Öne Çıkanlar android 6 ios 7 haber mamak belediyesi İstinat duvarı i İstinat duvarı çöktü

Cem Yılmaz'dan sosyal medya hesabından ahlaksız haberlere şok isyan çıkışı!

Filmlerin ve komedyenliğin kalıcı ismi Cem Yılmaz sosyal medya hesabından isyan etti. Ünlü sanatçı yazdığı yazıda açtı ağzını yumdu gözünü. Peki Yılmaz neye bu kadar sinirlenerek şok geçirdi ve ağzından bomba sözler çıkardı? İşte o gelişme..

Cem Yılmaz'dan sosyal medya hesabından ahlaksız haberlere şok isyan çıkışı!


Filmlerin ve komedyenliğin kalıcı ismi Cem Yılmaz sosyal medya hesabından isyan etti. Ünlü sanatçı yazdığı yazıda açtı ağzını yumdu gözünü. Peki Yılmaz neye bu kadar sinirlenerek şok geçirdi ve ağzından bomba sözler çıkardı? İşte o gelişme..

Ünlü komedyen Cem Yılmaz kendi adını çıkarcı amaçlarını için sosyal medyada kullananlara ahlaksız yakıştırması getirdi. Yılmaz son zamanlarda sosyal medyayı sık kullanmaya başladı ve bazen takipçileriyle yaşadığı polemikte bazen de yazdığı yazılarla gündemden düşmedi ve düşmemeye devam ediyor. Son olarak Yılmaz veryansın ett: 

Cem Yılmaz kendi adına sosyal medyada çıkarcı amaçlara alet edildiğini ve bunun ahlaksızlık olduğu dile getirmesi magazin gündemini hareketlendirdi. Cem Yılmaz’ın bu tutumunun sosyal medyaya savaş ilan ettiğinin bir göstergesi olduğu dile getirildi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz adını kullanarak sosyal paylaşım sitelerinde siyasi içerikli mesajlar yayınlayanlara isyan etti. 

''HİÇ AHLAKLI BULMUYORUM'' 

Yılmaz Twitter sayfasına "Sosyal medyada herhangi bir fotoğrafımın altına dilediği fikrini birinci ağızdan yazıp kamuoyu yaratmayı hiç ahlaklı bulmuyorum.Bilin lütfen. Herkesin hassasiyet,duyarlılık tavsiye ettiği konularda duyarsız(!) olduğu düşünülen kişilere fotomontajla "duyar" eklemek,yakışmıyor." yazdı.

Cen Yılmaz kimdir?

Cem Yılmaz (d. 23 Nisan 1973, İstanbul), Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, dublör, senarist, yapımcı ve yönetmen.

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivas'lıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.[

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı.

1998'de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.[2]

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı.[3]

Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi büyük markaların yer aldığı firmalar için başarılı reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti.

“Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[5], “4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[6] ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[7] gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü.

2014'te StandartCY adlı gösterisiyle son baharda Amerika turnesine çıkmıştır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270