki isim Kiralık Aşk ile ekranlarda boy gösteren Elçin Sangu oldu. Elçin Sangu Kiralık Aşk'tan ayrılacak mı merak ile bekleniyor.

Kiralık Aşk dizisiyle yıldızı hızla parlayan Elçin Sangu iddiaya göre Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni dizisinde oynaması için Kıvanç 'ın özel isteğinin olduğu söyleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ 'un illa da Elçin Sangu olmasını istemesi akıllarda soru işareti bırakırken bu duruma evlenmeye hazırlandığı sevgilisi Başak Dizer ne diyecek merak ile bekleniyor.

En son Kurt Seyit ve Şura isimli dizi ile ekranlara gelen ve istediği başarıyı sağlayamayan Kıvanç Tatlıtuğ yeni bir dizi hazırlığında. Kıvanç Tatlıtuğ bu dizi için oldukça titiz çalıştığı söylenirken özellikle dizide Elçin Sangu'nun olmasını istemesi oldukça şaşırtıcıydı. 

Kıvanç Tatlıtuğ, iki yıl aradan sonra yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun yeni dizisinde partneri olarak “Kiralık Aşk”ta rol alan Elçin Sangu’yu istediği konuşuluyor.

Son olarak “Kurt Seyit ve Şura”da rol alan Kıvanç Tatlıtuğ, ekrana dönüyor. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, dizide Tatlıtuğ’un partneri olarak ismi geçenler arasında ise Cansu Dere ve Elçin Sangu bulunuyor.

Ünlü oyuncunun tercihinin ise Elçin Sangu olduğu konuşuluyor. “Kiralık Aşk”ta rol alan Sangu’nun Tatlıtuğ’un bağlı olduğu Gaye Sökmen Ajans’a geçmesi de bu iddiaları kuvvetlendiriyor.

“KİRALIK AŞK”TAN AYRILACAK
Yeni sezonda ekrana gelecek yeni dizinin senaryosu ise Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat imzası taşıyor. Tatlıtuğ’la birlikte rol almak için sezon sonunda “Kiralık Aşk” dizisinden ayrılacağı da iddia edilen Sangu, verdiği bir röportajda ünlü oyuncuya övgüler yağdırmıştı.

Ünlü oyuncu, “Kurt Seyit ve Şura”da beraber kamera karşısına geçtiği Tatlıtuğ için “Göründüğünün aksine çok iyi ve mütevazı bir insanmış” açıklamasını yapmıştı.


ELÇİN SANGU VE BARIŞ ARDUÇ RÖPORTAJINDAN

2015 yılı onların yılı oldu. Herkes onları konuşuyor. Çok seviliyorlar! Star TV'nin fenomen dizisi Kiralık Aşk ile ekranda izlediğimiz Elçin Sangu ve Barış Arduç bu popülaritenin sırrını İstanbul Life dergisine açıkladı.

