Öne Çıkanlar polis yaş sınırı öldü kurt seyit KPSS sınav giriş belgesi al 24 kasım altın fiyatı

Çiçeği burnunda dul Asena yememiş içmemiş ayakkabı almış!

Fenerbahçeli Caner Erkin ile evli iken adı popçu Berkay ile anıldıktan sonra sıkıntılı günler yaşayan Asena Erkin geçtiğimiz günlerde eşinden boşandı. Yeni evine taşınan Asena Erkin koskoca evde ayakkabılarına koyacak yer bulamadı.

Çiçeği burnunda dul Asena yememiş içmemiş ayakkabı almış!
 Caner Erkin'inden ayrıldıktan sonra televizyon ekranlarında yerini alacak olan bir programda Gizem Hatipoğlu ile partner olacak olan Asena Erkin boşandıktan sonra yeni evine taşındı. Asena Erkin yeni evinde tam tamına 600 çift ayakkabısına koyacak yer bulamadı.

 Fenerbahçeli Caner Erkin'den boşandıktan sonra yeni evine yerleşen ve şu günlerde yeni bir televizyon programı ile ekranlarda boy göstermeye hazırlanan Asena Atalay yeni evinden ilk görüntüyü verdi. Asena Atalay yeni evine sığdıramadığı 600 çift ayakkabısını deniz manzarlı evinin balkonuna yerleştirdi.

 Attığı her adım ile olay olmayı başaran Asena Atalay eşinden ayrıldıktan sonra televizyon ekranlarında yerini almaya hazırlanıyor. Bir çocuk annesi olan Asena Atalay 600 çift ayakkabısını koyacak yer bulamadı.

Emirgan'da bir apartman dairesine taşınan Caner Erkin'den sonra Asena Atalay da yeni hayatını kurdu. Beykoz Konakları'ndaki 6 milyon dolarlık villadan taşınan Atalay, Zincirlikuyu İstanbloom'a yerleşti.

Ancak 22. katta yer alan 306 m2 büyüklüğündeki daire Atalay'a dar geldi.

Tam bir alışveriş tutkunu olan Atalay, 600 çift ayakkabısına yer bulamayınca, bir kısmını deniz manzaralı evinin balkonuna yerleştirdi.

Asena+Atalay%E2%80%99%C4%B1n+yeni+evi


BOAŞNDILAR..

Spor ve magazin dünyasında adları sıkça çıkan Caner ve Aena Erkin çifti ayrılmak için başvuruda bulunmuşlardı.Tek çocukları Çınar olmasına rağmen boşanma kararı alan çift hakkında yine magazin dünyasında bomba haberler çıkmaya başladı.Caner Erkin ile Asena'nın yine görüştükleri ve dost kalacaklarını ifade ettikleri öğrenildi.Çiftin birbirlerini arayarak şakalaştıkları bile öğrenildi.

 Asena Erkin ve Caner Erkin boşanıyor. İkilinin evlilikleri bir çocuklarına rağmen bitme kararı alındı. İddialara göre Asena Erkin 'in adının Berkay ile yasak aşk ile anılması sonrasında Berkay'ın silahlı saldırı sonrasında Asena Erkin'in ifadesine başvurulmuştu. Yasak aşkın skandal ismi Berkay ilk kez konuştu. Asena Erkin ve Caner Erkin boşanma kararı aldıktan sonra yasak aşk iddiaları gündeme yeniden geldi. Bebek odasında başlayan skandal sonrası büyük olaylar yaşayan Asena Erkin ve Caner Erkin boşanma dilekçelerini verdiler. Olayla ilgili ilk kez konuşan Berkay şok açıklamalarda bulundu.

Bundan iki sene önce yaşanan skandal yasak aşk iddialarından sonra zor günler yaşayan Caner Erkin ve Asena Erkin son günlerde boşanma haberleri ile bir kez daha gündem oluşturmuşlardı. O olaydan sonra Berkay ilk kez konuştu.

'Whitefest' kapsamında konser veren Berkay, bir dönem adının aşk skandalına karıştığı Asena Erkin'le ilgili konuştu.

 Popçu, aracının kurşunlanmasının ardından ifade veren Asena Erkin'in bu olaylardan kısa bir süre sonra boşanmak için başvurmasını “Benim ne ifade alınanlarla ne de soruşturma yapılanlar hakkında bilgim var. Boşanma konusundan da haberim yok. Çünkü bu konuların benimle alakası yok” sözleriyle değerlendirdi. 

ASENA'DAN ŞOK PAYLAŞIM

Asena Erkin ve Caner Erkin sık sık magazin gündeminde yerini almaya devam ediyorlar. Daha önce yasak aşk skandalı ile sık sık gündeme gelen Asena Erkin ve Caner Erkin tek çocuklarına rağmen boşanma kararı aldılar. Asena Erkin boşanmak üzere olduğu eşiyle aralarında sorun olmadığını oldukça farklı bir paylaşım ile duyurdu.

