Öne Çıkanlar yozgat istihbarat haber haberi 29 ekim

Dev anketten onlar çıktı kesin evlenirler...

Kara Sevda dizisinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen bir kez daha dev ankette yine birinci oldular. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in kısa bir süre önce imam nikahı kıydıkları iddia edilmişti. 14 Şubat Sevgililer günü öncesinde yapılan bir ankette bir kez daha birinci oldular.

Dev anketten onlar çıktı kesin evlenirler...
 Kara Sevda isimli dizinin yakışıklı oyuncusu Burak Öçivit ve güzel oyuncu Fahriye Evcen'in aşkları son sürat devam ederken Sevgililer Günü 'ne adım adım yaklaşılırken yapılan bir ankette yine birinci olan çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen oldu.

 Çalıkuşu dizisinde başlayan aşk son sürat devam ederken ünlü çift evlilik yolunda da emin adımlarla ilerliyor. İmam nikahı kıydıkları habeleri ile gündeme bomba gibi düşmesinden sonra ünlü çift sembol  5 bin 69 kişinin katıldığı ankette oyların yüzde 45'ini aldı.

 Çalıkuşu dizisinde başlayan aşk son sürat devam ederken geçtiğimiz günlerde imam nikahı kıydığı iddialarıyla gündemde yer alan ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen 2016 yılının sembol çifti oldu.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti yine en beğenilen çift oldu. Büyük bir aşk yaşayan ünlü çift kısa bir süre önce imam  nikahı kıydığı haberleri ile gündeme gelmelerinden sonra yaklaşan Sevgililer Günü'nden önce 2016 yılının sembol çifti oldu.
 
Bu yıl Sevgililer Günü'nün en beğenilen çifti, Fahriye Evcen-Burak Özçivit oldu. Kızlarsoruyor. com sitesinin yaptığı ankette; hem kadın, hem de erkek kullanıcılar, 14 Şubat'ın sembol çifti olarak Evcen ile Özçivit'i seçti. Ünlü çift, 5 bin 69 kişinin katıldığı ankette oyların yüzde 45'ini aldı. Onları yüzde 15 oranında oy alan Burçin Terzioğlu- İlker Kaleli çifti takip etti. Geçtiğimiz Ağustos ayında evlenen Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç ise yüzde 12 oyla üçüncü oldu. Evlilik hazırlığı yapan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu ise erkeklerden yüzde 12, kadınlardan yüzde 4 oy aldı. 

İMAM NİKAHI VAR MI?

Aracıyla sıkışık trafikte ilerlemeye çalışan oyuncu Burak Özçivit, "Sevgilisi Fahriye Evcen'le imam nikahı kıydı" haberlerine açıklık getirdi.

"KESİNLİKLE ÖYLE BİR ŞEY YOK"

Ünlü oyuncu, "Arkadaşlar kesinlikle öyle bir şey yok" diyerek yoluna devam etti.


2995 KİŞİNİN KATILDIĞI ANKETTE BİRİNCİ OLMUŞLARDI

 Çalıkuşu isimli dizide başrol oyanayan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen bir üredir birlikte. Yakın zamanda vizyona giren başrollünü Murat Boz ve Burak Özçivit'in oynadığı filmi güzel oyuncu Fahriye Evcen ve yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in ailelerinin buluşmalarına vesile oldu.

2015 yılının en çok beğenilen çifti olmayı başaran Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlilik yolunda ilk adımı attılar. Aileler sonunda buluştu. Başrollerini paylaştıkları “Çalıkuşu” dizisinin setinde yakınlaşan, rol arkadaşlıkları dizinin final yapmasının ardından aşka dönüşen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, evlilik yolunda ilerliyor.

Yaklaşık 1,5 yıldır birlikte olan çift, sonunda ailelerini de tanıştırdı. Evcen ile Özçivit aileleri, geçtiğimiz gün Akasya AVM’nin sinema katındaydı. İki aile, Burak Özçivit’in 15 Ocak’ta vizyona girecek olan “Kardeşim Benim” filmini, ünlü oyuncu tarafından kapatılan salonda baş başa izledi.


