Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber haberler haberleri

Denilen oldu ve hayatı durdurdular...

Ankara'da yaşanan o patlama sonrasında üç günlük yas ilan edilmişti. Dün ise hiç bir eğlence programı ekranlara gelmedi. Bazı kesimler bu duruma tepkili olsa da acı büyüktü. 97 canın gittiği o korkunç olay sonrasında bazı dizilerin çekimleri bile ertelendi. Dün Esra Erol, Seda Sayan'ın programı, Zuhal Topal'ın programı İşte Benim Stilim bunun gibi bir çok program ekrana gelmedi bunun yanı sıra Güllerin Savaşı ve Acil Aşk ARanıyor'un çekimleri bile durdu.

Denilen oldu ve hayatı durdurdular...
Ankara'da cumartesi günü yaşanan o patlama sonrası 97 can feci şekilde can verdi. Bunun üzerine üçgünlük yas ilan edildi. Bir çok eğlence programı yayına girmdi ayrıca bazı dizilerin de çekimi durdu.  Acil Aşk Aranıyor ve Güllerin Savaşı dizilerinin çekimleri durdu, nedeni ise Ankara'daki kanlı terör saldırıları. ‘Acil Aşk Aranıyor’ ile ‘Güllerin Savaşı’nın dünkü çekimleri yapılmadı. İzdivaç programları da ekrana gelmedi.13 Ekim 2015Acil Aşk Aranıyor ve Güllerin Savaşı dizilerinin çekimleri durdu.
Medyapım, Ankara’da HDP'ye destek yürüyüşü öncesinde yaşanan terör saldırısı nedeniyle Kanal D’de yayınlanan ‘Güllerin Savaşı’ ve Show TV’deki ‘Acil aşk Aranıyor’ setini durdurdu.

‘Güllerin Savaşı’nda Gülru karakterini canlandıran Damla Sönmez, “Hepimizin başı sağ olsun. Hayat normal değil. Akmıyor. Normalleşmesine, normalleştirilmesine izin vermiyoruz. Hayatı durduruyoruz” sözleriyle Instagram’dan tepkisini gösterdi. İzdivaç programları da yayınlarını durdurdu. Esra Erol, Zuhal Topal, Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın programları yayınlanmadı.

Kanal D ekranlarının büyük bir heyecan ile izlenen dizilerinden biri olan güllerin Savaşından herkesi şok edecek gelişme bugün yaşandı. Ankara’da yaşanan terör saldırısı nedeniyle Kanal D ekranlarında yayınlanan ’Güllerin Savaşı’ isimli dizinin çekimlerine ara verildi.Kanal D’nin cumartesi günü ekrana gelen Güllerin Savaşı adlı dizi Ankara’daki patlamadan dolayı çekimlerini durdurma kararı aldı. Kanal D’nin dizisinde flaş karar! Çekimler durduruldu.  #HayatıDurduduyoruz kampanyasına katılan dizinin yapım şirketinden konuyla ilgili olarak aşağıdaki açıklama yapıldı: "Kanal D’nin cumartesi günü ekrana gelen Güllerin Savaşı adlıdizi Ankara’daki patlamadan dolayı çekimlerini durdurma kararı aldı. KanalD’nin dizisinde flaş karar! Çekimler durduruldu. Ankara’da yaşanan terörsaldırısı nedeniyle Kanal D ekranlarında yayınlanan ’Güllerin Savaşı’ isimlidizinin çekimlerine ara verildi. Kanalda yayınlanan dizi, Ankara’da yaşananterör saldırısını böyle protesto ediyor. Kanal D’de cumartesi günleri ekranagelen ’Güllerin Savaşı’ isimli dizi, Ankara’daki terör saldırısını çekimleridurdururak ihtarname ediyor.Ankara’da yaşanan acı terör olayı sebebiyle MedyapımGüllerin Savaşı dizi ekibi 12 ekim pazartesi günü set durdurma kararıalmıştır..."

Güllerin Savaşı, yönetmenliğini Merve Girgin’in,senaristliğini Melis Civelek ve Sırma Yanık’ın, yapımcılığını ise Medyapım’ınüstlendiği, başrollerini Canan Ergüder, Damla Sönmez ve Barış Kılıç’ınpaylaştığı, 2014 yapımı Kanal D dizisidir. İlk bölümü 8 Temmuz 2014’te ekranagelmiştir.Mesleği için yurtdışına giden Ömer Hekimoğlu üzüntülü birşekilde, geri dönmek üzere, Türkiye’ye gelir ancak burdaki olaylar karşısındageri dönemez. Gülfem eski aşkıdır fakat evin hizmetçisi aynı zamanda GülfemSipahinin de büyük hayranı olan Gülru’ya karşı ilgi duymaktadır. Gülfem’inkardeşi Cihan, küçükken ablasının onu boğmaya çalışmasından dolayı bir travmageçirmiştir ve Cihan’da Gülru’ya aşıktır. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270