 Asena Erkin ve Caner Erkin çifti ayrılık kararı aldı. Boşanma kararı alan ünlü çift herkes tarafından büyük şok yaşadı. Asena Erkin dost olarak ayrıldıklarını söyleseler de şok eden bir açıklama gelmişti Asena Erkin'den. Güzel modacı yaptırdığı dövmeyi paylaştı.

 Güzel modacı Asena Erkin ve Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Caner Erkin geçtiğimiz hafta boşanma kararı aldılar. Asena Erkin eşiyle iyi olarak ayrıldıklarını söyleseler de aralarında bir sıkıntı olmadığını sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafla ispatladı.

 Caner Erkin ve Asena Erkin boşanma kararı aldılar. Günlerdir magazin gündeminde yaşanan yasak aşk skandalı konuşulmuştu. İddiaların ardı arkası kesilmiyordu ki Asena Erkin eşiyle arasında problem yaşanmadığını dile getiren bir paylaşımda bulundu.

Asena Erkin ve Caner Erkin evliliği çocuklarına rağmen bitme kararı aldı. Asena Erkin 'in adı daha önce Berkay ile aşk iddialarına karışmıştı çok geçmeden bu evlilik çatırdamaya başladı ve sonunda ayrılık kararı aldılar. Asena Erkin boşanırken maddi açıdan büyük şeyler istemedi.

Kendisine boşanma davası açan eşi Caner Erkin'le arasında sorun olmadığını söyleyen Asena Erkin, bunu kanıtlamak için de instagram'dan bir fotoğraf paylaştı. Takvim'de yer alan habere göre çılgın modacı, Caner'in kulağının arkasındaki 'gülücük' şeklindeki dövmenin benzerini oğlu Çınar'ın kulağının arkasına çizdi.

Bu fotoğrafa Caner Erkin'i de etiketleyen Asena Erkin, "Dostluğumuz sürüyor" mesajı verdi.

Çılgın modacının, "Parayla işim yok, boşanırken ceketimi alıp çıktım" sözleri ise olay oldu. Erkin için "Trilyonluk arabalara binerken iyiydi de şimdi mi parayla işi kalmadı!" yorumları yapıldı. Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin ve eşi Asena Erkin ayrılık kararı aldılar. Boşanma kararları büyük şok yaşattı hem magazin gündeminde hem de spor hayatında. Asena Erkin boşanma kararından sonra ilk kez açıklama yaparak maddi bir beklentisi olmadığını söyledi.

 Caner Erkin ve Asena Erkin boşanma kararı aldı. Bu aralar magazin gündeminde sık sık gündeme gelmeye başladılar. Asena Erkin boşanma kararından sonra ilk kez açıklama yaptı. Asena Erkin maddi anlamda bir şey istemediğini söyledi.

Asena Erkin ve Caner Erkin evliliği bitiyor. Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Caner Erkin son zamanlarda karısı yüzünden zor zamanlar yaşadı. Caner Erkin'in eşinin adının yasak aşk skandalına karışmasından çok geçmeden ünlü çift boşanma kararı aldı.

 FB’li futbolcu Caner Erkin’den boşanma kararı alan Asena Erkin: “Ucunda ölüm yok. İkimiz de bu durumla dalga geçiyoruz. Caner’i arıyorum, ‘Kiminle konuşuyorsun, hesap ver’ diye espri yapıyorum. Gülerek ‘Sen kafayı yemişsin’ diyor.”

 Flaş bir kararla Caner Erkin'le yollarını ayıran Asena Erkin, Makaron'dan Gülşen Yülsel'e konuştu.Erkin ' Caner benim için sadece Çınar’ın babası değil. Benim ailem, abim, babam, sevgilim... Parayla pulla alakamız yok. Mal paylaşımı yapmadık. Ceketimi alıp çıktım.' dedi 
  

İşte Asena Erkin'in açıklamalarından satır başları;

* Hayat bize ne getirirse yaşıyoruz. Bunun ucunda ölüm yok sonuçta. Hayata bakış açım diğer insanlardan farklı. İstediklerim, beni mutlu eden şeyler farklı. Yerimde olmak isteyen milyon tane kadın olabilir. Ama bu hayattan beklentilerimi iyi biliyorum, analiz ediyorum. Hiçbir zaman bir dramının içinde değilim, olmadım. Gayet mutlu, mesut bir insanım. Hiçbir sıkıntı yok.* İkimizde dalga geçiyoruz. Caner’i arıyorum, başkasıyla telefonla konuşuyor. “Kiminle konuşuyorsun, hemen hesap ver” diye espri yapıyorum. Gülerek “Sen kafayı yemişsin” diyor. Bizim olaylara bakışımız normalden farklı. Herkes bizden kötü bir ayrılık bekliyor. “Yarın öbür gün Asena televizyon programına çıkıp, Allah bilir neler anlatacak” diye düşünenler de vardır.

