Öne Çıkanlar ios 7 kara para aşk yılbaşı bilet fiyatları manisa android 6

Dünyanın En Güzel Kokusu dediler bir araya geldiler! Gala tamam da ya gişe?

Son zamanlarda Türk Sinemasına artan ilgi aynı zamanda filmleri de ard arda patlatıyor. Bir çok film vizyona giriyor ama gişede istenilen sonuç alınmıyor. son olarak başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu'nun oynadığı film Dünyanın en Güzel Kokusu isimli filmin galası gerçekleşti. Bu galada bir çok ünlü boy gösterdi ama önemli olan Gişedeki rakamlar olacak.

Dünyanın En Güzel Kokusu dediler bir araya geldiler! Gala tamam da ya gişe?
 Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu 'nu bir araya getiren muhteşem filmde en çok merak edilen şey hiç şüphesiz bu iki isimin buluşması oldu. Çarşamba akşamı gerçekleşen galaya birbirinden ünlü isimler akın etti.

Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu 'nu bir araya getiren muhteşem filmde en çok merak edilen şey hiç şüphesiz bu iki isimin buluşması oldu. Çarşamba akşamı gerçekleşen galaya birbirinden ünlü isimler akın etti. 

 Dünyanın En Güzel Kokusu”, 10 Şubat Çarşamba akşamı Kanyon Cinemaximum’da gerçekleşen galasında; televizyon, sinema, tiyatro ve müzik dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Başrol oyuncuları Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu’nun yanı sıra Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Belçim Bilgin, Erkan Petekkaya, Berrak Tüzünataç, Kenan Doğulu, Burak Kut, Kaan Urgancıoğlu, Mehmet Erdem, Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük, Akasya Aslı Türkmen, Atilla Özdemiroğlu, Hakan Eren, Ömer Faruk Sorak, İpek Sorak, Başak Sayan, Gonca Vuslateri, Nevra Serezli, Cengiz Bozkurt, Menderes Samancılar, Cansen Yeni, Caner Karamukluoğlu, Başak Parlak, Emrah Kaman, Esra Erol, Esra İnal, Fotoş Seymen, Gülhan Tekin, Günseli Kato, Gözde Kocaoğlu, Açelya Akkoyun, Melek Şahin, Necmi Yapıcı, Mert Tünay, Merve Sevi, Metin Keçeci, Nasuh Mahruki, Turabi Çamkıran, Zeynep Gülmez gibi isimlerin katıldığı galada film, davetlileri derinden etkiledi.
 
Günümüzden, romantik, eğlenceli ve dramatik hikayesiyle herkesi saran “Dünyanın En Güzel Kokusu”; gala davetlilerinden tam not aldı. Davetliler; bir aşk ve çocuk özlemi hikayesinin arka planında günümüz ilişkilerine hem mizahi, hem eleştirel bir bakış sunan filmin etkisinden uzun süre çıkamadılar.
 
Dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin, Böcek Film ile birlikte ortak yapımcılığını üstlendiği “Dünyanın En Güzel Kokusu”; arkadaşlıkla başlayıp, çocuk özlemiyle aşkın bambaşka bir haline dönüşen bir hikayeyi beyazperdeye taşıyor. Aşkın bazen, fark edemeyeceğimiz kadar yakınımızda olduğunu anlatan film; arkadaşlığın aşka dönüşüp dönüşemeyeceğini sorguluyor, sorduğu tüm soruların cevabını yine kendi hikayesi içinde veriyor.
 
Uğur Yağcıoğlu’nun yazıp yönettiği, başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu paylaştığı “Dünyanın En Güzel Kokusu”nda aynı zamanda; Burak Altay, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Feriha Eyüpoğlu, Açelya Akkoyun gibi güçlü oyuncular rol alıyor. Sevilen ve başarılı müzisyen Mert Tünay’ın müziklerine imza attığı filmin süpervizörlüğünü ise, çok izlenen filmlerin yönetmeni Ömer Faruk Sorak üstleniyor.
 
“Paramparça”, “Kördüğüm” gibi dizilere imza atan dünyanın en büyük yapım şirketi Endemol Shine Türkiye ve “G.O.R.A.”, “Sınav”, “Aşk Tesadüfleri Sever”, “8 Saniye” gibi yapımlara imza atan Böcek Film’in ilk ortak yapımı olan “Dünyanın En Güzel Kokusu”; 12 Şubat 2016’da sinemalarda!Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270