Öne Çıkanlar naniye kim teklif verdi kanlı ay tutulması burç etkileri istanbul elektrik kesintisi android 6 karagül yeni bölüm frgmanı

Ece 'Erken'den kalkıp yollara düşüp Kıbrıs'a uçmuş hemde eski kocasıyla....

Ece Erken oğlunun babası Serkan Uçar ile yeniden görüşmeye başladı. Ece ve Serkan Uçar'ın evlilikleri çalkantılı bir şekilde devam etmiş sonunda ayrılık kararı almışlardı. Bu ayrılık sonrası çift 4 ay sonra Kıbrıs'a tatile gitti.

Ece 'Erken'den kalkıp yollara düşüp Kıbrıs'a uçmuş hemde eski kocasıyla....
 Ece Erken ve Serkan Uçar boşandıktan sonra yeniden bir araya geldiler. Serkan Uçar daha önce de oğlunun annesi eski eşiyle bir araya gelmek için çaba sarf etmişti ama Ece Erken bu duruma sıcak bakmamıştı. Serkan Uçar sonunda Ece Erken'i kandırdı ve hafta sonu Kıbrıs'a uçup gittiler.

 Ece Erken ve Serkan Uçar aşkı yeniden alev aldı. Ece Erken olaylı bir şekilde evlenip yine aynı şekilde boşandığı eşiyle Kıbrıs'a uçup gitti. Ece Erken ile Serkan Uçar yeniden mi birleşecek merak ile bekleniyor.

 Olaylı bir şekilde evlenen ve yine olaylı bir şekilde boşanan Ece Erken 4 ay önce boşandığı eşi ile Kıbrıs'a gittiği iddia edildi. Ece Erken ilk günden itiibaren istenmeyen gelin olmuştu bu aşkın yeniden başlayıp başlamayacağı merak konusu oldu.

 Ece Erken ve Serkan Uçar bir kez daha mı birlikte olacak? Şok eden bir gelişme ile bir yaz günü gizlice nikah kıyan Ece Erken ve Serkan Uçar'ın evlilikleri çok uzun sürmedi ve bebeklerine rağmen boşnam kararı almışlardı. 4 ay önce boşanan çift yeniden bir araya geldi.

Sunucu Ece Erken, 4 ay önce boşandığı, oğlu Eymen'in babası Serkan Uçar'la herkesten gizli Kıbrıs'a gitti... 

Ünlü sunucu Ece Erken, 2014 yılında sürpriz bir kararla evlendiği Serkan Uçar'la oğlu Eymen'in doğumundan hemen sonra yollarını ayırmıştı. Boşanma döneminde birbirlerine ağır suçlamalarda bulunan ikili, sürpriz bir şekilde barıştı.Bugün'de yer alan habere göre çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü birlikte geçirmek için geçtiğimiz günlerde Kıbrıs'a gitti. Ancak otellerin 14 Şubat için program yapması ve birçok ünlü ismin Kıbrıs'a gelmesi ikilinin planlarını alt üst etti.Erken ve Uçar, kimseye görünmemek için 13 Şubat sabahı 07.00 uçağıyla İstanbul'a döndü.

Ece Erken ve Serkan Uçar'ın Sevgililer Günü'nü gözlerden uzak kutlama hayali suya düştü.


SERKAN UÇAR İKNA ETMİŞ ANLAŞILAN

Ece Erken ve Serkan Uçar barışıyor mu? Olaylı bir şekilde evlenen ve yine olaylı bir şekilde boşanan Ece Erken ve Serkan Uçar yeniden barışıyorlar haberleri ile gündeme geldiler. Serkan Uçar iddiaya göre Ece Erken'in gönlünü kazanmak için çiçekler göndermeye başladı.

 Ünlü sunucu Ece Erken bir çocuğunun babası Serkan Uçar ile olaylı bir şekilde ayrıldıktan sona yeniden bir araya gelmeye çalışıyor.İddiaya göre Serkan Uçar eski eşine çiçekler göndermeye başladı. Serkan Uçar yeniden barışmak için büyük çaba sarf ediyor.
 Olaylı bir şekilde ayrılan Ece Erken ve Serkan Uçar bir kez daha bir araya gelmek için bir adım atıldı. Ece Erken aldığı ani bir karar ile evlendiği Serkan Uçar ile ani bir karar ile ayrıldı. Olaylı bir şekilde ayrılan çift yeniden bir araya mı geliyor.

Ece Erken ve Serkan Uçar barışıyorlar mı? Ece Erken ve Serkan Uçar ile yeniden bir araya gelecekleri gündeme geldi.  Ece Erken ile Serkan Uçar 5 aylık aşkın ardından Haziran 2015'te evlenmişti. Çiftin oğlu eymen geçen Nisan'da dünyaya geldi. 
Ancak bu mutluluk uzun sürmedi. Temmuz'da olaylı bir ayrılık süreci başladı. Ece Erken ile Serkan Uçar birbirlerini ağır bir dille suçladılar. Ekim'de boşandılar ama Serkan Uçar Ece Erken'in peşini bırakmıyor.

BİR ŞANS DAHA İSTEDİ
Ece Erken sunuculuk yapmak için Yenibosna'daki Starcity AVM'deydi. Kulisine eski eşi Serkan Uçar'dan kırmızı güller geldi. Çiçeği getiren kurye, güvenlik görevlisine telefonu uzatıp "Serkan Bey sizinle görüşmek istiyor" dedi.