Bu özel gösterim için Fahriye Evcen’in anne, baba ve üç kız kardeşinin Almanya’dan geldiği öğrenildi. Özçivit de salona annesi, babası, kız kardeşi ve eniştesiyle girdi. Tanışma faslını sinema salonunda yaşayan aileler, iki ünlü oyuncunun evlilik planlarıyla ilgili bir açıklama yapmaya yanaşmadı.

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin aileleri sinemada buluştu

 2995 kişi katıldı oyların %41'ini Fahriye Burak çifti aldı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit aşkı Çalıkuşu dizisinde başladı. İkili dizide sevgiliyi canlandırıyordu. Ardından gelen yeni bir filmde bu aşkı iyice pekiştird. Yapılan bir anket ile de en beğenilen çift seçildi. Burak Özçitivit ve Fahriye Evcen 2995 kişinin katıldığı ankette oyların %41 ini alarak birinci sıraya oturdu.

 Türkiye tercihini onlardan yana kullandı. 2.995 kişinin katıldığı Yılın en beğenilen çifti anketinde açık ara farkla Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti birinci olduğu açıklandı. Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti katılımcıların %41’inin oyunu alarak açık ara birinci oldu.Onları, Merve Boluğur-Murat Dalkılıç ile Sereney Sarıkaya-Kerem Bürsin çifti takip etti.

 Yılın en beğenilen çifti oldu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti. Bir süredir birlikte olan çift Türkiye'den onay aldı. Bir çok çiftin olduğu sıralamada birinci seçilen Burak Özçivit Fahriye Evcen aşkı herkesi mest ediyor.

 Çalıkuşu dizisinde tanışıp sonrasında bir aşka yelken açan ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti yılın en beğenilen çifti seçildi. Uzun süre Özcan Deniz ile büyük bir aşk yaşayan Fahriye Evcen kıskançlık haberleri ile gündeme gelmişti.

 Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti en çok beğenilen çift seçildi. Kara Sevda dizsinin yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit il Fahriye Evcen çifti oyların büyük oranını aldı. 2.995 kişinin katıldığı “Yılın en beğenilen çifti” anketinde açık ara farkla Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti birinci oldu.

Ekranların en sevilen yüzlerinden birisi olan ve en son Karada sevda dizisinde Başrol oynayan Burak Özçivit Yaprak Dökümündeki rolü ile büyük begeni toplayan sevgilisi Fahriye Evcen yapılan seçimlerde birinci oldu Türkiye oylarıyla en sevilen çifti belli oldu. 2.995 kişinin katıldığı Yılın en beğenilen çifti anketinde açık ara farkla Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti birinci olduğu açıklandı. Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti katılımcıların %41’inin oyunu alarak açık ara birinci oldu.Onları, Merve Boluğur-Murat Dalkılıç ile Sereney Sarıkaya-Kerem Bürsin çifti takip etti.
Ekranların en sevilen yüzlerinden birisi olan ve en son Karada sevda dizisinde Başrol oynayan Burak Özçivit Yaprak Dökümündeki rolü ile büyük begeni toplayan sevgilisi Fahriye Evcen yapılan seçimlerde birinci oldu Türkiye oylarıyla en sevilen çifti belli oldu. 2.995 kişinin katıldığı Yılın en beğenilen çifti anketinde açık ara farkla Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti birinci olduğu açıklandı. Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti katılımcıların %41’inin oyunu alarak açık ara birinci oldu.Onları, Merve Boluğur-Murat Dalkılıç ile Sereney Sarıkaya-Kerem Bürsin çifti takip etti.
2.995 kişinin katıldığı “Yılın en beğenilen çifti” anketinde açık ara farkla Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti birinci oldu.Bir sosyal paylaşım sitesi “Yılın en beğenilen çifti sence hangisi?” anketi düzenledi. 1.798’si kadın ve 1.197’i erkek olmak üzere toplam 2.995 kişinin katıldığı ankette Fahriye Evcen-Burak Özçivit çifti katılımcıların %41’inin oyunu alarak açık ara birinci oldu.Onları, Merve Boluğur-Murat Dalkılıç ile Sereney Sarıkaya-Kerem Bürsin çifti takip etti. 

