Öne Çıkanlar yılanların öcü yeni bölüm fragmanı melih gökçek sneijder gs android 6

Ebru Gündeş'in ağzından çıkanı kulağı duymadı!

O Ses Türkiye'nin güzel yarışmacısı Ebru Gündeş dün yayınlanan bölümde öyle bir gafa imza attı ki.. Güzel sanatçı Dersim'in Karadenizde olduğunu söylemesi bugün manşetlerde yerini aldı.

Ebru Gündeş'in ağzından çıkanı kulağı duymadı!
 O Ses Türkiye'nin güzel yarışmacısı öyle bir gafa imza attı ki.. Tv8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasında Özlem isimli yarışmacı Kazım Koyuncu'nun 'Koyverdin Gittin Beni' şarkısını seslendirdi. Yarışmacıyı grubunda görmek isteyen Karadenizli Murat Boz, Özlem'in memleketini sordu ve 'Dersim' cevabı aldı. Murat Boz'un ardından Ebru Gündeş'in söz almasıyla olanlar oldu.
 
O Ses Türkiye yarışmacısı Özlem memleketinin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Dersim (Tunceli) olduğunu söyledi.
 
Bunun üzerine Ebru Gündeş'in Dersimli yarışmacıya; 'Herkes Karadenizlilere olan hayranlığımı bilir. Bir Karadenizli yarışmacı ile çalışmayı çok isterim.' demesi üzerine izleyenler şoke oldu.


EBRU GÜNDEŞ BOTOKS MU YAPTIRDI?

Ebru Gündeş botoks mu yaptırdı? Güzel sanatçı O Ses Türkiye yarışmasının ilk gününden itibaren büyük tartışmalara neden olmuştu. Güzel sanatçının yüzündeki şişliklerin nedeni botoksa bağlandı. Ünlü sanatçı ise botoks değil girip olduğunu söyledi.

Son zamanlarda eşiyle büyük sorunlar yaşadığı iddia edilen Ebru Gündeş'in yüzüne botoks yaptırdığı iddia edildi.  Yüzündeki şişlikle dikkat çeken güzel şarkıcının ‘‘botoks’’yaptırdığı iddia edilmişti.  Konuyla ilgili açıklamada bulunmayan Gündeş’in yüzüne herhangi bir estetik operasyonu yaptırmadığı ortaya çıktı.

Ağır gribal enfeksiyon geçirdiği için yüzü şişen Ebru Gündeş hastalığını makyajla kapatmaya çalışınca daha çok dikkat çektiği öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270