Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği melih gökçek kara para aşk

Dağ 2 Filmi Sinema çekimi

Türk sinema tarihinin en çok sevilen filmlerinin başında gelen Dağ 2 filmi konusu ve efektleri ile birlikte son zamanların en önemli yapıtları arasına girme başarısı gösterdi. İşte Dağ 2 Filmi Sinema çekimi hakkında merak ettiğiniz detaylar.

Uzun zamandır içerisinde bulunduğumuz durumu başarılı bir şekilde anlatan yapıtların başında gelen Dağ 2 filmi Türk sinemasında çığır açan yapıtlar arasına girme başarısı gösterdi. Özellikle Türk sinemasının en çok izlenen filmleri arasında girme başarısı gösteren Dağ 2 Filmi hakkında izleyecilerin merak ettiği filmin konusuna biraz değinmek istiyorum. Dağ 2 Filmi Sinema çekimi izlemek isteyenlere benim önerim filmi mutlaka ama mutlaka sinemeda izleyerek son derece başarılı olan bu yapıta katkıda bulunmak olacaktır. 

Dağ 2 Filmi Sinema çekimi 

Filmin halen vizyonda olması aslında bu konuda geç kalmadığını göstermektedir. Filmde kullanılan silahların ve envanterlerin ise TSK'dan alınması aslında ne kadar gerçekçi bir film olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. İşte bu yüzden Dağ 2 Filmi Sinema çekimi izlemek yerine filmin sinemada izlemek yada filmin yakın zamanda çıkacak olan DVD'sini alarak izlemek sizler açısında son derece önemli olacaktır. 

Dağ 2 Filmi konusu


Ceyda isimli Türk bir gazetecinin DEAŞ militanları tarafından kaçırılmasından sonra opeasyon için Irak'a giden Türk askerlerinin en özel timlerinden olan Bordo Bereli Askerlerin orada verdiği amansız mücadeleyi konu almaktadır. Özellikle son zamanlarda izlediğimiz en Türk filmleri arasında kendisine ilk sırada yer bulacak olan bu yapıtın içerisinde kullanılan kameralar, silahlar oldukça başarılı bir şekilde filmde ele alınmıştır. Filmin konusuna devam edelim. 

Operasyon için Türk hükümeti tarafından gizli bir operasyon ile Irak'a giden askerlerin Ceyda isimli gazeteci kadını kurtardıktan sonra tekrar yurda dönmeleri gerekmektedir. Özellikle burada 7 Bordo Bereli askerimizin Türkmen köylerinde yaşanan katliamlar kayıtsız kalmamak için verdiği amansız mücadele son derece başarılı bir şekilde dile getirilmektedir. Dağ 2 Filmi Sinema çekimi izlemek yerine bu enfes sahnelerin yer aldığı filmi sinemada izlemenizi sizlere birkez daha öneriyorum. Bu mücadele sırasında özellikle Ceyda isimli gazetecinin genellik Türk askeri lehine yazılar yazmasına rağmen kurtarma çabaları Ceyda isimli gazetecinin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Burada Ceyda ve Bordo Bereli askerlerimiz arasında zaman zaman gerilimler yaşansa da askerlerimiz Ceyda'yı kurtarark Türkiye' ye gönderme başarısı gösteriyor. Ancak bu olaydan sonra Türkmen köylerinde DAEŞ saldırılarına maruz kalan Türkmenleri kurtarmak için operasyona izinsiz devam eden Bordo Bereli askerlerimizin DAEŞ teröristleri ile girdiği amasız mücadele son derece başarılı bir şekilde ele alınmıştır. 

İşte filmin sonunda gözlerinizin dolmasına neden olacak olan bu muhteşem Dağ 2 Filmi Sinema çekimi değilde orjinal çekimini izlemenizi sizlere şiddetle tavsiye ediyorum.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283