Yaz  aylarında bir çok dizi ekranla buluştu. Kimi erken veda etti, kimi ise yeni sezonda da kendine yer buldu.  İçlerinden biri var ki ilk bölümünden itibaren herkesin aklında yer etti. Cuma günlerinin vazgeçilmezi oldu! Fragmanları bile heyecanla beklenen Ortaks Yapım’ın ‘Kiralık Aşk’ dizisi aslında 2015 yılının en başarılı projelerinden biri oldu. Ve ‘Kiralık Aşk’ın iki yıldızı: Elçin Sangu ve Barış Arduç... Daha önce pek çok projede izlediğimiz oyuncular bu diziyle kariyerlerinin en başarılı yılına imza attı. İstanbul Life dergisine konuşan ikili bu başarının sırrını açıkladı.
Geriye dönüp baktığınızda 2015 yılı sizin için nasıl geçti?
Elçin Sangu: Herhalde en şanslı olduğum yıl. ‘Kiralık Aşk’ dizisinden dolayı böyle düşünüyorum. Bundan sonrasının ise daha şanslı geçeceğine inanıyorum. 2015 benim için başlangıçtı, sonrası daha güzel gelir diye umuyorum. Hem sıkıntılar geride kalacak hem de yükselişin tadına varılacak.
Barış Arduç: 2015 şahane geçti benim için. Bu yıl yeni bir işe başladık. Eminim, hem benim kariyerim, hem Elçin’in kariyeri, hem de ekip için her şey şahane gidiyor.
‘Kiralık Aşk’ dizisi hayatınıza nasıl girdi?
Elçin Sangu: Dizi hayatıma aniden girdi. Yaz mevsimiydi. Aslında evde biraz dinlenmeyi düşündüğüm zamanda geldi. Biraz tereddüt ettim çünkü yeni bir işim bitmişti. Bu dizi projesi gelince romantik komediyi de denemek istedik.
Barış Arduç: Bu projeden önce Hande Doğandemir ile ‘Racon’ dizisini yapmıştık. O dizi biraz kısa sürmüştü. Ancak bana çok yararlı oldu. Piyasayla alakalı biraz daha farkındalık sağladı. ‘Racon’dan sonra yaklaşık 12 tane iş teklifi geldi. ‘Kiralık Aşk’ da bunlardan bir tanesiydi.
Elçin Sangu 30, Barış Arduç 28 yaşında
Elçin Sangu 30, Barış Arduç 28 yaşında
Senaryo geldiğinde, okuduğunuzda zihninizde neler canlandı? Nasıl buldunuz?
Elçin Sangu: Defne sevebileceğim bir karakterdi bu yüzden çok fazla tereddüt etmedim. Kafamda soru işareti yoktu. Senaryoyu okuduğunuzda karakter hemen hemen canlanıyor kafanızda. Ve kabul ettim. Tabii bunda Ümmü Burhan’ın da, Ali Leskay’ın da etkisi var, onları da es geçmeyeyim. İlk tereddüt ettiğim zaman benimle çok güzel bir konuşma yaptılar. İkna olmamı sağladılar aslında.
Barış Arduç: Açık konuşmak gerekirse Türkiye’de, içinize sinse de sinmese de, bir iş geliyor çok iyi diyorsun ama sonra işler umduğun gibi gitmeyebiliyor. Başarı için birçok unsurun ortak noktada buluşması gerekiyor. Yapımcısı, yönetmeni, senaristi, oyuncular, bütün ekip... Hepsinin arasının tutması gerekiyor. Onlar denk geldi de bence bu hale geldi. Ne sadece benimle, ne sadece Elçin’le uyumumuzla, ne de sadece yapımcıyla alakalı...  Hepsinin beraber iyi bir enerji yaratmasıyla alakalı bir durum. İlk okuduğumda senaryo çok heyecanlandırdı beni. Ama yine de kaygılarımız olabiliyor tabii ki. Siz ne kadar inanırsanız inanın izleyiciyle buluşacak mı diye de kaygılanıyor insan... Ancak şu an çok mutluyum, iyi ki işin içine girdik ve güzel bir şey başardık. Dolu dizgin gidiyoruz.
Peki sizin kendi hikayeniz?  Oyunculuk hayatınıza nasıl girdi?
Elçin Sangu: O da her şey gibi çok ani oldu. Oyunculuğu hiç meslek olarak yapmayı planlamamıştım. İzmir’de büyüdüm. Mersin’de opera okudum. “Hadi, ben bir oyuncu olayım İstanbul’a gelip bir ajansa yazılayım” gibi bir düşüncem de yoktu. Karşıma Başay Okay çıkmasaydı muhtemelen böyle bir şeye adım atmayacaktım. Amatör bir tiyatroda oyunculukla uğraşırken İzmir’de çekilen bir dizinin seçmelerine ailemin de ısrarıyla katıldım. O iş olmadı tabii ki. Enteresan bir seçmeydi. Başay Okay oradan bana ulaştı. Yapar mıyız, yapamaz mıyız diye konuşurken ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisi hayatıma girdi. Orijinal kızıl, piyano çalmayı, şarkı söylemeyi bilen, bir de İtalyanca bilen bir kız… Buna sanırım nokta atışı deniliyor. Zaten dizi için görüşmeye geldim. Sonrasında iki gün içinde sadece valiz toplama süresi verdiler ve hemen İstanbul’a yerleştim. Çok, çok ani... ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’, bittikten sonra da İzmir’e dönmeyi düşündüm. Çünkü İstanbul’da tanıdığım biri yok. Ne yapacağım burada! İşte o bekleme süresinde İzmir’de olayım, olursa geri gelirim diye düşündüm. Ancak İzmir’e dönmedim, bir süre beklemeye karar verdim. İstanbul’da tek olmak zordu. Ancak bu dönemi de çabuk atlattım. Şehre çok çabuk adapte oldum. Sonrasında da pek çok proje geldi.  Başrol teklifleri gelmeye başladı. Ancak ben ikinci rollerle devam edeyim istedim. Başrolün bir zamanı var. Zamanı gelecek ve ondan sonra kabul edeceğim diye düşündüm. Birkaç yıl böyle gitti. Bu benim altıncı işim ve beşinci yılım. ‘Kiralık Aşk’ dizisine kadar da ‘Kurt Seyit ve Şura’, ‘Bir Aşk Hikayesi’, ‘Aşk Kaç Beden Giyer’, ‘Sevdam Alabora’ dizilerinde oynadım.

