Öne Çıkanlar kürt partisi orucu bozar mı kürdistan suriyeli ikiz kardeşler ohal

Dilara'yı da 'Gönder'dikten sonra

En son Dilara Gönder ile birlikte görüntülenen ve sonrasında her geçen gün yanında başka güzeller yer alıyor. Cem Yılmaz kendisine yönetilen evlilik sorusuna oldukça çarpıcı açıklamalar getirdi. Cem Yılmaz bu saatten sonra kolay kolay nikah masasına oturamayacak gibi görünüyor.

Dilara'yı da 'Gönder'dikten sonra
 İftarlık Gazoz isimli filmi ile bir kez daha izleyicisiyle buluşan Cem Yılmaz iş hayatındaki başarısı kadar özel hayatında bu kadar başarılı olamadı ne yazık ki. Ahu Yağtu ile evlendikten sonra çok geçmeden boşanan Cem Yılmaz bir daha asla evlenmeyeceğini açıkladı.

Türkiye'nin en çok sevilen showmeni Cem Yılmaz Ahu Yağtu ile nikah masasına oturarak ilk kez evliliğin tadına varmıştı. Bu aşk küçük Kemal'a rağmen bitmişti. Cem Yılmaz çok geçmeden sık sık magazin manşetlerinde çapkınlık turlarında görüntülendi. Cem Yılmaz evliliğe çok sıcak bakmadığını açıkladı.

 Cem Yılmaz yaptığı her iş attığı her adım ile olay olmayı başarırken özel hayatıyla da sık sık gündemde yerini almaya devam ediyor. Son olarak Dilara Gönder ile görüntülenen Cem Yılmaz yeniden evlilik sorularına şok yanıt verdi.

 Cem Yılmaz'a hayatının sorusunu, yakın dostu Mazhar Alanson sordu! Alanson, Zorlu PSM'deki ‘Mazharolmak’ isimli gösterisine giden ünlü komedyene "Sevgilin var herhalde, eee evlilik ne zaman?" diye sordu. 

Cem Yılmaz ise şu yanıtı verdi: "Abi ben o işi bir kere yaptım. Sütten ağzım yandı, bir daha da o topa girmem!"

DİLARA GÖNDER İLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

 Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Hakkı Akil, yeni yaşını önceki gece Arnavutköy Eftalya Balık’ta kutladı. Kutlamaya birçok ünlü isim katıldı.
 
Cem Yılmaz,  Hakkı Akil için hazırlanan sürpriz doğum günü partisine yeni sevgilisi Dilara Gönder’le katıldı.
 
Parti basından gizli organize edilmesine rağmen kapıda muhabirlerle karşılaşan Yılmaz, şaşkınlıkla “Siz önceden mi alıyorsunuz haberi, nasıl oluyor?” diye sordu.

Aynı araçla geldiği Gönder ise fotoğrafa girmemek için Yılmaz’ın birkaç adım gerisinde kaldı. Ünlü komedyen ve içeride “sevgilim” diye hitap ettiği Gönder, ekibin geceye başka yerde devam etme önerisine sıcak bakmadı. Yeni sevgililer, mekan çıkışı yine Yılmaz’ın otomobiliyle oradan ayrıldı.

EZGİ MOLA: ERKEN AYRILMAK ZORUNDAYIM
 
Doğum gününe Şener Şen,  Ozan Güven, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Ceylan Çapa, Şebnem Bozoklar ve Sinan Öncel katıldı. 
 
Akil doğum günü pastasının mumlarını dostlarıyla birlikte üfledi.
 
 
Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden kutlamayı ilk terk eden Ezgi Mola oldu. Ünlü oyuncu, “Programım var, erkenden ayrılmak zorunda kaldım” diye konuştu. (Kelebek)


CEM YILMAZ KİMDİR?
Cem Yılmaz (d. 23 Nisan 1973, İstanbul), Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, dublör, senarist, yapımcı ve yönetmen.

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivaslıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.[1]

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı.

1998'de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.[2]

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı.[3]

Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi büyük markaların yer aldığı firmalar için başarılı reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti.[4]

“Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[5], “4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[6] ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[7] gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü.

2014'te StandartCY adlı gösterisiyle son baharda Amerika turnesine çıkmıştır. Son filmi Ali baba ve 7 cüceler 13 kasım 2015'te vizyona girmiştir.
AHU YAĞTU 'DAN BOŞANDI

 Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu Paramparça dizisinde birlikte rol aldığı Tolga Tekin ile büyük aşk yaşadığı iddia edildi. Ahu Yağtu'nun adı kısa bir süre önce genç oyuncu Birkan Sokullu ile anılmıştı. Tolg Tekin ise bir yıllık eşinden boşanmış ve bu boşanmanın nedeni Zeynep Koltuk'un şiddet gördüğü olarak iddia edilmişti.

Ahu Yağtu kısa bir süre önce Birkan Sokullu ile görüntülenmiş çok geçmeden Paramparça dizisinde rol aldığı Tolga Tekin ile bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Tolga Tekin bir yıllık eşinde şok bir karar ile ayrılmış Zeynep Hanım şiddet gördüğünü iddia etmişti.

Ahu Yağtu, aşk yaşadığı iddia edilen Tolga Tekin'i annesiyle tanıştırdı. Tekin'in İzmir'de sık sık Yağtu ve annesiyle görülmesi de aşk iddialarını doğruladı. 
Takvim'de yer alan habere göre dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüştüğü iddia edilen Ahu Yağtu ile Tolga Tekin, bu dedikodular karşısında sessiz kalmıştı. Ancak yakın çevrelerine "Sadece çok yakın arkadaşız" diyen ikili, akılları karıştırdı. Dedikodulara göre Tolga Tekin, sadece Ahu Yağtu'nun değil anne Hülya Yörük'ün de kalbini fethetti. Sık sık Yağtu ve annesiyle İzmir'de görülen Tekin, dün de Yörük ile birlikteydi.