FAHRİYE EVCEN KİMDİR?  
Fahriye Evcen4 Haziran 1986, Solingen), Türk sinema ve dizi oyuncusu. Yaprak Dökümü dizisindeki Necla rolüyle ün kazanmıştır.Solingen'de doğan Fahriye Evcen, çocukluğunda Almanya'da ailesi ile zor zamanlar geçirdi. Yedi yaşında iken Alman Neo-Naziler Solingen şehrinde Türklerin yaşadığı evleri yakmaya başlayınca, Evcen'in ailesi dikkat çekmemek için evlerinin ışıklarını hep kapalı tuttu. Türkiye'de tatilde bulunduğu bir dönemde Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak bulunduğu sırada Aydoğan, Evcen'i yapımcı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırdı.
Almanya Düsseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Fahriye Evcen, Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırdı. Fahriye Evcen ilk sinema deneyimini 11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan Cennet filminde başrol oyuncusu olarak yaşadı, aynı sene Aşk Tutulması filminde başrol oynadı. Almanya'daki üniversite eğitimini tamamlamayan Evcen, Boğaziçi Üniversitesi'nde tarih bölümünden mezun olmuştur. Yapımcılığını TİMS Productions'ın yaptığı Çalıkuşu'nda Feride karakterine canlandırdı. Çalıkuşu'nda başrolü paylaştığı Burak Özçivit'le yeniden, bu sefer bir sinema filmi Aşk Sana Benzer ile beyazperdeye döndü.Film, 23 Ocak 2015 de vizyona girdi.
BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR?
Burak Özçivit 24 Aralık 1984, İstanbul), Türk oyuncu ve eski manken.Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur(2001). Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumaktadır. Aslen Gazianteplidir.2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşında gelecek vadeden seçilmiştir. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Şuanda ise mankenliği bırakmıştır.Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Buna bağlı olarak da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.

Burak Özçivit Kimdir ?
 
 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Gazianteplidir. Kazım İşmen Lisesi'nden mezundur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okudu.
2003 yılı Best Model of Turkey yarışmaşına katılmış ve “gelecek vadeden” seçilmiştir.
 
Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başlamıştır. Daha sonra mankenliği bırakmış, Uğurkan Erez'in ajansında cast olarak çalışmaktadır.
 
Daha sonra 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katılmış ve Best Model of Turkey seçilmiştir. Ardından da Best Model of The World'e katılmış ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçilmiştir.
 
Faruk Saraç, Abbate, Tween ve Network gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev almıştır.
 
İlk oyunculuk deneyimini 2006 da “Eksi 18” adlı dizisinde genç komiser Murat'ı canlandırarak yaşamıştır. Kasım 2007'de sinemalarda gösterime giren Musallat isimli sinema filminde rol almıştır. 2008 de Kanal D'de yayınlanan ve yönetmenliğini Kartal Tibet'in yaptığı Zoraki Koca adlı dizide oynamıştır. Star Tv’de yayınlanan “İhanet “Dizisinde rol aldı.
 
2008 yaz aylarında ise Baba Ocağı adlı dizide Güven adlı karakteri canlandırmıştır. Daha sonra “Gossip Girl” adlı yabancı diziden den esinlenilen “Küçük Sırlar” adlı dizide Çetin'i canlandırmıştır. 2011'den beri Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu karakterini canlandırdı.
 
Burak Özçivit, İngilizce biliyor. Araba kullanmak, spor yapmak ve futbol oynamaktan hoşlanıyor.
 
2013 - 2014 yılları arasında Yapımcısı Timur Savcı, yönetmeni Çağan Irmak olan ve Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı eserinden üçüncü kez uyarlanan "Çalıkuşu" dizisinin başrollerinde Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Begüm Kütük oynadılar.
 
23 Ocak 2015 tarihinde vizyona giren "Aşk Sana Benzer" adlı sinema filminde Burak Özçivit başrolde olarak, Fahriye Evcen, Selim Bayraktar, Yavuz Bingöl ile birlikte rol aldı.
 
15 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı "Kardeşim Benim" adlı sinema filminde Murat Boz ve Aslı Enver ile birlikte baş rolde oynadı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283