Öne Çıkanlar haberi haber haberleri sneijder ahberler

Çocuk doğursaydı bu kadar çekmezdi...

Ebru Öztürk ve Chole ağrı sancı içinde soluğu hastanede aldı. 20 lik diş sancısı çeken iki güzel perişan oldu. Ebru Öztürk çektiği sancıyı ağrıları sosyal medyada takipçileri ile paylaştı.

Çocuk doğursaydı bu kadar çekmezdi...
 Güzelliği ile göz kamaştıran podyumların iddialı isimlerinden olan Ebru Öztürk'ün başı 20'lik dişi ile beladan. Ebru Öztürk diş sancısının kendini mahvettiğini sosyal medyada duyurdu. Bu durumdan madur olan tek isim Ebru Öztürk değildi. Diş sancısı çeken başka güzel Serdar Ortaç'ın güzel karısı Chole oldu.

 Güzel mankenlerden Ebru Öztürk ve Serdar Ortaç'ın güzel karısı Chole 20 lik diş yüzünden sancılı saatler yaşadı. Ebru Öztürk'ün diş sancısı yüzünden okunuyordu. Eski mankenlerden olan Ebru Öztürk'ün perişan hali şok etti.

 Diş sancısı kabir sancısı derler toplumda. Diş ağrısı iki güzeli de birden vurdu. Serdar Ortaç'ın güzel eşi Chloe ve ünlü manken Ebru Öztükr 'ı perişan etti. İki ünlü isim soluğu dişçi de aldı.

 Diş ağrısı iki güzeli hastanelik etti. Bir döneme imza atan Ebru Öztürk ve Serdar Ortaç'ın güzel eşi Chole 20 'lik dişleri yüzünden perişan oldular. Bir dönem adı profesyonel futbolcu Tuncay Şanlı ile aşk dedikodularına karışan ünlü manken Ebru Öztürk ve Serdar Ortaç'ın eşi Chloe önceki gün Nişantaşı’nda objektife takıldı. Sıkıntılı görüntüsü nedeniyle merak uyandıran ve magazin gazetecilerinin meraklı soruları üzerine Dişçiden çıktığını söyleyen ünlü manken Ebru Öztürk, "Bir operasyon geçirdim, mahvoldum. Çok ağrım var, 20'lik dişler beni perişan etti" dedi.  
20'lik diş operasyonu geçiren diğer isim Serdar Ortaç'ın eşi Chloe önceki akşam Nişantaşı'ndaydı. DJ Uğur Kirik ile akşam yemeği yiyen çift, mekân çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Ortaç, "Eşimin üç tane 20'lik dişi çıkmış, biz de apar topar kliniğe giderek operasyonla o üç dişi de aldırdık. İyi ama biraz ağrısı var" dedi. (Hürriyet)

Dişçiden çıktığını ve mahvolduğunu söyleyen Ebru Öztürk'ün bu görüntüsü korkuttu...


Ebru Öztürk Kimdir?
Güzel manken Ebru Öztürk; 1984 İstanbul doğumludur. Üniversite eğitimini Konya Selçuk Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

İstanbul Moda Haftası’nda başarıyla podyumdaki mankenler arasında yer alan model Ebru Öztürk; modacı Nejla Güvenç’in defilesinde meslektaşlarıyla birlikte podyumu paylaşmıştır. Moda haftasının üçüncü gününde sahneden inmeyen Ebru Öztürk kendisini izlemeye gelen oyuncu sevgilisi Bekir Aksoy’un O sahnede yürürken; ‘’göğsün açıldı EBRU’’ diyerek fısıldamasıyla gündeme gelmiştir. Model Ebru Öztürk uzun bir süre Doktorlar dizisinin yakışıklı oyuncusu Bekir Aksoy ile yaşadığı aşk sebebiyle magazin gündeminden ve medya ekranından düşmemiştir.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283