Barış Arduç:  Ben aslında çelebi gibi gezdim. İsviçre’de doğdum. 8 yaşında Türkiye’ye geldim. Adapazarı’nda ilkokulu okudum. İlkokul 3 ve 4. sınıfları Gölcük’te okudum. O zamana kadar halamla birlikteydim. Çünkü ailemin İsviçre’deki işlerini tamamlayıp gelmeleri için belirli bir zamana ihtiyaçları vardı. 5. sınıfa kadar Gölcük’te kaldım, sonra 1999 depremi oldu. Oradan Bolu’ya gittik. Bolu’ya da gider gitmez 12 Kasım depremi oldu. Orada da ortaokul ve  lise 1’i okuyup sonra İstanbul’a geldim. Oyunculuk hayatım nasıl başladı? Aslında inanın lise sona doğru ya konservatuar ya da spor akademisi diye iki açmazda kaldım. O zaman da hayatımın her alanında spor olduğu için okul takımında yaptığım sporlardan dolayı spor akademisi daha ağır bastı. Kayseri Erciyes Üniversitesi’ni kazandım. Bir seneyi aslında çok da doldurmadan bırakmak zorunda kaldım. Yine çok tesadüfi bir durumla Ayla Algan ile tanıştım. Ekol Drama’da eğitim aldım. Çok şey borçluyum Ayla Algan’a. Birçok önemli insan daha var. Bir süre sonra Sadri Alışık Tiyatrosu’unda tiyatro eğitimi alıp bir yandan da sette bulundum. Tiyatro aslında aktif olarak yapmadım. Ama sadece tiyatral bir eğitim aldım. Yani bu işin mutfağında vardım.
‘Kiralık Aşk’ ise benim baş tacım diyebilirim. Tabii ki diğer yaptığım işlerin hepsine saygım sonsuz, hepsinin bana kattığı birçok şey var. Şu an ‘Kiralık Aşk’ta performansımın beğenilmesi ya da kendi kaderimi daha sağlamlaştırdığım ana geldiysem bunu daha önceki işlerime de borçluyum. Size bir şekilde pratik yaratıyor. İşle alakalı daha çok deneyim kazandırıyor. Belki de hepsi sizi bu güne hazırlıyor. Şu an tabii ki hazırım demiyorum, yapacak bir sürü işim var. Ama ‘Kiralık Aşk’, gerçek anlamda para kazanıp, kendi manevi doygunluğumu da yaşamamı sağlayan ilk işim diyebilirim.
Kariyerimde ise ilk ‘Küçük Hanımefendi’ adlı diziyle ekranda oldum. Ondan sonra BKMile yaptığımız ‘Deliha’ filmiyle de o farkındalık başladı, ‘Racon’la perçinlendi, ‘Kiralık Aşk’la da tam istediğimiz noktaya geldi. Arada ‘Bugünün Saraylısı’ da var. Onu da es geçersem ayıp etmiş olurum. ‘Benim İçin Üzülme’de ise 17-18 yaşlarında bir genci canlandırmıştım. Spor tutkusu olan, Trabzonspor’da futbol oynamak isteyen biri. O karakter sadece ilk bölümde vardı. Geri kalan bölümlerde ise diziye ‘flashback’ olarak  devam etti. Ama hakikaten beni en çok tatmin eden işlerden biriydi, çünkü karakter o kadar çok sevildi ki öldüğü günden sonra Trabzonspor tribünlerinde, “Kalbimizi kazandı” diye büyük bir pankart açtılar. Yani o tabloyu gördükten sonra insan herhalde doğru yoldayım diye düşünüyor, mutlu oluyorsunuz.

