Öne Çıkanlar haber haberi haberleri haberler sneijder

CHP reklamında alkışlanmadan Yetenek avına çıkıyor...

Ünlü reklamcı Ali Taran Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. 7 Haziran Genel Seçimler sırasında Cumhuriyet Halk Partisi'sini reklam filmini yaparak büyük ses getirdi. 1 Kasım 'da ise CHP'nin tercih ettiği isim olmadı. Ünlü isim yeniden ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.

CHP reklamında alkışlanmadan Yetenek avına çıkıyor...
 Acun Ilıcalı yeni Yetenek Sizsiniz Türkiye için hazırlığa başladı. başarılı televizyoncu daha önce de çalıştığı Ali Taran ile buluşup yemek yedi. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri koltuğuna daha önce oturan Ali Taran yeniden mi Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yer alacak mı ilerleyen günlerde göreceğiz.

 Yetenek Sizsiniz Türkiye başlıyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması ekranlara geliyor. Murat Boz geçen sezon Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yer almıştı. Özgü Namal Acun Ilıcalı ve Eser Yenenler'in jüri üyeliğini yaptığı yarışma programında bomba gibi gelişme yaşanıyor.

 Ünlü reklamcı Ali Taran Yetenek Sizsiniz'e geri mi dönüyor? Acun Ilıcalı'nın kanalı olan TV8 yeni sezona bomba gibi transferler ile başlıyor. O Ses Türkiye, dizileri ile yarışmaları ile derken şimdi Yetenek Sizsiniz Türkiye geliyor hemde yeni transferler ile geliyor.

Yeni sezonda Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jürisine katıldığını belirten Seda Bakan 'Çok heyecanlıyım. Yarın Nevşehir'de çekimlere başlıyoruz' dedi.Yarışmadaki diğer yeni jüri üyesini de Eser Yenenler açıkladı.Yenenler 'Ali Taran geri döndü' dedi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Murat Boz yerine Ali Taran, Özgü Namal yerine de Seda Bakan jüri koltuğuna oturacak.

YOLLAR NEDEN AYRILDI

Acun Ilıcalı, daha önce Yetenek Sizsiniz Türkiye'de jüri üyeliği yapan Ali Taran ile yollarının neden ayrıldığını böyle anlatmıştı:

İster evlenir, ister boşanır. Bana ne. Onunla alakası yok. Evlenmesi değil ama evlenmesini halkın gözünün içine sokması. Daha doğrusu kanserli eski eşini üzecek bir biçimde bunu yapması beni rahatsız etti. Tabii ki buna karışacak halim yok ama yaptığım programda yer vermeme hakkım var

ALİ TARAN'IN OLAYLI EVLİLİĞİ

Geçtiğimiz temmuz ayında sürpriz bir kararla evlenen Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran’ın 10 aylık evliliği bir günde resmen sona erdi. Çift, Özyılmazel’in boşanma dilekçesini vermesinden bir gün sonra görülen ilk celsede boşandı. 

Birbirinden herhangi bir talepleri olmayan çiftin boşanması hızlı oldu. Bu arada Ali Taran’ın Ayşe Özyılmazel’in yakınların dan birine SMS göndererek “Ayşe boşanmakta haklıydı” dediği öğrenildi. Özyılmazel, geçen hafta eşini restorana, sinemaya, spora gitmemekle eleştirmişti.

SELMA’YLA DA AYNI ADLİYEDE... 
Ali Taran, 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond’ la da Bakırköy Adliyesi’n de boşanmıştı. Geçen yılki boşanma davası başvurudan üç gün sonra, bu seferki dava ise başvurunun ertesi günü gerçekleşti.

Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel
BEBEK YÜZÜNDEN Mİ?
Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran, geçtiğimiz günlerde evliliklerinde bebek krizi yaşadıkları iddiasıyla gündeme gelmişti. Özyılmazel’in çocuk istediği, başlarda buna sıcak bakan Taran’ın sonradan fikrini değiştirdiği için çiftin arasının bozulduğu yazılmıştı. 

Özyılmazel’in “20 gün içinde evlenmeye karar verdik, çok aceleci davrandık ve birbirimizi tanımadan evlendik” dediği ve mutsuz olduğunu söylediği de iddia edilmişti. Özyılmazel önceki gün köşesinde yazdığı “Evlilik iyi bir şeydir, çünkü...” başlıklı bir yazı da bu iddiayı destekler nitelikte: “Herkesin en az bir kez evlenmesi gerekir. Aile olmak güzeldir. Eğer yakalanabilirse güven duygusu harikadır. Çocuk yapılır. Çocuk yapmak şu dünyada yapılabilecek en iyi harekettir. Diyeceğim şu ki; çift olmanın tadını çıkarın canlar!”
OĞLUNUN YANINA GİDİYOR
Evlendikten sonra Ayşe Özyılmaze'in Nişantaşı’ndaki evine taşınan Ali Taran’ın otele yerleştiği ve önümüzdeki günlerde ABD’ ye gideceği öğrenildi. Selma Desmond’ dan olan oğlu Kuzey’ in yanına gidecek olan Taran, bir süre oğluyla zaman geçirecek.
TARAN KAPTAN ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ!
21 yıllık eşi Selma Ann Desmond’u hasta yatağında terk ettiği için eleştirilen Taran, boşanma haberinden sonra Twitter’da ‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinden Ali Kaptan’a benzetildi! Özyılmazel’le Taran’ın boşanma haberi önceki gün sosyal medyanın da gündeminin ilk sırasındaydı. Twitter’da konuyla ilgili yüzlerce yorum yapıldı. Desmond kasım ayında kanserden hayatını kaybedince birçok kişi bu vefattan çifti sorumlu tutmuştu. Önceki gün Twitter’da yapılan yorumlar da bu konuyla ilgiliydi. Atılan twit’lerde “Alma mazlumun ahını” ortak düşünceydi.


İşte o twit’ler:
Başak: Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel boşanıyormuş. Kanser hastası ölen eşi Selma’nın ahı tutmuştur. Çok sevindim açıkçası, eden bulur dünyası... 

Kemal Kurşun: Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran boşanıyormuş. Selma Desmond’un ahını geç, memleketin yarısının ahını aldınız hacı. 

Volky: Ya aa gördün mü Ali Taran! Hasta yatağında bi başına bıraktığın o kadıncağızın ahını almayacaktın. İki yakan bir araya gelmez artık. 

Ömer Sezgin: Ayşe Özyılmazel şiddetli geçimsizlikten dolayı Ali Taran’dan boşanıyormuş. Babalar hem döver, hem sever Ayşe. Yapma, boşanma. 

Suna Akyıldız: Ayşe Özyılmazel için 21 yıllık kanser hastası eşini ağlatmaya, üzmeye değermiymiş Ali Taran????? 

İlknur Taş: Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel bu daha iyi günleriniz. Selma Desmond’un gözyaşlarının acısı aheste aheste çıkacak merak etmeyin:) 

Hande Sarıoğlu: Ali Taran’ın durumu tam bir Ali Kaptan vakası! Kaptan “Affet” diyebiliyorda Taran n'apabilecek acaba! Yaa Taran Kaptan, öyle bir geçer zaman ki! 

Mesut Sezgin: Ayşe Özyılmazel, Ali Taran evliliği çok büyük bir aşktandı dimi? Sanırım para bitti aşk gitti ;)

TARAN: ÇOK DA ÖNEMLİ DEĞİL
Ali Taran, Ayşe Özyılmazel’ in boşanma davası açtığı günü İstinye Park’ta arkadaşlarıyla yemek yiyerek geçirdi. Keyifli görünen Taran, gazetecilere “Yakışıklı çıktım mı?” diye espri yaptı. 

Boşanma davasıyla ilgili soruyu “Aramız limoni ” diye geçiştirdi. “Ama üzülmüyorum, önemli değil” diyen Taran’ın bu sözleriyle kendini ayrılığa hazırladığı anlaşıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270