 

* Adam Fenerbahçe’de oynuyor. Benim de işle ilgili yurt dışına gidip orada bir şey yapmam gerekiyor. Olmuyor, adama uymam gerekiyor. Normal bir Türk kadını ne yapar? Yediğin önünde, yemediğin arkanda. Oturursun... Nasılsa kocan çalışıyor. Ama ben daha 25 yaşındayım. Hedeflerim var.

 

* Caner benim için sadece Çınar’ın babası değil. Benim ailem, abim, babam, sevgilim. Sadece Çınar’ın babası olduğu için hayatımda olacak birisi değil. Bir insanı sevmezsem, onun karakterli bir adam olduğunu düşünmezsem ondan 10 tane çocuğum olsun kimse beni onunla aynı masaya oturtamaz.

 

* Parayla pulla alakam sıfır. Paranın içinde olup da bunu söylemek evet çok kolay. Belki parayla alakam olmadığı için, manevi duygularımın ağır basmasından dolayı Caner’le birbirimize düşkünlüğümüz var. Mal paylaşımı filan yok, ceketimi alıp çıktım. Onlar Çınar’ın parası, benim değil.ÇIPLAK GELDİK ÇIPLAK GİDECEĞİZ

* Yazılanlara inanın gülüp geçtik, geçiyoruz. Hatta bu boşanma haberleri çıkınca Caner, “Instagram’dan bir yazı mı paylaşsak?” diye sordu. Haberler “Caner Asena’dan ayrılıyor, boşanma davasını Caner açtı” diye yazıldığı için beni korumak istiyor. Buna gerek olmadığını söyledim. Davayı o açtı, ben açtım diye bir şey yok. Oturduk bir karar aldık, avukatlar açtı.

Caner Erkin 6 yıllık eşi Asena Erkin'den boşanıyor
* Herkesin mutlu olduğu şeyler farklıdır. Para ve pulla alakam sıfır. Paranın içinde olup da bunu söylemek evet, çok kolay. Ama benim parayla şimdiye kadar hiç işim olmadı. Bundan sonra da olmaz. Belki de parayla alakam olmadığı için bu kadar manevi duygularımın ağır basmasından dolayı Caner’le birbirimize düşkünlüğümüz var. Dünya malıyla alakam yok. Çıplak geldik, çıplak gideceğiz.


BOŞANMA HABERİ ŞOK ETTİ

Mehmet Dinçerler kimdir ne iş yapar? Asena Erkin ve Caner Erkin boşanma kararı aldı. Şok eden bir karar ile boşanacak olan ünlü çift sonunda dilekçeleri verdiler. Mehmet Dinçer ile son olarak adı anılmıştı Asena Erkin'in ama çok geçmeden bu olay kapandı şimdi boşanma haberleri ile birlikte yeniden gündem oluşturdu bu haber.

 Caner Erkin ve Asena Erkin çifti boşanma kararı aldı. Caner Erkin 'in modacı olan eşi Asena Erkin'in geçtiğimiz yıllarda Berkay ile adı aşk skandalına karışmasının ardından zor günler yaşayan Caner Erkin sonunda boşanma kararı aldı. Caner Erkin 'in açıklaması bomba gibi düştü gündeme

 Caner Erkin ve Asena Erkin boşanma kararı aldı. Caner Erkin artık yaşadıklarına dayanamadı ve 6 yıllık evliliğini anlaşmalı olarak bitirmeye karar verdi. Asena Erkin 'in son zamanlarda hakkında çıkan haberler bu evliliğin bitmesine neden olduğu iddialar arasında yerini aldı.

Fenerbahçeli Caner Erkin ve eşi Asena Erkin çifti bu hafta boşanıyorlar. Asena Erkin'in adı popçu Berkay ile anılmıştı. Ünlü popçu ile görüntülenen Asena Erkin arkadaş olduklarını söylese de zor günler yaşadı eşi Caner Erkin. Ünlü futbolcu eşinden boşanmak yerine arkasında durmayı tercih etti. Asena Erkin 'in adı son olarak Berkay'a düzenlenen silahlı saldırıda da anılınca ipler koptu.

