Öne Çıkanlar haber manisa haberleri haberler haberi

Ece Erken'in ayrılığı tartışmalı bitti, Ece kendini Rusya'da buldu

Türkiye'nin sarışın güzellerinden Ece Erken'in hayranlarını üzen ayrılık haberinin ardından çocuğunun babası olan Serkan Uçar ile tek celsede boşanan Ece Erken boşanmasının üzerinden daha bir gün geçmeden Rusya'dan fotoğraf gönderdi.

Ece Erken'in ayrılığı tartışmalı bitti, Ece kendini Rusya'da buldu
Siyah beyaz aşığı olan Ece Erken'in Beşiktaş ile Lokomotif Moskova arasında oynanan maçı izlemek için gittiği ortaya çıktı. Moskova sokaklarında dolaşan ünlü sunucu Rusya havasında çekildiği bazı fotoğrafları instagram üzerinden hayranlarıyla paylaştı. Erken'in kucağında küçük oğlu Eymen ve kendi adının bulunduğu Beşiktaş forması bulunuyordu. Hatta Ece Erken instagrama attığı fotoğrafın ardından "Formam şekil" diye bir not düştü.

Erken de "Hiç kimsenin baskı ve tehdidi altında kalmadan kendi isteğimle özgür irademle boşanmaya karar verdim. Benim de maddi, manevi tazminat ve nafaka talebim yok. Evdeki eşyaları paylaştık. Çocuğun velayeti bende kalacak. Baba ile protokoldeki gibi ilişki kurulsun. Aramızda alacak verecek ilişkisi kalmamıştır" şeklinde konuştu. Mahkeme, boşanma protokolünün kabulüne hükmetti ve çifti boşadı.

'EŞYALARI PAYLAŞTIK'
Söz alan Uçar, "Herhangi bir maddi ya da manevi tazminat ve nafaka talebim yok. Evdeki eşyaları paylaştık. Çocuğumuzun velayeti annede kalacak. Çocuğum için yapılacak tüm kreş ve eğitim masrafları ve sağlık sigortası tarafımca karşılanacak" diye konuştu.
ECE ERKEN NE KADAR NAFAKA ALACAK?
Sunucu Ece Erken (37) ile kendisine şiddet uyguladığı ve ölümle tehdit ettiği iddiasıyla mahkemelik olduğu eşi Serkan Uçar'ın (26) evliliği resmen sona erdi. İstanbul Aile Mahkemesi'nde önceki gün görülen duruşmaya, birbirlerine karşılıklı dava açan Uçar ile Erken katıldı. Uçar'ın avukatı, tarafların bir protokol düzenlediğini ve anlaşarak boşanmaya karar verdiğini belirtti.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270