Serkan Uçar güvenlikçiye "Çiçekleri Ece Hanım alsın, atmasın. Ona söyleyin çocuğumuz Eymen'in hatrına bir şans daha istiyorum." diye yalvardı. Ece Erken bu nota ve çiçeklere hiç aldırış etmedi. İşi bitince AVM'den 10 bin TL'lik alışveriş yaptı.

BOŞANMA SONRASINDA BİRİ BARDA BİRİ MAÇTA

Ece Erken ve Serkan Uçar dün resmen boşandılar. Ece Erken kendinden yaşça küçük sevgilisiyle geçen yaz evlenip gündem oluşturmuştu. Evlilikleri ailelr tarafından onay almadı ama onlar buna rağmen evliliklerini devam ettirmeye çalıştılar. Sonunda bir yerden patlak verdi ve sonunda boşandılar. Boşanır boşanmaz Ece Erken maça Serkan Uçar ise bara kafaya dağıtmaya gitti.

 Serkan Uçar ve Ece Erken boşanması günler sonra gerçekleşti . Boşanmadan önce sık sık skandallara imza atan çift sonunda adliyede bir araya geldi. Gayet sakin görünen çift boşandıktan sonra da fotoğraf çektirmeyi unutmadılar. İkili boşantıkdan sonra soluğu çok farklı yerlerde aldılar. 

Önceki gün çocuğunun babası Serkan Uçar'dan tek celsede boşanan Ece Erken, boşanır boşanmaz soluğu Rusya'da aldı.
 
Koyu Beşiktaş taraftarı olan Erken, Siyah-Beyazlı takımın Lokomotif Moskova ile oynayacağı maça gitti.
 
Moskova sokaklarında gezmeyi ihmal etmeyen güzel sunucu, burada çektiği fotoğrafları da instagram'da paylaştı.
 
Erken, sırtında oğlu Eymen ve kendisinin adının yazılı olduğu Beşiktaş forması için de "Formam şekil" dedi.

Ece Erken ve Serkan Uçar dün tek celsede boşandılar. İkili sık sık son zamanlarda magazin gündeminde yerini aldı. Aralarındaki gerilim git gide tırmanırken sonunda boşanmayı başardılar. Ece Erken ve Serkan Uçar boşandıktan sonra boşanma hatırası olarak fotoğraf çektirdi.

 Ece Erken ve Serkan Uçar dün boşandı. İkisi aynı anda geldi adliyeye ve gayet medeni bir şekilde boşandılar. Boşanma sonrasında da birlikte fotoğraf çekinmeyi unutmadılar. Karşılıklı suçlamalarla birbirlerine dava açan Ece Erken ile Serkan Uçar, dün anlaşmalı olarak boşandı. Çift, boşandıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ece Erken ve kendinden yaşça küçük olan Serkan Uçar'dan dün boşandı. Serkan Uçar ve Ece Erken boşanma sonrasında hatıra fotoğrafı çekindi. Ece Erken bugün İstanbul Adliyesi'nde sessiz sedasız boşandı. Evlendikleri ile boşanmaları da olaylı bitti ünlü çiftin. Ece Erken son zamanlarda gittiği her mekanda Serkan Uçar ile karşı karşıya geliyor ve magazin gündeminde yerini alıyordu. Serkan Uçar Ece Erken'in gece gezmelerine karşı çıkıp tepki gösteriyordu.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; sunucu Ece Erken (37) ile kendisine şiddet uyguladığı ve ölümle tehdit ettiği iddiasıyla mahkemelik olduğu eşi Serkan Uçar’ın (26) evliliği resmen sona erdi. Dün İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya her iki taraf da katıldı. Uçar’ın avukatı, tarafların 22 Temmuz’da bir protokol düzenlediklerini ve anlaşarak boşanmaya karar verdiklerini belirtti.Söz alan Serkan Uçar, “Aramızda ihtilaf yoktur. Eşimle barışarak evliliği devam ettirme teklifini de kabul etmiyorum” dedi. Nafaka talep etmeyen Ece Erken de şunları söyledi: “Çocuğumun eğitim masrafları baba tarafından karşılanacak. Herkesin üzerine kayıtlı olan araç ve gayrimenkul noktasında karşılıklı olarak alacak-verecek ilişkisi kalmadığından, mal rejiminin tasfiyesi konusunda karşılıklı olarak birbirimizi ibra ettik. Bu yönden de aramızda alacak verecek ilişkisi kalmamıştır.”


1500 DOLAR NAFAKA ÖDEYECEK
Çiftin boşanmasına hükmeden mahkeme, oğulları Eymen’in velayetini anne Ece Erken’e verdi. Karara göre Serkan Uçar, oğlu için aylık 1500 dolar iştirak nafakası ödeyecek. Eymen’in sağlık sigortası ile tüm kreş ve eğitim masrafları da baba tarafından karşılanacak. Çift arasında imzalanan protokole göre ayrıca Uçar, çocuğunu her ayın birinci ve üçüncü haftalarının cumartesi-pazar günleri görebilecek. Eymen 3 yaşına geldiğinde, babasında yatılı kalabilecek. Eymen ilkokula başladıktan sonra her yıl sömestr tatili ile, dini bayramların ikinci ve üçüncü günleri babasına verilecek.

Ece Erken bugün Çağlayan 'daki İstanbul Adliyesi'ne gidip kesin olarak boşandı. Geçen yaz evlenen ünlü sunucu olaylı bir şekilde boşandı. Serkan Uçar ile ayrılmaları olay olmuştu. Uzun süre magazin gündeminde yer almışlardı ve almaya da devam edecekler. Ece Erken ve Serkan Uçar bugün kesin olarak boşandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270