 Fenerbahçeli milli futbolcu Caner Erkin "hayatlarının çekilmez hale geldiğini" belirterek 6 yıllık eşi Asena Erkin'e anlaşmalı boşanma davası açtı. Taraflar tazminat talep etmedi

İki yıldır boşanacakları söylentisi gündemden düşmeyen Fenerbahçeli milli futbolcu Caner Erkin ile Asena Erkin çifti anlaşmalı olarak boşanıyor. Caner Erkin, 6 yıllık evlilikleri boyunca birbirlerine uyum sağlayamadıklarını, hayatlarının çekilmez hale geldiğini ve evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını belirterek boşanma davası açtı. Çift birbirlerinden herhangi bir tazminat ya da menkul ve gayrimenkul talep etmedi. İstanbul Aile Mahkemesi'ne açılan davaya göre; çift 18 Haziran 2010'da evlendi. "Çınar" adında bir çocukları oldu. Ancak birbirlerine uyum sağlayamadılar. Evlilikleri çekilmez bir hal aldı. Uyumsuzluk sürdü ve evlilik birliği temelinden sarsıldı. Asena Erkin boşanmayı kabul etti ve aralarında "anlaşmalı" olarak bir boşanma protokolü imzaladılar. 

ÇOCUĞUN VELAYETİ ANNEYE 
Caner Erkin, "Taraflar arasında evlilik birliğinin temelinden sarsılmış olması nedeniyle boşanmamıza karar verilmesini istiyoruz" dedi. Anlaşmalı boşanma protokolüne göre; Çınar'ın velayeti anneye verilecek. Baba çocuğuyla belirli günlerde şahsi münasebet kuracak. Çocuğun genel bakım ve eğitim giderleri, baba tarafından karşılanacak. Caner Erkin çocuğuna iştirak nafakası ödemeyecek. Boşanma kararı kesinleştikten sonra anne, çocuğu için iştirak nafakası talebinde bulunamayacak. Caner Erkin, Asena Erkin'e ise aylık 10 bin lira yoksulluk nafakası ödeyecek. Asena Erkin yoksulluk nafakası haricinde Caner Erkin'den herhangi bir maddi yardım talebinde bulunamayacak. Asena Erkin boşanma kararı verildikten sonra evlenmeden önceki kızlık soyadını kullanacak. Çiftin birbirlerinden düğünde ya da evliliklerinde edinilen herhangi bir ziynet eşyasına ilişkin talepleri yok. Çiftin evlenmeden önce edindikleri mallar kendilerinde kalacak. Asena Erkin, Haziran 2013'te popçu Berkay ile Etiler Akmerkez'deki bebek odasından çıkarken görüntülenmiş ve bu görüntüler üzerine çok yorum yapılmıştı. 

ASENA'YA 10 BİN LİRA NAFAKA
Caner Erkin çocuğunun tüm masraflarını karşılayacak ancak çocuğuna iştirak nafakası ödemeyecek. Asena Erkin'e ise aylık 10 bin lira yoksulluk nafakası ödeyecek. Boşanma kesinleşince Asena Erkin kızlık soyadını kullanacak. 

Sabah

Geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğrayan Berkay'ın soruşturmasında ifade veren Asena Erkin bugün eşi Caner Erkin ile boşanacağı haberleri ile gündeme geldi. Asena Erkin ve Caner Erkin'in bu hafta boşanacakları konuşuluyor.  

2013’ten bu yana ayrılacakları konuşulan çift bu hafta içinde boşanma kararı aldı. Asena Erkin, Beykoz Konakları’nda birlikte oturdukları villayı terk etti. İstinye’de lüks bir daire kiraladı.

4 yaşındaki oğulları Çınar ile birlikte yeni evine yerleşti. Asena Erkin yakınlarına “Kavgagürültü yok. Karşılıklı konuştuk, bu kararı birlikte aldık. Medeni bir şekilde boşanacağız. Davayı ben açıyorum” dedi.
Buna karşı Caner Erkin’in moralinin bozuk olduğu iddia ediliyor. Zira ünlü futbolcu geçen hafta Asmalımescit’teki bir kulüpte takım arkadaşı Ozan Tufan ile efkar dağıtmıştı. “Eşiniz niye yanınızda yok?” sorularına tepki vermişti.
EVLİLİKTE NASIL SONA GELİNDİ?
Asena Erkin, Haziran 2013’te popçu Berkay ile Etiler- Akmerkez’deki bebek odasından çıkarken görüntülendi. Sonra Londra’ya birlikte Asena-Caner Erkin gittikleri ortaya çıktı.

TATİLE AYRI AYRI GİTTİLER
Çiftin 2015’teki yaz tatillerini ayrı geçirmesi “Evlilik bitiyor” dedikodusunu bir kez daha gündeme getirdi.
DİREK DANSI TEPKİ ÇEKMİŞTİ
Asena Erkin’in, Instagram’da paylaştığı direk dansı görüntüleri hem eşini hem de Fenerbahçe Kulübü’nü çok kızdırmıştı.

Asena Erkin, Falcı Çıkışı Görüntülendi
FALCIYA GİTTİ!

