Öne Çıkanlar android 6 haberleri wolfsburg katkı maddesi iran

Cem evlilikten yıldı bir daha asla!

İftarlık Gazoz isimli filmi ile bir kez daha izleyicisiyle buluşan Cem Yılmaz iş hayatındaki başarısı kadar özel hayatında bu kadar başarılı olamadı ne yazık ki. Ahu Yağtu ile evlendikten sonra çok geçmeden boşanan Cem Yılmaz bir daha asla evlenmeyeceğini açıkladı.

Cem evlilikten yıldı bir daha asla!
 Türkiye'nin en çok sevilen showmeni Cem Yılmaz Ahu Yağtu ile nikah masasına oturarak ilk kez evliliğin tadına varmıştı. Bu aşk küçük Kemal'a rağmen bitmişti. Cem Yılmaz çok geçmeden sık sık magazin manşetlerinde çapkınlık turlarında görüntülendi. Cem Yılmaz evliliğe çok sıcak bakmadığını açıkladı.

Cem Yılmaz yaptığı her iş attığı her adım ile olay olmayı başarırken özel hayatıyla da sık sık gündemde yerini almaya devam ediyor. Son olarak Dilara Gönder ile görüntülenen Cem Yılmaz yeniden evlilik sorularına şok yanıt verdi.

 Cem Yılmaz'a hayatının sorusunu, yakın dostu Mazhar Alanson sordu! Alanson, Zorlu PSM'deki ‘Mazharolmak’ isimli gösterisine giden ünlü komedyene "Sevgilin var herhalde, eee evlilik ne zaman?" diye sordu. 

Cem Yılmaz ise şu yanıtı verdi: "Abi ben o işi bir kere yaptım. Sütten ağzım yandı, bir daha da o topa girmem!"

DİLARA GÖNDER İLE GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

 Türkiye’nin Paris Büyükelçisi Hakkı Akil, yeni yaşını önceki gece Arnavutköy Eftalya Balık’ta kutladı. Kutlamaya birçok ünlü isim katıldı.
 
Cem Yılmaz,  Hakkı Akil için hazırlanan sürpriz doğum günü partisine yeni sevgilisi Dilara Gönder’le katıldı.
 
Parti basından gizli organize edilmesine rağmen kapıda muhabirlerle karşılaşan Yılmaz, şaşkınlıkla “Siz önceden mi alıyorsunuz haberi, nasıl oluyor?” diye sordu.

Aynı araçla geldiği Gönder ise fotoğrafa girmemek için Yılmaz’ın birkaç adım gerisinde kaldı. Ünlü komedyen ve içeride “sevgilim” diye hitap ettiği Gönder, ekibin geceye başka yerde devam etme önerisine sıcak bakmadı. Yeni sevgililer, mekan çıkışı yine Yılmaz’ın otomobiliyle oradan ayrıldı.

EZGİ MOLA: ERKEN AYRILMAK ZORUNDAYIM
 
Doğum gününe Şener Şen,  Ozan Güven, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Ceylan Çapa, Şebnem Bozoklar ve Sinan Öncel katıldı. 
 
Akil doğum günü pastasının mumlarını dostlarıyla birlikte üfledi.
 
 
Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden kutlamayı ilk terk eden Ezgi Mola oldu. Ünlü oyuncu, “Programım var, erkenden ayrılmak zorunda kaldım” diye konuştu. (Kelebek)


CEM YILMAZ KİMDİR?
Cem Yılmaz (d. 23 Nisan 1973, İstanbul), Türk komedyen, oyuncu, müzisyen, karikatürist, dublör, senarist, yapımcı ve yönetmen.

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivaslıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.[1]

Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi’nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı.

1998'de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması’nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.[2]

Sinema alanındaki çalışmalarının yanı sıra sahne gösterilerini de devam ettirdi; her biri kapalı gişe oynayan 4 ayrı stand up gösterisi gerçekleştirdi, Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası işbirliği ile özel konserler kapsamında orkestraya 2 kez şeflik yaptı ve üniversite ziyaretlerinin birleşiminden oluşan bir DVD çıkardı.[3]

Kariyeri boyunca birçok markanın reklam yüzü oldu, aralarında Panasonic, Opet, Türk Telekom, Türkiye İş Bankası, Doritos gibi büyük markaların yer aldığı firmalar için başarılı reklam kampanyalarına imza attı. Karikatürlerinin yer aldığı bir kitap ve 3 filminin senaryolarının kitaplaştırılmış hali de okurların yoğun ilgisini çekti.[4]

“Sadri Alışık Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[5], “4.Yeşilçam Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[6] ve “Brussels Uluslararası Bağımsız Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu Ödülü”[7] gibi ödüllerin de dahil olduğu çeşitli ödüllere layık görüldü.

2014'te StandartCY adlı gösterisiyle son baharda Amerika turnesine çıkmıştır. Son filmi Ali baba ve 7 cüceler 13 kasım 2015'te vizyona girmiştir.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner283