Öne Çıkanlar alevilik haber eylül ayı zonguldak ziraat türkiye kupası

Ceyda Düvenci'nin kızı iyileşti mi? Ceyda Düvencinin kızının hastalığı ne?

Ceyda Düvenci 'nin kızı iyileşti mi? Ceyda Düvenci son günlerde kızının hastalığı yüzünden yaz aylarında sevgilisi Bülent Şakrak'ı da yanına alıp tedaviye gitti. Bu tedavi sürecinde yaşadıklarını Elle dergisine anlatan Düvenci'nin samimi açıklamaları gündem oluşturdu. Ceyda Düvencinin kızının hastalığı nedir?

Ceyda Düvenci'nin kızı iyileşti mi? Ceyda Düvencinin kızının hastalığı ne?
 Ceyda Düvenci'nin kızının hastalığı nedir? Ceyda Düvenci yakında zamanda kızının hastalığı yüzünden Amerika'ya gidip tedavisi ettirecekti. Ceyda Düvenci yaşadıklarını bir röportajda anlattı. Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa 'nın hastalığı nedir?

Ceyda Düvenci'nin kızı neden hasta? Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa doğum sonrası yaşadığı sıkıntıdan sonra yürümede zorluk çekiyordu. Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde kızı için Amerika'ya gitti. Ceyda Düvenci'nin kızının hastalığı ne? Sağlık durumu ile ilgili son gelişme

 Ceyda Düvenci, doğduktan bir gün sonra beyin kanaması geçiren CP hastası kızı Melisa’yı ve birlikte neler yaşadıklarını ELLE dergisinin Kids ekine anlattı.

Ünlü oyuncu, “Uzun süre kendime ‘Neden ben?’, ardından ‘Neden benim çocuğum?’ diye sordum. Sonra kendime dedim ki, ‘Ona kimseye muhtaç olmayacağı bir hayat hazırlamalıyım. Birlikte bir mücadeleye girişiyoruz. Yılmak yok, yoruldum demek yok” diye konuştu. Kızının beş aylıkken fizik terapiye başladığını belirten Düvenci, tedavi sürecinde geldikleri noktayı şöyle anlattı: “Uzun fizyoterapi seanslarının ardından Melisa yürümeye başladı. Çok sosyal bir çocuk. Mutlu, esprili ve çok akıllı. Fakat ben yine bir şey eksik duygusunu yaşıyordum.

 

Yeni bir tedavi yöntemi için San Francisco’ya, Anat Baniel’e gitmeye karar verdim. Bir ay orada kalıp günde ikişer terapi yaptık. Melisa o dönem inanılmaz gelişme gösterdi. Bir ayın sonunda Anat’a, ‘Şimdi ne yapacağız?’ diye sorduğumda, ‘Hiçbir şey yapmanıza gerek yok, hayat en büyük terapi. Hayatın içine karışın, sokakta, parkta zaman geçirin. Bırakın kızınız, çocukluğunun tadını çıkarsın. Terapilere devam edin ama okula daha fazla gitsin’ dedi.”

 Ceyda Düvenci'nin kızının hastalığı nedir? Kısa bir süre önce Amerika'ya gitmişti. Sevgilisiyle birlikte kızı için yurt dışına giden Düvenci mutlu eden haberi verdi. Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa'nın sağlık durumu daha da iyiye gidiyor.

 Ceyda Düvenci'nin kızının hastalığı nedir? Ceyda Düvenci kızı ve sevgilisiyle yurt dışına gitti. Melisa erken doğumdan dolayı bazı sorunlar yaşadı ve bu yüzden yürüyemiyor. Ceyda Düvenci kızı için yeniden yurt dışına gitti bu kez yanında sevgilisiyle birlikte.

Düvenci, iyi haberi Instagram üzerinden takipçilerine duyurdu. Ünlü oyuncu sayfasına "İyiyiz... Her şey çok iyi geçti" notunu düştü.


Ceyda Düvenci'nin kızından iyi haber

 Ceyda Düvenci'nin kızının hastalığı nedir? Güzel oyuncu Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa gelişim geriliği nedeniyle yürüyemiyor. Ceyda Düvenci ise kızının bu durumu için tedaviye Amerika'ya gitme kararı aldı. Ceyda Düvenci'nin kızının tedavisi mümkün mü?


Güzelliği ile göz kamaştıran başarılı oyuncu Ceyda Ateş eski eşi ve yeni sevgilisini bir araya getirmeyi başardı. Kızının babası ve sevgilisiyle havaalanında buluşan Ceyda Düvenci magazin gündeminde yerini aldı.

 Oyuncu Ceyda Düvenci, erken doğum sonrası gelişen komplikasyonlardan dolayı gelişim problemi yaşayan kızı Melisa'nın tedavisi için Amerika'nın San Francisco kentine gitti.