 Eşi Caner Erkin'le ayrılacağı iddiaları sürekli konuşulan Asena Erkin, gittiği falcı çıkışı görüntülendi. Çıktığı gece gezmelerinde çoğunlukla yalnız başına görüntülenen Asena, eşiyle haklarında çıkan boşanacaklar iddialarını yanıtladı. 
"GEZMEK EN DOĞAL HAKKIM"

Harbiye'de gittiği falcıdan çıkarken görüntülenen Asena, eşiyle ilgili şunları söyledi: "Caner ünlü bir futbolcu ve gezmesi, magazine görüntü vermesi kulüp tarafından tepki almasına neden oluyor. Bizim evliliğimiz iyi gidiyor. O çıkıp gezemiyor ama ben tek başıma gezip dolaşıyorum. Bu en doğal hakkım, ben sıkılıyorum ve geziyorum arkadaşlarımla."

YAPIMCILARA MESAJ GÖNDERDİ

Falcı çıkışı kendisini gazetecilerin beklediğini gören Asena, muhabirlere, "Bugün içtenlikle sorularınızı yanıtlayacağım, istediğinizi sorun" dedi. Erkin, "Falınızda ne çıktı" sorusuna, "Falım güzel çıktı. İş için baktırmıştım, her şey olumlu ve güzel olacakmış. İş demişken, TV programcılığı ya da iyi bir senaryo üzerine kurulu dizi projesi olur mesela. Bu alanlarda da kendime çok güveniyorum. Sürekli sustuğum için insanlar beni yanlış tanıyor" diye yanıt verdi.

"ALTINDA EZİLİRSİNİZ"

Asena Erkin eşiyle ilgili olarak da "Caner çok iyi biri. O kadar iyi biri ki, iyiliğinin altında ezilirsiniz" sözleri dikkat çekti.

İFADE VERDİ

Fenerbahçe'li oyuncu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin polis tarafından ifadeye çağrıldı.Adı bir dönem şarkıcı Berkay ile aşk dedikodularına karışan Asena Erkin'in Berkay'ın aracının kurşunlanması ile alakalı mı ifadeye çağrıldığı merak konusu olurken herhangi bir açıklama yapılmadı.

 Berkay'a silahlı saldırı soruşturmasında Asena Erkin'le aynı gün Mehmet Dinçerler de ifade vermişti. Dinçerler'in Berkay'la tek ortak yanının 'Asena' olduğu ve çılgın modacıyla çıkan aşk iddiaları yüzünden soruşturmaya dahil edildiği öğrenildi. 
Berkay'ın Etiler'de sahne aldığı mekan çıkışı 7 Kasım'da silahlı saldırıya uğramasıyla ilgili açılan dava, sürüyor. Polisin telefon dinlemeden fiziksel takibe kadar her türlü detayı büyük bir titizlikle incelediği dava kapsamında Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in modacı eşi Asena Erkin de ifade vermişti.

'AZMETTİRİCİ MİSİNİZ?'

Bir dönem adı Berkay'la aşk skandalına karışan Erkin'le aynı gün işadamı Mehmet Dinçerler'in de ifadesine başvurulması şaşkınlık yarattı. Polisin "Azmettirici misiniz?" diye sorduğu Dinçerler'in Berkay'la tek ortak yanının ise 'Asena Erkin' olduğu ortaya çıktı. Ünlü popçuyla hiçbir tanışıklığı bulunmayan Mehmet Dinçerler'in Asena Erkin'le çıkan aşk iddiaları üzerine ifadeye çağrıldığı öğrenildi. Asena Erkin, ifade verdikten sonra "Benim bu olaylarla ilgim yok" açıklaması yaparken Mehmet Dinçerler'in konuyla ilgili yorumu da merak konusu oldu.

ADIM ADIM TAKİP YAPILIYOR

Berkay'ın ısrarla "Bildiğim bir düşmanım yok" demesi üzerine araştırmayı iyice derinleştiren ekipler, halen tüm detayları titizlikle inceliyor. Bu arada gizlilikle yürütülen dava kapsamında gündem yaratacak birçok detaya da ulaşıldığı iddia edildi. Öte yandan Etiler'de silahlı saldırıya uğrayan Berkay'a çağrılı koruma tahsis edilmişti. Halen kendisine bu saldırıyı gerçekleştirenin kim olduğunu bilmeyen ünlü popçu, kendisini de tamamen işlerine adadı.

Mehmet Dinçerler, Alman basınının ortaya attığı "Asena Erkin'le aşk yaşıyor" iddiasını kesin bir dille yalanlamıştı.

Takvim


  Asena Erkin emniyete ifade vermeye gitti. Yasak aşk yaşadığı iddia edilen Berkay'ın silahlı saldırıya uğramasından sonda ifadesine başvurulan Asena Erkin ifade verdikten sonra emniyetten ayrıldı. Asena Erkin ile birlikte ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler'de ifadeye çağrıldı. Geçtiğimiz günlerde Asena Erkin'in adı Mehmet Dinçerler ile de anılmıştı.