ANNEYE YAKIN TAKİP
Ahu Yağtu, dizi setinden birkaç arkadaşı ve Tolga Tekin'i annesiyle buluşturdu. İnstagram'da 80 bin takipçisi olan ünlü oyuncunun, takip ettiği 295 kişi arasında Hülya Yörük'ün de olması dikkat çekti.

Yörük'ün takipçileri arasında Ahu Yağtu'nun dizideki arkadaşlarından da bir tek Tekin'in olması bir başka detaydı. Yağtu'nun adı bir ara da Birkan Sokullu ile de anıldı. Ancak Sokullu'nun gerçek aşkının Berrak Tüzünataç olduğunun ortaya çıkmasıyla bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı anlaşıldı.

ŞİDDET Mİ UYGULADI?

Bu arada Tekin, kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Koltuk'tan 1 yıl önce boşanmış ve o dönem Koltuk, ayrılık gerekçesi olarak "eşinden şiddet gördüğünü" iddia etmişti.

BİRKAN SOKULLU İLE GÖRÜNTÜLENDİ

Star Tv ekranlarında yayınlanan Paramparça isimli dizide oyunculuğu ile göz kamaştıran Ahu Yağtu kendinden yaşça küçük Birkan Sokullu ile görüntülendi. Güzel oyuncu yine kendisi gibi oyuncu olan ve yeni boşanan Birkan Sokullu ile sabaha karşı bir arabada görüntülendi.

 Cem Yılmaz ile evlendikten bir sene sonra boşanan Ahu Yağtu kendisi gibi eşinden boşanan Birkan Sokullu ile görüntülendi. İkili eğlendikleri o gece sabaha karşı ayrı otomobilde görüntülendi.
Cem Yılmaz ile yaşadığı kısa süreli aşk sonrası nikah masasına oturmuştu. Bu evlilikten bir çocuk sahibi olan Ahu Yağtu Cem YIlmaz'dan ayrılmıştı. Ahu Yağtu uzun aradan sonra yakışıklı oyuncu ile görüntülendi

Cem Yılmaz'la evliliği 2013'te sona eren Ahu Yağtu ile Aslı Enver'den geçen ağustosta boşanan Birkan Sokullu, önceki gece beraber İstanbul turundaydı. Gecede iki ayrı mekana uğrayan çift, sabaha karşı aynı otomobil içinde görüntülenmekten kaçamadı. 
AYRI AYRI ÇIKTILAR

Ahu Yağtu ile kendisinden 7 yaş küçük olan oyuncu Birkan Sokullu, önceki akşam Etiler Da Mario'da buluştu. 20.00'de girdikleri mekandan 23.30 sularında ayrılan ikili, birlikte görüntülenmemek için restorandan ayrı ayrı çıktı.

EMİRGAN'DA BİR ARAYA GELDİLER

Yağtu ve Sokullu, çok geçmeden bu kez Emirgan'daki Gizli Kalsın'da bir araya geldi. Eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. İki oyuncu, saatler 05.00'e yaklaşırken kulüpten çıktı.

NEYE UĞRADIKLARINI ŞAŞIRDILAR

O saatte kapıda muhabirlerin beklediğini tahmin etmeyen ve yan yana olmakta sakınca görmeyen Yağtu ile Sokullu, flaşlar patladığında neye uğradığını şaşırdı.AHU  YAĞTU KİMDİR?

Ahu Yağtu kimdir, Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir’de doğmuştur. Çocukluğu Karşıyaka’da geçti. Anne babası o küçükken ayrıldı. Sanat okulundan mezun oldu. 14 yaşında model olmaya karar verince İzmir‘den İstanbul’a taşınmış.

İş hayatına 1993 yılında modellikle başladı, zaman içinde meslek hanesine oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha ekledi.

Bir dönem Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmış, birçok reklam filminde rol almıştır.

2001 yılında 90-60-90, Kampüsistan-2003- Savcının Karısı-2005, 29-30-2006, Komiser Nevzat-2007, Kavak Yelleri-2007, Aşk ve Ceza-2010 rol aldığı dizilerdir. 2010 senesinde Bir Avuç Deniz sinema filminde oynamıştır.

İstanbul Bebek’te “Second Chance” isimli vintage butik sahibidir. Ahu Yağtu, aktif olarak podyum yaşantısını sürdürmektedir, Türkiye’nin en iyi birkaç modelinden birisidir. Aynı zamanda stil danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yapmaktadır.

Evlilikleri :
1.evliliği :2000 yılında 22 yaşındayken kenkat Doğan Akçura ileyaptı. 5 yıl sonra boşandılar.

2. evliliği:Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz 10 Mart 2012 tarihinde Pera Palas Otel’de evlendi. Balayı için Dubai‘ye gittiler. Evlenmeden önce 4.5 aylık hamile olan Ahu Yağtu, çocukları doğduğunda adını Kemal koyacaklarmış.

Rol Aldığı Filmler:
2011 – Bir Avuç Deniz

Rol Aldığı Diziler:
2001 – 90 60 90 Sezon 1
2003 – Kampüsistan
2005 – Savcının Karısı
2006 – 29-30
2011 – Canım Babam
2007 – Komiser Nevzat Sezon 1
2007 – Kavak Yelleri
2011 – Aşk Ve Ceza Sezon 2

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270