Öne Çıkanlar haber ios 7 aile hekimliği kara para aşk levent kırca

Cem'de yakınıyorsa millet ne yapsın!

Cem Yılmaz Bodrum'da aldığı villasının aidatı şok etkisi yaptı. 640 metrekarelik evinin aidatı 14 bin 350 lira olunca artık isyan etti. Cem Yılmaz site toplantısında yüksek aidat yüzünden dert yandı.

Cem'de yakınıyorsa millet ne yapsın!
 Cem Yılmaz yüksek aidattan dert yandı. Cem Yılmaz Bodrum'da yüksek maliyetle aldığı villasının aidatı şok etkisi yarattı. Türkiye'nin en çok kazandığı showmen olan Cem Yılmaz 14 bin liralık aidata şaştı.

Cem Yılmaz'ın Bodrum'dan aldığı 4 milyon euroluk villasına ödediği aidat dudak uçuklattı

Cem Yılmaz, geçtiğimiz yıl Bodrum'da villa almıştı. Topraktan girdiği 640 metrekarelik villasına 4 milyon Euro ödeyen ünlü komedyenin yüksek site aidatından şikayetçi olduğu öğrenildi. 
Günaydın'dan Bülent Cankurt'un haberine göre; geçtiğimiz günlerde Mandarin'de gerçekleşen site toplantısına katılan Yılmaz, yüksek aidat fiyatından dert yandı.

Yaz sezonu 3 - 4 ay kaldığı villası için aylık 4 bin 480 Euro (14 bin 350 lira) ödeyen ünlü komedyen, aidat ücretlerinin düşürülmesini istedi. Metrekare başına 7 Euro ödeyen Yılmaz, aidatların düşürülmediği takdirde villasını satacağını söyledi.

CEM YILMAZ BOŞANDIĞI EŞİNE BÜYÜK JEST YAPTI

 Ahu Yağtu ile 2014'ün on günü boşanan ve bekarlık hayatına son sürat devam eden Cem Yılmaz babalık sorumluğunu hiç unutmadı. Cem Yılmaz oğlunun annesi ile dost kalabilmeyi başardı eski eşinin arkasında bir dağ gibi durdu. Cem Yılmaz son olarak güzel mankene öyle bir jest yaptı ki o davranışı ile paraya tamah eden bir çok ünlüye kapak olacak nitelikteydi.

 2015'ya boşanmış olarak giren Cem Yılmaz eski eşi Ahu Yağtu ile olan ilişkisindeki seviyeyi korudu. Ahu Yağtu ile büyük aşk yaşamış ve evlenmişti. Bu evlilikten Kemal adını verdikleri çocukları olmuştu. Kemal'a rağmen bu evlilik bitti ama dostlukları bitmedi. Cem Yılmaz ünlüler arasında boşanmış ama eşine saygısı ile örnek olacak bir kişi olduğunu bir kez daha kanıtladı.

 Ünlü komedyen Cem yılmaz geçtiğimiz günlerde gündeme Ahu Yağtu'ya aldığı 2 milyon 700 bin liralık bir daire alması ile gelmişti. Cem yılmazın eski eşine olan yardımı herkesi adeta şok etti.

Yaz tatilinin büyük kısmını oğlu Kemal'in mutluluğu için eski eşi Ahu Yağtu ile Bodrum'da geçiren ünlü şovmen Cem Yılmaz, bu kez de bonkörlüğünü konuşturdu. Boşandıktan sonra Cem Yılmaz'ın Levent'teki villasından Ulus'taki bir apartman dairesine yerleşen Yağtu, evlenmeden önce de hayatını sürdürdüğü Bebek'e taşınmak istedi. Ünlü oyuncu ve modacı, uzun uğraşlar sonunda Bebek'te 900 bin dolar yani yaklaşık 2 milyon 700 bin liralık bir daire buldu.

Oğlu Kemal'le Bebek'e taşınma fikrini Cem Yılmaz'a açan Ahu Yağtu, eski eşinden maddi ve manevi destek gördü. Ünlü komedyen, Yağtu'nun yeni taşınacağı dairesinin yarı fiyatını hiç düşünmeden cebinden ödedi. Hem eski eşi hem de oğlunun daha rahat bir yaşam sürmesi için her detayı düşünen Cem Yılmaz'ın bu tavrı, "Süper baba Cem" dedirtti.Bu arada Ahu Yağtu, yeni evine tadilat işlemleri bittikten sonra taşınacak. Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz, 20 aylık evliliklerini 2013'ün son günü bitirmişti. Ünlü komedyen, eşine boşanırken 500 bin dolar tazminat ödedi. Yılmaz, Ahu Yağtu'ya 3 de gayrimenkul vermişti. Cem Yılmaz, oğlunun annesine 2013 model Range Rover cip, Sarıyer, Şişli, İstinye Park ve Loft'ta birer gayrimenkulun dışında iki ayrı yerin aylık 30 bin lira ve 6 bin 500 dolar olan kira gelirini de eski eşine tahsis etti.


CEM YILMAZ KİMDİR?

23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Sivas'lıdır. İlköğrenimini Mehmet Akif İlkokulu’nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi. Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. AHU YAĞTU KİMDİR?
Ahu Yağtu kimdir, Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir’de doğmuştur. Çocukluğu Karşıyaka’da geçti. Anne babası o küçükken ayrıldı. Sanat okulundan mezun oldu. 14 yaşında model olmaya karar verince İzmir‘den İstanbul’a taşınmış.

İş hayatına 1993 yılında modellikle başladı, zaman içinde meslek hanesine oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha ekledi.

Bir dönem Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmış, birçok reklam filminde rol almıştır.

2001 yılında 90-60-90, Kampüsistan-2003- Savcının Karısı-2005, 29-30-2006, Komiser Nevzat-2007, Kavak Yelleri-2007, Aşk ve Ceza-2010 rol aldığı dizilerdir. 2010 senesinde Bir Avuç Deniz sinema filminde oynamıştır.

İstanbul Bebek’te “Second Chance” isimli vintage butik sahibidir. Ahu Yağtu, aktif olarak podyum yaşantısını sürdürmektedir, Türkiye’nin en iyi birkaç modelinden birisidir. Aynı zamanda stil danışmanlığı ve moda tasarımcılığı da yapmaktadır.

Evlilikleri :
1.evliliği :2000 yılında 22 yaşındayken kenkat Doğan Akçura ileyaptı. 5 yıl sonra boşandılar.

2. evliliği:Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz 10 Mart 2012 tarihinde Pera Palas Otel’de evlendi. Balayı için Dubai‘ye gittiler. Evlenmeden önce 4.5 aylık hamile olan Ahu Yağtu, çocukları doğduğunda adını Kemal koyacaklarmış.

Rol Aldığı Filmler:
2011 – Bir Avuç Deniz

Rol Aldığı Diziler:
2001 – 90 60 90 Sezon 1
2003 – Kampüsistan
2005 – Savcının Karısı
2006 – 29-30
2011 – Canım Babam
2007 – Komiser Nevzat Sezon 1
2007 – Kavak Yelleri
2011 – Aşk Ve Ceza Sezon 2


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner274

banner270