 Asena Erkin yasak aşk yaşadığını iddia edilen şarkıcı Berkay'ın silahlı saldırıya uğraması ile ilgili olarak emniyete ifadeye çağrılan Asena Erkin ifadesi alındıktan sonra çıkışta görüntülendi. Asena Erkin ile birlikte son günlerde adı Asena Erkin ile yasak aşk iddialarına karışan ünlü iş adamı Mehmet Dinçerler'de ifadeye çağrıldı.

 Fenerbahçeli futlbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin ifadeye çağrıldı. Ünlü şarkıcı Berkay'ın geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğraması ile ilgili olarak Asena Erkin ve e işadamı Mehmet Dinçerler ifadeye çağrıldı. Asena Erkin emniyete gelip ifade verdi.

Caner Erkin 'in eşi olarak tanıdğımız ünlü moda tasarımcısı Asena Erkin geçtiğimiz günlerde Berkay'ın uğradığı silahlı saldırı ile ilgili emniyete ifade verdi. Asena Erkin ile Berkay 'ın yasak aşk yaşadığı iddia edilmiş bazı fotoğraflar çıkmıştı. Eşiyle boşanma aşamasına gelen Asena Erkin evliliğini son anda kurtarmıştı. Şimdi yeniden adı Berkay ile farklı bir olayda anılmaya başladı.

 Şarkıcı Berkay Şahin'in yaklaşık bir ay önce Etiler'de çalıştığı eğlence mekanın çıkışında aracının kurşunlanması ve aynı yerde bir hafta sonra meydana gelen başka bir silahlı kavgayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı. Olayla ilgili Futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, Cinayet Büro Amirliğine çağırılarak bilgi amaçlı ifadesi alındı. 
Asayiş Şube Müdürlüğünden avukatı ile birlikte çıkan Asena Erkin, sorulara cevap vermeden ayrıldı.Etiler'de 7 Kasım 2015 tarihinde meydana gelen olayda çalıştığı gece kulübünden çıkan şarkıcı Berkay Şahin aracına motosikletli iki kişi silahlı saldırıda bulunmuştu.
Olaydan yara almadan kurtulan Berkay Şahin poliste verdiği ifadesinde, "Çalıştığım yerde programın bitiminin ardından ayrıldım. Ben aracı kullanıyordum. Sağ ön koltukta arkadaşım Murat Erdi vardı. Hareket ettikten kısa süre sonra üzerinde iki kişi olan bir motosiklet yanımıza yaklaştı. Arkada oturan silahını çıkarak birbiri ardına ateşledi. Ben otomobili durdurdum. Motosiklet hızla uzaklaştı. Motosikleti kullanan kişide kask vardı. Ancak arkadaki kişide kask mı yoksa kar maskesi mi vardı. Tam olarak göremedim" demişti.


Bu arada aynı gece kulübünün önünde bir hafta sonra silahların kullanıldığı bir kavga yaşanmıştı. Kavga sırasında kimse yaralanmazken saldırganlar olaydan sonra kaçmışlardı. Cinayet Büro Amirliği tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis saldırganların izini güvenlik kameralarından takip ederek buldu.Kimlikleri tespit edilen şüpheliler bugün öğle saatlerinde yapılan operasyonla gözaltına alındı.

Şüphelilerin her iki olaya da karışmış olma ihtimali üzerine soruşturmanın derinleştirildiği öğrenildi.Öte yandan operasyonun ardından Asena Erkin Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğüne çağrıldı. Avukatı ile birlikte Cinayet büro amirliğine gelen Asena Erkin'in "bilgi" amaçlı ifadesine başvurulduğu öğrenildi. Yaklaşık 2 saat kaldığı Emniyet Müdürlüğünden avukatı ile birlikte ayrılan Asena Erkin basın mensuplarının sorularına yanıt vermedi.

MEHMET DİNÇER İLE ANILDI

 Fenerbahçeli Caner Erkin'in tasarımcısı eşi Asena Erkin'in adı önce Berkay ile anılmıştı üzerinden bir sene geçmeden başka bir yakışıklı ile anıldı. Dün gündeme bomba gibi düşmüştü Asena Erkin'in yasak aşk iddiası. Bunun yankıları devam ederken Asena Erkin şok bir karar ile ortağıyla yollarını ayırdı. 