Peki bu yolculukta ‘Kiralık Aşk’ nasıl bir yere sahip? Set atmosferi nasıl?
Elçin Sangu: Ben başlarken de bu işe inanılmaz inanıyordum. Çok güzel ekiplerle çalıştım ama hiç bu kadar kenetlenmiş bir ekiple çalışmamıştım. Gerçekten çok mutlu olarak çalıştığım herhalde en büyük iş bu.
Barış Arduç: Çok güzel. Zaten işin bu kadar iyi reyting alması, güzel yerlere gelmesinin sebebi bu. Bu başarıda mutlaka ekibin önemi vardır.
Hayat verdiğiniz karakterleri sizden dinlesek... 
Elçin Sangu: Defne, bütün sorunlara, hayat sıkıntılarına rağmen yine hayata yaşam enerjisi ve gücüyle tutunan bir kız. Kendi ayakları üzerinde duruyor. Asla dramı yaşamıyor, o hayatı kabullenip onun üzerinden devam ediyor. Ve sorunları çözmeye çalışıyor. Elinden geldiğince acıları da zorlukları da aslında ti’ye alıyor. Çokta umurunda değil hayat. Sonrasındaki değişimi ile ilgili de hiç bilmediği bir yaşama adaptasyon süreci ve hiç yaşamadığı bir aşkı yaşama fırsatı buldu.
Barış Arduç: Bu tür bir drama yapıyorsanız şuna yoruyorsunuz hikayeyi; ilk 3-4 bölümde bir karakter oluşturuyorsunuz kendi dünyanızda ve ona bir form katıyorsunuz, performe etmeye başlıyorsunuz. Dolayısıyla sizin belleğinizde; Ömer İplikçi, şunları yapar ve bunları yapmaz gibi kalıplar oluşuyor. Ama Türkiye’de dizi sistemi temelinden biraz sıkıntılı olduğu için gerek süreleriyle, gerek başka hikayelerle izleyici profilinin isteğine göre hareket etmek durumunda kalıyorsunuz. Dolayısıyla haklı olarak senaryo gereği “Yok, Ömer bunu yapmaz!” diyebileceğiniz bir şeyi, an geliyor yapabiliyorsunuz. O yüzden ben Ömer ile alakalı kafamdaki karakteri anlatabilirim. Ama siz izlerken hiç anlattığınla uymadı da diyebilirsiniz. Değişebilir.
Sizce ‘muhteşem ikili’ olarak görülen, çok sevilen Defne ve Ömer’in sırrı ne?
Elçin Sangu: Ben istediğim kadar oynayayım, o dünya kurulmadıysa karşı tarafa hiçbir şekilde  geçmiyor. O yüzden kesinlikle Ömer ve Defne ikilisinin uyumu diye sınırlandıramıyorum. Kesinlikle öyle bir şey değil. İki kişinin uyumu değil yani bu. Komple, herkesin uyumu.

Defne’nin sevdiğiniz yanları ve en zor tarafları neler?
Elçin Sangu: Enerjisini seviyorum. Saflığını seviyorum. O masum, aslında çıkar gütmeyen ama hayatımı düzene sokayım derken de hatalar yapan birisi. Defne’nin yaptığı hataları seviyorum. Saçmalamasını seviyorum. Onun dışında sevmediğim şeyi, belki biraz daha kadın olduğunun farkına varabilir.
Peki Ömer İplikçi...
Barış Arduç: Ömer’in güçlü bir adam olması, tek başına her yükün altından kalkması, kimseye çok fazla ihtiyaç duymadan, bütün yükü sırtlayıp hedeflediği kariyere gidebilmesi bana etkileyici geliyor. Kadınlara karşı olan tavrı da öyle. Etkilenmediği sürece çok flört eden bir adam değil. Orada da benzeşiyoruz. Yapısı sağlam olduğu için seviyorum Ömer’i. Zor tarafları da var. Biraz soğuk... Bazen de egoist... Aynı zamanda ‘ben giderim, ben yaparım’ tarafları var.
Sizce Ömer neden bu kadar seviliyor?
Barış Arduç: Ömer doğru bir insan. Düzgün, dürüst. Hayatında fazla yalan olmayan bir adam ve haliyle iyi biri oluyor. Çok fazla entrikanın içinde yaşamayı sevmediği için o düzgünlük, o doğrulukla herhalde kadınları etkiliyor.
Her ikiniz de oyunculuk öncesinde farklı alanlarda ilerliyordunuz. Opera sadece okulda mı kaldı? İleride operayla ilgili bir şeyler yapmak istiyor musunuz?
Elçin Sangu: Opera diye düşünür müyüm bilmiyorum. Opera, belli sınırları, çerçeveleri, kuralları olan, girmenin zor çıkmanın çok kolay olduğu bir sektör. O yüzden çok tercih edeceğim bir şey değil. Ben o kurallara bağlı kalıp, kurallarla yaşayabilecek biri hiç değilim. Bunu özellikle sonradan daha da iyi kavradım. Ben özgür olmalıyım. Oyunculuk da benim özgür olduğum alan. O yüzden opera değil ama müzikle ilgili bir şey illaki bir gün yapmak isterim.
Spor akademisine gitmişsiniz. İleride spor alanında bir şeyler yapmak ister misiniz?
Barış Arduç: Spor alanında da bir yatırım yapmayı düşünüyorum. Spor kompleksleri ya da başka bir şey. Çünkü kardeşim de sporla ilgileniyor. Spor kulübü gibi bir yer açmak istiyorum. İçinde crossfit olan, yüzme havuzu olan, tenis kortu olan… Tabii bunlar büyük planlar. Hayatın ne zaman ne sunacağı belli olmaz. Güzel şeyler sunarsa ben de güzel şeylerle hizmet etmek istiyorum insanlara spor alanında.