"TEMMUZ SONUNA KADAR ORADAYIZ"
Ünlü oyuncuya sevgilisi Bülent Şakrak da eşlik etti. Atatürk Havaalanı'nda eski eşi ve kızı Melisa'nın babası Engin Akgün ve sevgilisi Bülent Şakrak ile birlikte görüntülenen Ceyda Düvenci, "Temmuz ayı sonuna kadar orada kalacağız ve inşallah iyi bir şekilde döneriz" dedi.

SEVGİLİSİNİN ESKİ EŞİNE SARILDI
Bu arada Düvenci'nin eski eşi Engin Akgün ile sevgilisi Bülent Şakrak'ın birbirlerine karşı olan saygısı dikkatlerden kaçmadı. Kızının tedavisi sırasında sevgilisi Ceyda Düvenci'nin zor günlerinde yanında kalacak olan Şakrak'ın, vedalaşma sırasında sevgilisinin eski eşine sarılıp tokalaştığı ve ona "ağabey" diye hitap ettiği gözlendi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
Melisa'yı babası Engin Akgün'ün kucağından alan Bülent Şakrak, pasaport kontrolüne doğru ilerledi. Bu sırada Ceyda Düvenci ise eski eşi ile sarılıp vedalaşırken duygusal anlar yaşadı.


 Ceyda Düvencinin kızı neden yürüyemiyor? Ceyda Düvenci kızı Melisa'nın rahatsızlığı nedeniyle zor zamanlar yaşıyor. Ceyda Düvenci'nin kızı Melisa doğum sonrası gelişme geriliği yaşadığı için zor anlar yaşadı. Şimdi kızının tedavisi için Amerika'ya gidecek olan Ceyda Düvenci bol bol dua istedi.

 Ceyda Düvenci kızının hastalığı nedir? Sanat dünyasının sevilen ismi Ceyda Düvenci kızı Melisa'nın yaşadığı gelişim geriliği tedavisi için Amerika'ya götürme kararı aldı. Gelişim geriliği neden oldu?

Ceyda Düvenci'nin kızının rahatsızlığı nedir? Ceyda Düvenci'nin kızı neden yürüyemiyor. Kızını objektiflere çok yansıtmayan Ceyda Düvenci daha önce kızının yürüyemediği için bebek arabasında gezdirdiği için büyük tepkiler almış ve o yorumlardan dolayı üzüntüsünü dile getiren Ceyda Düvenci şimdi tedavi için kızını Amerika'ya götürüyor.  Güzel oyuncu Ceyda Düvenci, gelişim geriliği yaşayan kızı Melisa'yı Amerika'ya tedaviye götürüyor.. 
Ceyda Düvenci, önümüzdeki günlerde kızı Melisa’nın tedavisi için Amerika’ya gidecek. Onlara, ünlü oyuncunun ocak ayında nikah masasına oturmayı planladığı Bülent Şakrak da eşlik edecek.

CEYDA DÜVENCİ O YORUMLARA ÜZÜLDÜ

CEYDA Düvenci, erken doğum sonrası gelişen komplikasyonlardan dolayı gelişim geriliği yaşayan kızı Melisa’nın tedavisine devam etmek üzere Amerika’ya gidiyor. Ünlü oyuncu, 1,5 ay kalacakları Amerika’da kendisine evlilik hazırlığı yaptığı oyuncu Bülent Şakrak’ın eşlik edeceğini söyledi: “Amerika’da iki ayrı şehire gideceğim. Bülent de bana eşlik edecek. Dualarınıza ihtiyacım var.” 


Ceyda Düvenci sakin ve bir o kadar da iyi kalplı merhametli bir kişiliğe sahip oyuncularımızdan. Güzel oyuncu herşeyden öce bir anne her anne gibi çocuğu ile ilgiili yapılan haksızlığa gelemedi ve bakına anneliğini sorgulayan takipçilerine nasıl tepki gösterdi. 

Oyuncu Ceyda Düvenci, gittiği yurtdışı gezisinde kızı Melisa ile çektirdiği fotoğrafı paylaştı.

Kızını çocuk arabasında gezdirirken çekilen fotoğrafın altına,  “O yaştaki çocuk bebek arabasıyla gezdirilir mi?” yorumları yapıldı. Yorumlara sinirlenen Düvenci, “Çocuğumu istediğim gibi gezdiririm. Kendini bilmez insanların yorumlarına artık cevapsız kalamıyorum. Hele ki konu kızım ve anneliğim olunca. Herkes haddini bilsin.” ifadelerini kullandı. Düvenci’nin kızı Melisa yürüyemiyor. Ünlü oyuncu, verdiği bir röportajda, yakında 3 yaşına girecek olan kızının fizyoterapi gördüğünü söylemişti. Tedavisi 5 yaşına kadar sürecek.

Herkes haddini bilsin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270