Ase88 Markasının Kahramanı Asena Erkin'in Gündemi Çalkalayarak Şoke Eden Bomba Gelişmeleri. Fenerbahçenin solbeki çok başarılı süper yıldız futbolcu Caner Erkin’in güzellik abidesi eşi Asena Erkin hakkında sansasyonel bir gelişme yaşandı. Yıldız futbolcunun eşi Asena erkin gün geçmiyor ki yeni bir gelişmeyle gündeme gelmesin! Asena Erkin yine ilginç gelişmeyle gündeme bomba gibi düştü.Asena Erkin’den flaş ayrılık kararı sosyal medyada oldukça geniş bir yankı uyandırdı.Asena Erkin son noktayı koydu ve ayrılık haberi geldi.Asena Erkin'in Gündemi kasıp kavuran bomba haberin flaş detayları... 
Fenerbahçe futbol kulübünün vazgeçilmez yıldız oyuncularından Caner Erkin’in sosyetik ve güzellik abidesi eşi Asena Erkin’in, Hollandalı moda tasarımcısı Alex Jansen ile yollarını ayırdığı iddia ediliyor. Söylentilere göre, sosyetik güzel, “Asena & Alex” markasını yarattığı Jansenile ortaklığına son verdi.

SOSYAL MEDYADAN DA SİLDİ

Asena’rsquo;nın bu kararından sonra, ürünlerinin satışınınyapıldığı asenaandalex.com adlı web sitesinin adını asenaandco.com olarakdeğiştirmesi dedikoduları daha da güçlendirdi. Erkin’in bu kararının sebebihenüz bilinmezken çalışma arkadaşı Alex Jansen’i sosyal medya hesaplarından dasildiği ortaya çıktı.

FİYATLARI DUDAK UÇUKLATMIŞTI

Asena Erkin “Asena & Alex” markasının internet üzerindensatışlarına kısa bir süre önce başlamıştı. Düz beyaz tişörtün 300 TL’ye, tekceketin 7 bin TL’ye satıldığı koleksiyonun fiyatları dudak uçuklatmış


 Asena Erkin Mehmet Dinçerler ile mi birlikte mi? Mehmet Dinçerler kimdir? Adını daha önce adını Deniz Akkaya ile duyuran Mehmet Dinçerler bu kez adı evli olan Asena Erkin ile olduğu iddia edildi. Bugün bu haber gündeme bomba gibi düştü. Asena Erkin daha önce de Berkay ile birlikte olduğu iddia edilmiş ve uzun süre skandala imza atmıştı. Şimdi ise Mehmet Dinçerler adı aşk iddialarına karıştı.

Mehmet Dinçerler kimdir? Mehmet Dinçerler ve Asena Erkin adı aşk skandalına karıştı. Bugün gündeme bomba gibi düştü bu haber Fenerbahçeli Caner Erkin'in eşi Asena Erkin yeniden başka bir skandal ile anıldı.  Asena Erkin'in adı bu kez Türkiye'de değil Almanya'da aşk skandalına karıştı. Alman basınında yer alan şok iddiaya göre Fenerbahçeli Caner Erkin ile evli olan modacı, iş adamı Mehmet Dinçerler'le birlikte

 Bir dönem özel hayatıyla gündem olan Asena Erkin'in adı bu kez Almanya'da bomba bir iddiaya karıştı! 2014'te adı şarkıcı Berkay'la aşk skandalına karışan ünlü modacı, aylarca gazete manşetlerinden düşmemişti. Ünlü popçuyla Akmerkez'deki bebek odasından çıkarken yakalanan Erkin'in daha sonra da yine Berkay'la Londra'da el ele çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Birlikte Tayland'da tatil yaptığı da iddia edilen olay ikili, çok yakın arkadaş olduklarını söylemişti. İkilinin samimi fotoğrafları karşılığında Berkay ve Erkin çiftine şantaj yapıldığı da iddia edilmişti.  
POPÇU ECE SEÇKİN'İ ALDATTI 
Hatta o dönem Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin de eşinin arkasında durarak "Asena'ya güvenim sonsuz" demişti. Asena Erkin ile Berkay skandalı henüz unutulmamışken yeni bomba Almanya'da patladı. Almanya'daki birçok internet sitesinde yer alan haberlere göre Asena Erkin'in Hacı Sayid Baklavaları'nın veliahtı Mehmet Dinçerler ile yasak aşk yaşadığı iddia edildi. Yine haberlere göre; Dinçerler'in bir dönem birlikte olduğu sevgilisi Ece Seçkin de bu yasak aşk yüzünden ilişkisini sona erdirdi. 