Sporda özellikle ilgilendiğiniz bir alan var mı?
Barış Arduç: Birkaç sene okul takımında futbol oynadım. Amatör ligde futbol, ilkokulda hentbol da oynadım. Aslında tek bir branşa yoğunlaşmak yerine bütün branşları yaptığım için belki pek de profesyonelleşemedim. Algım fazla dağıldı.
Denemediğiniz ama yapmak istediğiniz bir spor dalı var mı?
Barış Arduç:  Denemediğim bir şeyler muhtemelen vardır. Tenis oynamayı çok bilmiyorum. Keşke bilseydim çünkü tenis çok güzel bir spor. Tenisle de jimnastikle de ilgilenmek isterdim ama ona erken yaşlarda başlayıp vücudunu alıştırmak gerekiyor. Bir oğlum olursa mutlaka yüzme ve jimnastiğe gönderirim.
2016'ya dair hayalleriniz ya da beklentileriniz neler?
Elçin Sangu:  Ben öyle hayattan çok büyük beklentilere sahip olan, şuyum olsun buyum olsun gibi spesifik şeyleri dileyen biri değilim. Genel olarak bir dileğim, isteğim oluyor o da geleceğime yönelik, kariyerime yönelik hayatta herkesin dileyebileceği şeyler. Çok ekstrem bir şeylerim yok. Çok uçuk hayallerim yok yani olabilme ihtimali olan hayallerim var ve olduğunda da mutlu oluyorum o bana yetiyor. Zaten çok küçük şeylerden mutlu olabilen biriyim. O yüzden çok abartı dileklerim yok. Önünü görmeden çok fazla adım atmayan, önce analizini yapan biriyim.
Barış Arduç: Plan yapmıyorum. Ancak hedeflerim yok anlamına gelmiyor bu. Tabii ki de hedeflerim var. 2016 ile alakalı şu anki dizinin temposu nedeniyle başka bir şey ya da sinema filmi çekecek zamanımız olmuyor maalesef. Ama yaz itibariyle olabilecek, görüştüğümüz, okuduğumuz şeyler var. Hepsi birbirinden güzel. Artık onlardan hangisi içimize sinerse, hangisinin daha doğru, daha düzgün, daha altından kalkabileceğimize inanırsak bir sinema filmi olabilir. 


İŞTE ELÇİN SANGU'NUN SEVGİLİSİ

Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? Elçin Sangu geçtiğimiz günlerde yaptığı bir röportajında sevgilisi olduğunu ve 4 yıldır birlikte olduğunu dile getirmişti. O günden sonra o beyefendi bir anda merak konusu oldu. Yunus Özdiken ne iş yapar?

 Elçin Sangu'nun sevgilisi kimdir? Genç hayranlarının gönlünde samimiliği ve güzelliğiyle taht kuran Kiralık Aşk'ın Defne'si, güzel oyuncu Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken ilk kez konuştu. Peki Elçin Sangu'nun sevgilisi Yunus Özdiken kimdir? 

'Kiralık Aşk' dizisinde canlandırdığı 'Defne' karakteriyle büyük çıkış yakalayan Elçin Sangu'nun sevgilisi ortaya çıktı. Güzel oyuncu bir perakende şirketinde üst düzey yöneticilik yapan Yunus Özdiken ile aşk yaşıyor. Konuyla ilgili konuşan Özdiken, Elçin Sangu ile sevgili olduklarını söylerken,4 yıldır beraberiz dedi. Elçin Sangu son röportajında erkek arkadaşı Yunus Özdiken ile ilgili olarak şu sözleri söylemişti:Erkek arkadaşımın zekasına hayranım. Çok güzel bir üniversitede siyasal bilimler okumuş, master'ını yapmış. O da İzmirli ama İstanbul'da tanıştık. Her şeyden önce sıkıcı bir adam değil, komedi unsurları hayatının içinde hep var. O çok zeki, esprili, bana hitap eden, hayatımı geçirebileceğim biri. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki, benim evrilmeme ve gelişmeme sebep oluyor'

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270