CANER'İN HABERİ VAR MI? 
Güzel popçu, bir süre önce verdiği röportajında da "Sevgilimin cep telefonuna gelen bir aşk mesajını yakaladım. Mesaj, evli bir kadından geliyordu. O evli kadın yüzünden de ilişkimi bitirdim. İsmini açıklarsam yer yerinden oynar" demişti. Bu arada sık sık eşinden boşanacağı dedikoduları çıkan ancak bunu sürekli yalanlayan Caner Erkin'in eşiyle ilgili Almanya'da yapılan bu şok haberleri bilip bilmediği ise merak konusu oldu...CANER YİNE TEK BAŞINA
Geçirdiği sakatlık sonrası Almanya'da ameliyat olan Caner Erkin, önceki akşam arkadaşlarıyla Kuruçeşme Huqqa'ya gitti. Koltuk değneği ile mekana giden Erkin, akşam yemeği yiyip sonrasında ise nargile keyfi yaptı.

Takvim
MEHMER DİNÇERLER DENİZ AKKAYA

Deniz Akkaya, özel hayatındaki sessizliğini Hacı Sayid Baklavaları'nın veliahtı Mehmet Dinçerler'le bozmuştu.  Akkaya, Dinçerler'le aşk yaşamaya başladı. Çift, kahvaltı etmek için gittikleri Karaköy'de ilk kez görüntülenmişti. Kahvaltı sonrası sahilde sevgilisiyle el ele yürürken görüntüleşnmişti Akkaya ve Dinçerler.


ASENA ERKİN BİYOGRAFİSİ

Futbolcu Caner Erkin’nin eşidir.

Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli'de okudu. Liseden sonra İspanya'ya gitti. 

 İspanya’da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye’ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi’nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent’te öğrenciyken evlenince İstanbul’a geldi okulu dondurdu. Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü’nde okumaya başladı.

“Ase88” adında kendi markasını yarattı. WhatsApp’tan ürün satmaya başladı. Ase88 açılımı şöyle: Ase onun adının kısaltılmışı, 88 de Caner’in forma numarası. Ayrıca İstinye’de “Asena 88” adlı bir mağaza açtı.

2013 yılının sonlarında Berkay Şahin, Asena Erkin ile adı birlikte anıldı ancak iddiaları da kesin bir dille yalanladı.

Asena Erkin, Temmuz 2014 ayında Show TV’de iki hafta “Hey Canlı”nın sunucusu Özge Ulusoy’un yerine sunuculuk yaptı.

Asena Erkin (Atalay), 2009 yılında futbolcu Caner Erkin ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu. 

CANER ERKİN BİYOGRAFİSİ

Galatasaray S.K. ve Türkiye A Milli Takımı formalarını giymekte olan genç orta saha oyuncusu. 

 Caner Erkin, 4 Ekim 1988 tarihinde, Balıkesir Edremit’te dünyaya geldi. Futbol kariyerine, 2001 yılında, amatör olarak Edremit Kolej Spor’da başladı ve 2002 yılında, Vestel Manisaspor’a transfer oldu. 2002-2004 yıllarını, Vestel Manisaspor’un amatör kadrosunda geçirdikten sonra, 2004 yılında takımı ile sözleşme imzalayarak profesyonel oldu.

2004-2005 sezonunda, Manisaspor kadrosu altında 1. ligde top koşturan Erkin’in yıldızı, takımının 2005-2006 sezonunda Turkcell Süper Lig’e çıkması ile parladı. Süper Lig’deki ilk golünü Malatyaspor’a karşı kaydeden Erkin, 2004-2007 yılları arasında Manisaspor forması altında çıktığı 43 lig maçında, toplam 5 gol kaydetti.

Caner Erkin, 2007-2008 sezonu öncesinde, Rusya’nın köklü futbol klüplerinden CSKA Moskova ile, 4 milyon dolar karşılığından anlaştı. Moskova kadrosu altında ilk maçına St. Petersburg karşısında çıkan Erkin, Rus ligindeki ilk golünü ise, 12 Temmuz 2008 tarihinde, Spartak Moskova takımına karşı kaydetti. Rusya’da oynadığı 49 maçta, sadece 1 gol kaydedebildi.

Caner Erkin, 31 Ağustos 2009 tarihinde, CSKA Moskova tarafından, Galatasaray’a bir yıllığına kiralandı. 2004-2005 sezonunda, 17 Yaş Altı Milli Takım kadrosu ile başladığı Milli Takım mücadelesinde, 2006 yılında, Makedonya karşısında oynayarak A Milli Takım’a yükseldi.

30 Haziran 2010 tarihinde, Fenerbahçe ile 4 senelik resmi sözleşme imzaladı.

Caner Erkin, 2009 yılında Asena Atalay ile tanıştı 7 aylık flörtün ardından 18 Haziran 2010 tarihinde evlendiler. 25 Nisan 2011 tarihinde Çınar adında bir oğlu oldu.

Altyapı Kariyeri: 

2002-2004 - Manisaspor

Futbol Oynadığı Takımlar : 

2004-2007 - Manisaspor

2007-2009 - CSKA Moskova

2009-2010 - → Galatasaray (kiralık) 

2010- - Fenerbahçe

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283